Okresní přebor dorostu 18. kolo 4. – 5.6. 2011

OKRESNÍ PŘEBOR   DOROSTU

FAVORITÉ   BY SI JIŽ NEMĚLI POHORŠIT

Výhra v předposledním kole Sokola Kolinec nad Malým Borem potvrdila vítězství kolineckých dorostenců v tomto soutěžním ročníku a jejich postup do krajské soutěže.Blahopřejeme !

Také pořadí na 2. – 4.místě by se již nemělo změnit, neboť zle předpokládat že druhý Mochtín i kdyby prohrál v Malém Boru  má při rovnosti bodů lepší vzájemný zápas s Chanosem Chanovice a Chanovičtí na třetím místě které mají dva body k dobru na Malý Bor  by neměly doma zaváhat v posledním kole s dorostem Sokola  Hartmanice.

Chanovice  - Hrádek   3 : 0 (1 : 0)

Oldřich Šebek

Utkání bylo velmi bojovné a mužstva si nedarovaly ani píď trávníku. Chanovice velmi dobře bránily a podnikaly nebezpečné útoky. V prvním poločase se ujaly Chanovice vedení po pěkné individuelní akci Václava Zoubka.  Zatímco domácí v první půli neproměnili několik slibně vypadajících šancí, hosté měli vyloženou šanci pouze jednu, kterou zlikvidoval včasným vyběhnutím brankář domácích Karel Soukup. Ve druhém poločase dokázali domácí vstřelit Beránkem velmi rychlý gól a o utkání bylo rozhodnuto. Chanovice dále útočily, nastřelily břevno hostující branky a v 80 minutě po rychlém kontru a krásné přihrávce od Petra Soukupa stanovil konečný stav zápasu domácí Šebek. Převaha domácích ve druhém poločase byla zřejmá, hosté ve druhém poločase branku domácích vůbec neohrozili.

Branky: 16. Zoubek Václav, 47. Beránek Daniel, 80. Šebek Jan ; ŽK: 3:2. Diváků: 40

Mochtín  - Žichovice  7 : 2 (4 : 1)

Jiří Flodr

Branky: 24., 72. a 76. Jiří Flodr, 1. a 6. Jan More, 34. Lukáš Bláha (PK), 68. Milan Matoušek - 9. Václav Bublík, 63. Marek Paroubek . Rozhodčí:Miroslav Holeček;ŽK:  1:1;Diváků : 30 .

Kolinec -  Malý Bor    4 : 1 ( 1: 1)

Milan Milfort

Domácí do utkání nastoupili bez opor Vališe, Boublíka, Vondráčka a k vzhledem k tomu, že i hosté byli značně oslabení začalo se deset na deset. V průběhu hry se však domácí doplnili. V prvním poločase se hrálo převažně na polovině Malého Boru, ale chyběla finální přihrávka. Po změně stran byli domácí konečně úspěšní v koncovce a ujali se vedení 4:0. Škoda, že v závěru hosté snížili pěknou akcí Petříka. Po utkání zněl celým areálem pokřik „Tak jsme první no a co!!!. Děkujeme fanouškům, kteří nás přišli podpořit bubny a jinými zvukovými efekty. Závěrem uvádím, že jsme doma neztratili ani bod i přesto, že nemáme brankáře.

Branky : 56. Vít Kratochvíl,  74. Michal Ráb, 65.,68. Jakub Schejbal - 85. Petřík

Rozhodčí:  Diviš. ŽK:0:2.Diváků : 40

Plánice  - Horažďovice B   0 : 4 ( 0: 1)

Branky: Chaloupka Martin 2, Korytář Karel, Pena Miroslav; Rozhodčí: Vasková Martina. Diváků: 30

Hartmanice  - Hradešice 3: 0 ( 1: 0)

Branky: Mačuda Lukáš, Slopovský Patrik, Stupka Zdeněk; Rozhodčí: Abraham Josef . Diváků: 60

1.  Kolinec           17  13   3   1   74: 20    43 ( 15)

2.  Mochtín           17  12   3   2   62: 17    39 ( 12)

3.  Chanovice         17  12   0   5   69: 21    36 ( 12)

4.  Malý Bor          17   9   4   4   65: 22    34 (  7)

5.  Horažďovice B     17   8   4   5   60: 34    31 (  4)

6.  Hrádek            17   7   4   6   52: 23    27 ( -2)

7.  Hartmanice        17   8   2   7   33: 39    27 ( -1)

8.  Hradešice         17   2   2  13   29: 67     9 (-16)

9.  Plánice           17   2   0  15   16:115     6 (-21)

10.  Zichovice         17   1   0  16   11:113     3 (-21)