KPD , KSD – skupina A 24. kolo 4. – 5.6. 2011

KRAJSKÝ PŘEBOR   DOROSTU

PRVNÍ LETOŠNÍ PORÁŽKA  HORAŽĎOVIC

Na proměny dorostenců Křimic kteří se lepšili zápas od zápasu doplatily Horažďovice které na podzim nad tímto soupeřem doma zvítězily hladce 7:1. Na jaře jim Křimice tuto prohru vrátily : Pro Horažďovice je to po dlouhé sérii dvanácti zápasů bez porážky první letošní porážka . Lépe si vedly Klatovy,  které po vysoké výhře v Plzni nad Smíchovem 1 : 6 přivezly očekávané body ze hřiště  posledního celku tabulky ve Zruči . Dařilo se i Sušici  , což potvrdila  ziskem tří bodů v Postřekově kde po přestávce dokázala otočit nepříznivý stav z 2:1 na konečných 2:3.

Méně se již čekala prohra Startu Luby doma se Smíchovem, tedy se soupeřem nad kterým na podzim na jeho hřišti vyhrály 4 : 2.

Zruč – Klatovy  2 : 7 (0 : 3)

Sestava Klatovy : Sláma, Opl, Kodýtek, Denk, Thomayer, Uruba, Vlček, Štengl, Brož M., Kolář, Schejbal, Brož J., Bouzek, Kvítek

Branky: Brož J. 2, Kvítek 2, Brož M., Vlček, Bouzek

Luby – Smíchov Plzeň 2 : 3 (1 : 3)

PODROBNOSTI NEHLÁŠENY

Postřekov – Sušice  2 : 3 (2 : 1)

Branky: Baborák,Kabourek - Mužík 2 ,Chudý Jan.

Rozhodčí:Langmajer. Diváků:30 ,ŽK:  4:1

Sestava Sušice : K.Gill,J.Brabec,T.Mužík,L.Šoural,P.Trčan,M.Reitmaier,M.Halas,V.Pojar,T.Klíma

J.Skuhra,I.Varga, J.Chudý.

Křimice – Horažďovice 2 : 1 (2 : 0)

1.  Přeštice          24  19   4   1   78: 28    63 ( 25)

2.    Plzeň         24  16   3   5  103: 37    52 ( 15)

3.  Doubravka         24  16   3   5   69: 27    52 ( 15)

4.  Horažďovice       24  15   4   5   65: 33    52 ( 13)

5.  Domažlice         24  11   4   9   55: 45    38 (  1)

6.  Klatovy           24   9   7   8   61: 50    37 ( -2)

7.  FK Nepomuk        24  10   4  10   55: 48    36 ( -2)

8.  Sušice            24   9   6   9   47: 44    35 ( -3)

9.  Luby              24  10   2  12   58: 59    34 ( -4)

10.  Tachov            24  10   1  13   64: 59    31 ( -5)

11.  Křimice           24   8   3  13   49: 94    29 ( -9)

12.  Postřekov         24   6   3  15   41: 65    22 (-15)

13.  Smíchov Pl.       24   4   2  18   38: 96    14 (-22)

14.  Zruč              24   1   2  21   18:116     7 (-31)

KRAJSKÁ  SOUTĚŽ  DOROSTU -  skupina  A

NÝRSKO SI JIŽ V TABULCE NEPOHORŠÍ

Jediný ze tří zástupců Pošumaví v krajské soutěži dorost  Okuly  Nýrsko potvrzuje, že patří v této soutěži k nejlepším. V předposledním domácím duelu v tomto ročníku si poradil se svým soupeřem v tabulce šestou Loko Hostouň.  Výhrou si upevnilo Nýrsko 5. místo a devítibodový rozdíl  mu zaručuje, že Okula již v tabulce nemůže  skončil na horším než 5.místě a navíc si ještě při úspěšném zvládnutí závěru soutěže polepšit.

Horšovský Týn – Sušice B   4 : 1 (2 : 1)

Měčín – Mrákov  2 : 4 (1 : 2)

Nýrsko – Hostouň  5 : 3 (1 : 1)

Jiří Vondra st.

Domácí začali proti soupeři, který přijel v jedenácti lidech aktív ně a šel do vedení 1:0 brankou kterou dal György. Další vývoj utkání ovlivnil fakt, že domácí si nedovedli poradit  ofsajd systémem soupeře, i když některé byli dost podivně odmávané i odpískané. Hosté pak po své první střele mezi tyče vyrovnali a nutno říci že, na této brance se velkou měrou podílel domácí brankář.

Ve druhé půli se obraz hry moc nezměnil  domácí se snažili kombinační hrou změnit skóre, ale bohužel tak jako v první půli i v druhé své šance zahazovali. Jejich úsilí pak konečně vyústilo ve vedoucí branku, ale soupeř opět z ojedinělé akce vyrovnal. Nýrsko zareagovalo rychle a o minutu později šli opět do vedení 3:2. Po té se hra domácích přece jen zklidnila a postupně přidali čtvrtý a pátý gól. Hostující mužstvo pak oslabilo o jednoho hráče, který musel do sprch po druhé žluté kartě, ale i o deseti se jim ještě podařilo zkorigovat ne konečných 5:3 ve prospěch Nýrska.

Branky: György 3, Kovácz, Kalivoda – Moravec 2, Havlík. Rozhodčí: Klička.

1.  Koloveč           24  18   4   2  104: 34    59 ( 22)

2.  Mrákov            24  17   5   2   80: 22    58 ( 20)

3.  Blovice           24  17   2   5   74: 36    54 ( 17)

4.  Holýšov           24  16   2   6   76: 60    50 ( 14)

5.  Nýrsko            24  13   5   6  113: 56    47 (  8)

6.  Hostouň           24  11   3  10   64: 66    38 (  0)

7.  Domažlice B       24  11   1  12   61: 56    35 ( -2)

8.  Sušice B          24   6   8  10   44: 61    29 (-10)

9.  Nepomuk B         24   7   3  14   50: 63    25 (-12)