IV. TŘÍDA - skupina A, B 20.(18) .kolo 4. – 5.6. 2011

IV. TŘÍDA  - skupina  A

NOVÁČEK SE DOMA ROZLOUČIL VÍTĚZSTVÍM

Přestože do konce IV. třídy skupiny A mužů chybí odehrát dvě kola naposledy na svém domácím hřišti nastupoval  v tomto ročníku nováček SRK Ž.Ruda B a rozloučil se s ním vítězstvím  . Skutečně svůj poslední duel odehraje z důvodu provádění údržby železnorudská rezerva  na náhradním hřišti v Hartmanicích. Nejdůležitějším duelem tohoto kola byl souboj ve Vrhači mezi druhým a třetím celkem tabulky .   Zápas rezervních týmů skončil hladkou výhrou domácích kteří si tak stále uchovávají naději hrát o svojí postupovou šanci na dálku se Strážovem B až do konce.

Janovice B  - Bolešiny B 8 : 1 (4 : 0)

Branky: Jansta Josef 5, Mandák, Kolář Milan, Urban Miroslav - Valeš Jan; Rozhodčí: Jarka Josef; ŽK: 2:1 . Diváků: 40

Dlažov  - Křenice 3 : 6 (0 : 3)

Branky: Šít Martin, Mildner Jan, Tribula Jakub - Rejthar Vlastimil 2, Lösch Jakub 2, Roneš Pavel, Rejthar Filip; Rozhodčí: Vondráček Václav; ŽK: 0:1. Diváků:  60

Strážov B  - Ježovy 3 : 0 (3 : 0)

Josef Vaněk

Vstup domácím  vyšel nad očekávání velmi dobře. Podařilo se jim zatlačit hosty do defenzívy a s tím i přicházely brankové příležitosti. Již v 7.minutě  po kombinační výměně míče mezi Kalistou a Čermákem následoval centr do pokutového území hostů na Webra  a ten otevřel skóre. V 17.minutě stejný hráč zvýšil opět po centru Čermáka na 2:0 a do konce prvního poločasu Weber dovršil svůj čistý hattrick , když střelu z úhlu brankář hostů neudržel a Weber zvýšil vedení domácích na 3 : 0. Kdo očekával ve druhém poločase další branky v síti Ježov se zmýlil. Tato část hry již moc pohledných akcí ze strany domácích nepřinesla . Nedůraz a nepřesnost v rozehrávce domácích hosté dokázali využít a sále častěji měli míč na svých kopačkách. Ale také proto, že si vyloženou brankovou příležitost nevytvořili zůstalo skóre této části zápasu bez branek.

Branky: Weber Petr 3; Rozhodčí: Mazanec Marek; ŽK: 3:0. Diváků: 120

SK Strážov B: L. Vaněk – V. Paleček, K. Kalista, L. Helm (55. B. Mayer), P. Kollross – M. Plíhal (68. M. Ondřej), R. Kalista, V. Janda, J. Hosndl (55. T. Švůgr) – P. Weber, J. Čermák (76. M. Kolář).

Železná Ruda B – Spůle  3 : 0 (0 : 0)

Ruda Pavel

V úmorném vedru v téměř v pravé poledne nastoupila mužstva ze stejným bodovým ziskem.V tomto utkání šlo zejména o to kdo si vytvoří lepší pozici do závěrečných kol.Podařilo se to domácím.První půle tomu nenasvědčovala.Utkání bylo hodně vyrovnané,obě mužstva si vypracovala několik střeleckých možností.Obě branky byly pro střelce zakleté.Nerozhodný stav 0:0 odpovídal průběhu prvního poločasu.

Ve druhém dějství se ovšem projevila větší vůle mladého kolektivu domácích.Vystupňovali tempo a hosté v tom vedru ztráceli síly.Domácí se prosadili v 57.min.Nedvěd zahrával trestný kop a štírek Ondřej Říha šikovně dorazil míč vyražený brankářem hostí (1:0).Tento hráč připravil i další branku,když v 69.min.utekl obráncům hostí a jeho střelu do tyče dotlačil do branky Filip Brož (2:0).Pro tohoto hráče ještě představení neskončilo.V 81 min.nezištně přihrál lépe postavenému Adamu Vörösovi,který střelou k tyči zvýšil na 3:0.Bylo to zasloužené, vítězné ,rozlučkové utkání před vlastním publikem.Hrací plocha v Železné Rudě podstoupí renovaci,proto poslední utkání odehrají naše mužstva v Hartmanicích.

Šedesát  diváků bylo naprosto spokojených nejen s tímto výsledkem,ale i postupem našeho A mužstva do OP. Utkání řídil s přehledem p.Koura .

Branky : 57..Říha Ondřej, 69.Brož Filip, 81.Vörös Adam. ŽK:0 : 2.

Vrhaveč B – Měčín B  4 : 0 (3 : 0)

Radim Koura

V neděli od 17 hodin nastoupil na hřišti ve Vrhavči třetí celek IV. třídy - Měčín "B". Od začátku mělo mužstvo Vrhavče na vrh a svoji aktivitu potvrdil při rohovém kopu Karla Ryby, kdy se krásně uvolnil Libor Lorenc ml. a přesnou ránou k tyči skóroval na 1:0. Vrhaveč měla další vyložené šance, které bohužel neproměnil. Hosté z Měčína se moc k domácí brance nedostali, když ano, nemířili přesně a tak domácí golman David Hrach neměl moc starostí. V 38. minutě dostal balon do běhu Karel Švátora, který přihrál Karlu Rybovi a ten si krásně obhodil hostujícího brankáře a dával gól do prázdné brány. Do poločasu ještě zvýšil skóre Tomáš Jandečka, který nádhernou střelou z oblasti vápna dával gól na 3:0. Domácí šli do šaten spokojeni.

Do druhého poločasu lépe vstoupili hostí, kdy měli několik šancí, ale neskórovali. V 60. minutě hráč domácích Zdeněk Hošek zatáhl po levé straně míč a nádherně našel domácího Tomáše Jandečku, který zvyšoval na konečných 4:0. Domácí posledních 15 minut polevili, ale hosté si nevytvořili žádné nebezpečné situace. Závěrem utkání mohl Tomáš Jandečka završit hattrick, ale nepodařilo se mu protlačit míč do hostující branky. Utkání s největším přehledem pískal František Petrželka.

Branky: 6. Lorenc Libor ml., 38.  Ryba Karel, 43. a 60. Jandečka Tomáš

ŽK: 1:1. Diváci: 60. Rozhodčí: Petrželka František

1.  Strážov B         19  13   2   4   58: 25    41 ( 14)

2.  Vrhaveč B         18  12   2   4   56: 30    38 ( 11)

3.  Měčín B           18  10   3   5   40: 23    33 (  6)

4.  Janovice B        18   9   5   4   48: 32    32 (  5)

5.  Ježovy            19   9   3   7   35: 40    30 (  0)

6.  Křenice           18   8   4   6   47: 37    28 (  1)

7.  Bolešiny B        18   6   4   8   28: 36    22 ( -5)

8.  Bezděkov B        18   5   5   8   27: 57    20 ( -7)

9.  Ž. Ruda B         18   3   7   8   38: 48    16 (-11)

10.  Spůle             18   4   1  13   17: 34    13 (-14)

11.  Dlažov            18   3   0  15   25: 57     9 (-18)

IV. TŘÍDA  - skupina  B

VELHARTICE SE VRACÍ DO III. TŘÍDY

Prohra jednoho ze dvou aspirantů na postup Sokola N. Hory v Pačejově s místní rezervou nahrála ARBO Velhartice které se tak mohou radovat dvě kola před koncem v postupu, když při případné rovnosti bodů má k dobru lepší bilanci ze vzájemných zápasů se Sokolem N.Hory. Velhartice se tak po roční pauze vrací zpět do III. třídy ze které dostaly před rokem padáka. Další dva týmy který s ARBO z této soutěže společně sestoupily Kolinec a N. Hory svůj návrat musí minimálně o jeden rok odložit.

TJ Kašperské Hory – Sokol Milčice  3 : 0 (2 : 0)

Tomek Petr

Za početné divácké podpory, otevřel skóre v první minutě po krásné střele Ríša Rovňan. Hosté byli po první střele na bránu zaskočeni a do poločasu je domácí nepustili na dostřel své branky a toho využil opět R. Rovňan ke vstřelení další branky. Druhý poločas zahájili hosté aktivněji, ale jedinou šanci v podobě pokutového kopu nevyužili. V závěru utkání opět R. Rovňan rozvlnil síť hostů. Rozhodčí M. Hovorka odpískal utkání na velmi dobré úrovni.

Branky : 1.,21.,82. Rovňan Richard . Rozhodčí: Hovorka Milan. ŽK: 1:1 . Diváků:85

Velhartice   -  Svéradice B   2 : 0 (1 : 0)

Branky: Poledník Pavel, Faltín Tomáš; ŽK: 1:0. Diváků: 60. Rozhodčí: Michal Balák

Zavlekov    Kolinec  1 : 5 (1 : 3)

39. Čapík Petr  -  19 Liška Martin , 24 Joza Ladislav , 25 Ráb Michal , 47 Flosman Jan , 64 Kudlic Petr . Rozhodčí: Míšek Tomáš. Diváků: 80

Žihobce  B- Soběšice  5 : 1 (3 : 1)

Branky: Milan Drobný  3, Václav Matějovic, Jan Sekyra . Tomáš Procházka. Rozhodčí: Miroslav Holeček. ŽK: 3:0. ČK: 1 : 0( Plechata Martin). Diváků: 20.

Pačejov B – Nalžovské Hory   4 : 0 (1 : 0)

Branky: 32.,81. Klásek Václav,49. Polena Pavel,69.. Ticháček Josef.  Rozhodčí:  Bala Petr,ŽK: 1:3. Diváků:  50

1.  Velhartice        16  13   2   1   57: 20    41 ( 17)

2.  Nalž. Hory        16  11   2   3   53: 23    35 ( 11)

3.  Kašp. Hory        16  10   4   2   51: 24    34 (  7)

4.  Pačejov B         16   9   3   4   38: 21    30 (  6)

5.  Kolinec           16   6   2   8   33: 35    20 ( -1)

6.  Svéradice B       16   6   2   8   27: 32    20 ( -7)

7.  Milčice           16   5   2   9   21: 37    17 ( -7)

8.  Zavlekov          16   4   2  10   28: 45    14 (-10)

9.  Žihobce B         16   3   3  10   21: 42    12 ( -9)

10.  Soběšice          16   1   2  13   21: 71     5 (-19)