Přípravky starší ,mladší: OP ; OS ; 19.(18). kolo 2. – 5.6. 2011

O P    PŘÍPRAVKA STARŠÍ

PŘÍPRAVKY KONČÍ V SUŠICI SE PŘEDÁVALY MEDAILE

Poslední kolo ukončilo letošní ročník přeboru starších přípravek. Součástí tohoto kola byl zápas v Sušici ve kterém se střetly první dva týmy v konečné tabulce. Domácí hráčský potěr v něm podlehl suverénnímu vítězi , kolektivu Okuly  Nýrsko , který prošel celým ročníkem bez ztráty jediného bodu a s impozantním skórem 185 : 21. Na závěr utkání v Sušici předal oběma týmům, domácím  stříbrné, hostům zlaté medaile předseda STK Vratislav Krulich a člen TMK Pavel Hrubec za umístěni v právě ukončeném soutěžním ročníku 2010/2011.Definitivní tečku udělá odložený zápas Mochtín – N.Hory , který však nemá vliv na pořadí v konečné tabulce.

Sušice A -  Nýrsko A     0 : 5 (0 : 1)

Branky:  10´ a 28´ Sebastian Böhm, 37´ Martin Šmíd, 38´ Michael Brož a 39´ Martin Bastl

Rozhodčí:  Josef Abrahám. Diváků: 60

TJ Start VD Luby  - TJ Klatovy A   0 : 3      (0 : 1 )

V posledním mistrovském utkání starších přípravek hostili domácí hráči na svém hřišti  své soupeře z Klatov.  Za krásného počasí se hrál pohledný fotbal, ve kterém oba soupeři předvedli několik pěkných kombinačních akcí. Hráči soupeře sice nastupovali do utkání, vzhledem k postavení v tabulce, jako favorité, ale domácí se svým dobrým výkonem zasloužili o vyrovnaný průběh. Hosty dostal do vedeni v prvním poločasu Shklyarskyy, který střelou z dálky  upravil stav zápasu na 0 : 1. Domácí pak zahrozili z několika slibných akcí, ale Malát ani Schejbal svoje šance neproměnili. Také ve druhém poločasu  předváděla obě mužstva pěkný fotbal s nasazením a šancemi na obou stranách, oba brankáři měli plné ruce práce a svá mužstva svými výkony  podrželi. Větší střelecké štěstí měli na kopačkách hráči Klatov, kteří v závěru utkání ještě vstřelili branky ve 37. minutě Havlíčkem a ve 39. minutě Bílíčkem, kdy  již domácí hráči, ve snaze vstřelit branku, nechávali skulinky v obraně a hosté toho dokázali využít.

Sestava domácích: Šebesta Jan, Krejčiřík Zdeněk, Maňas Vít, Pivoňka Matěj, Malát Sebastian, Hais Jakub, Flosman Pavel, Mastný Michal, Schejbal David, Kafka Filip a Votava Tomáš.

Branky : 7. Shklyarskyy Bohdan, 37. Havlíček Jan, 39. Bílíček Matyáš

Rozhodčí: Míšek Tomáš. Diváků:  40

Mochtín – Nalžovské Hory

(hraje se 11.6.)

1.  Nýrsko A          19  19   0   0  185: 21    57 ( 30)

2.  Sušice A          19  12   2   5   92: 47    38 (  8)

3.  Klatovy A         19  11   1   7   83: 60    34 (  7)

4.  Luby              19   8   1  10   53: 90    25 ( -5)

5.  Mochtín           18   3   1  14   31:106    10 (-17)

6.  Nalž. Hory        18   0   1  17   19:139     1 (-26)

O S    PŘÍPRAVKA STARŠÍ

POSLEDNÍ KOLO PROMLUVÍ KONEČNÉHO POŘADÍ

Až poslední kolo promluví do konečného pořadí okresní soutěže starších přípravek . Zatím co první místo má po zásluze jasného vítěze v rezervě Okuly Nýrsko. Ta byla věrnou kopií A týmu také tím, že prošla soutěží bez ztráty bodu. O pořadí na 2. – 4. místě rozhodne až souboj v Klatovech ve kterém v duelu dvou rezerv hostí domácí B tým TJ Sušici B. Pokud by v něm hosté byli stejně úspěšní jako v domácím zápase ve kterém zvítězili 5 : 3 , byť by vyhráli o pouhou branku pak by odsunuly dosud druhé Klatovy na 4.místo, neboť nelze pochybovat o tom, že Horažďovice vyhrají v Bezděkově které by skončily druhé a 3.místo by zbylo na Sušici B.

Janovice -   Klatovy  2 : 13 (1 : 6)

Branky :14,28.  Aleš Keřlík - 1.,35. Jílek Petr,  3,8,23,37. Barborka Matyáš,  11,15. Sojka Alexander, 25.,31.  Jirotka Jakub, 19.,24. Partyngel Tomáš, 39. Makovec Radek

Rozhodčí:  Laik ,Diváků:20

Horažďovice – Sokol Pačejov  4 : 0(1:0)

Michael Forman

Domácí sice vyhráli o 4 branky, ale hra byla poměrně vyrovnaná, když se domácím nepodařilo prosadit přes dobrou obranu hostů. Brankově se prosadili tradiční střelci Marek Hájek 2x, Jakub Štěch a Tomáš Hnídek.

Branky : 13. Tomáš Hnídek, 25.,37. Marek Hájek,36. Jakub Štěch

Rozhodčí:  laik .Diváků: 40

Dlouhá Ves - Sušice „B“  2 : 9 (0 : 4)

J.Krůs

Hosté měli v poli mírnou převahu, byli sehranější a hráli bez chyb. Domácí i přes velkou snahu na hosty nestačili. Chybělo i trochu štěstíčka a mohlo padnout i ze strany domácích více branek. Hrál se pěkný otevřený fotbal, bez betonování a navíc si zahráli všichni hráči.

Branky: 30.´Bílek Vojtěch, 37.´Krůs Adam -  2.´,9.´,15.´ a 32.´ Mach Martin, 18.´, 28.´, a 39.´ Gunitšová Daniela a ve 21.´a 25.´ Štˇastný Koloman

Rozhodčí:Laik ;Diváků : 30

SK Bolešiny – Švihov  2 : 2 (0 : 0)

Branky :   36‘.,40’Bauer Štěpán  - 30’Krs Adam 36’Hlavatý Ondřej

Rozhodčí :Míšek Tomáš. Diváků:30

SKP Okula Nýrsko „B“ – Bezděkov  9 : 0  (4 : 0)

Ivan Pavlík

Vítězství domácích mohlo být ještě vyšší, když další šance zahodili díky své zbrklosti a ukvapenosti.

Branky : 11´, 23´, 30´ Malát Filip, 8´, 10´ Hoidn František, 17´ Novák Lukáš, 22´ Pukač Kristián, 32´ Pavlík Jakub, 37´ Švec Štěpán. Rozhodčí: laik. Diváků: 30

1.  Nýrsko B          18  18   0   0  154: 25    54 ( 27)

2.  Klatovy B         17  13   1   3  141: 44    40 ( 16)

3.  Horažďovice       17  13   1   3  122: 35    40 ( 13)

4.  Sušice B          17  12   1   4   95: 51    37 ( 10)

5.  Bolešiny          17   5   3   9   22: 69    18 ( -9)

6.  Dlouhá Ves        18   5   2  11   28: 68    17 (-10)

7.  Švihov            17   4   4   9   28: 89    16 ( -8)

8.  Pačejov           17   3   1  13   26: 75    10 (-14)

9.  Bezděkov          17   3   1  13   23: 82    10 (-14)

10.  Janovice          17   3   0  14   28:129     9 (-18)