Okresní přebor dorostu 17. kolo 28. – 29.5. 2011

OKRESNÍ PŘEBOR   DOROSTU

TÝMY V DOMÁCÍM PROSTŘEDÍ POUZE PABĚRKOVALY

V 17.kole  přeboru dorostu OFS Klatovy  domácí kluby pouze paběrkovaly, když jediným který dokázal na svém hřišti zvítězit byl Sokol Malý Bor. Ten patří společně s dorostenci Sokola Mochtín po těsné výhře v minulém kole v Chanovicích 0 : 1 dokázal stejný výsledek zopakovat i v Hrádku a stále drží svojí letošní neporazitelnost.

Hradešice   - Chanovice 1: 6 ( 1: 2)

Branky: Josefík J. - Klásek Jakub 2, Hora Josef, Šebek Jan, Soukup Petr, Beránek Daniel; ŽK: 0:1. Rozhodčí: Švátora. Diváků:  20

Horažďovice B  - Hartmanice 2 : 4 (1: 1)

Domácí v prvním poločase promrhali několik vyložených šancí a byli po zásluze potrestáni inkasovanou brankou. Pět minut před přestávkou zahrál Podzimek v pokutovém území rukou a Slopovský penaltu proměnil. Stejnou možnost o chvilku později dostali i domácí. Hosté faulovali kapitána domácích Panušku a sám postižený z penalty vyrovnal. Klíčový moment zápasu přišel v 62.minutě, domácí hrubou chybou pustili do náběhu útočníka hostů, a zavařili tak brankáři Ondřejíčkovi, který musel zatáhnout za záchranou brzdu a byl vyloučen. Hned vzápětí však domácí vedli. Vachuška se prokličkoval pokutovým územím a prostřelil brankáře. Hosté však přišli prakticky také hned vzápětí s odpovědí a dvěma lacinými brankami překonali náhradníka v brance Podzimka. Domácí se pak ještě snažili, ale na zvrat již neměli. Při hře vabank překonal v poslední minutě Koryťák třetího brankáře domácích v utkání Valacha. Domácí sehráli nejhorší utkání v jarní části sezóny, štěstí, které při nich stálo v utkáních s favority soutěže, se k nim tentokrát otočilo zády.

Branky: 45.Panuška Václav PK, 64.Vachuška Alexander - 40.Slopovský Patrik PK, 66.Míšek Jan, 71.Kolář Pavel, 90.Koryťák Ondřej

Rozhodčí: Holeček Miroslav, ŽK: 0:2, ČK: 1:0 (62.Ondřejíčka Vladimír)

Sestava Horažďovic: Ondřejíčka - Červený, F.Nováček, Podzimek, T.Greger - Kába, P.Nováček, Alex Vachuška, Aleš Vachuška - Panuška, Korytář (Pena, Milan Hlaváč, T.Pařil, Valach, Marek Hlaváč - připraven: Vasko)

Zichovice  - Kolinec 1: 5 ( 0: 1)

Branky: Špírek Marek - Schejbal Jakub 2, Vondráček M., Brůha Ondřej, Ráb Michal; ŽK: 2:1. Rozhodčí: Staněk. Diváků:  30

Malý Bor – Plánice 7 : 0 (4 : 0

Radovan Faltys

Domácí měli zápas plně pod kontrolou a v tréninkovém tempu dokázali soupeři vsítit 7 branek.

Branky: 29´, 42´a 44´Kodýdek Lukáš, 34´Hlaváč Milan, 56´a 69´Šipla David, 74´Patřík Jiří.

Rozhodčí:Michal Bureš. Diváků : 50.

Hrádek – Mochtín 0 : 1 (0 : 1)

Branka: Škoda Martin. Rozhodčí: Mazanec. ŽK: 0 : 2.

1.  Kolinec           16  12   3   1   70: 19    40 ( 15)

2.  Mochtín           16  11   3   2   55: 15    36 ( 12)

3.  Malý Bor          16   9   4   3   64: 18    34 (  7)

4.  Chanovice         16  11   0   5   66: 21    33 ( 12)

5.  Horažďovice B     16   7   4   5   56: 34    28 (  1)

6.  Hrádek            16   7   4   5   52: 20    27 ( -2)

7.  Hartmanice        16   7   2   7   30: 39    24 ( -1)