Přípravky starší : OP ; OS ; 17.(18.) kolo 21. – 22.5. 2011

O P    PŘÍPRAVKA STARŠÍ

SUŠICE BUDE STŘÍBRNÁ

Středeční předehrávka posledního kola a víkendové duely 17.kola pouze potvrdily již předem známé pořadí  v tabulce které se rovná již konečnému, když v posledních dvou kolech půjde pouze o to kolik branek a dalších bodů si z těchto zápasů do tabulky )účastníci přeboru přípravek ještě připíší.

SKP Okula Nýrsko „A“ –   Klatovy   10 : 0 (3 : 0)

Ivan Pavlík

Domácí zahráli velice dobře zejména ve 2. poločasu, kdy hostům docházeli v teplém počasí síly.

Branky : 28´, 37´ Bastl Martin, 6´, 34´ Böhm Sebastien, 35´, 36´ Pavlík Jakub, 3´, 26´, Vacek Adam, 30´ Hoidn František, 8´ ´Malát Filip

Rozhodčí: Bína . Diváků: 40

TJ Start VD Luby – Mochtín  2 : 1  (1 : 0 )

Dramatické utkání, ve kterém domácí hráči vedli po prvním poločasu nejtěsnějším rozdílem 1 : 0.  Rovněž druhý poločas neměl výrazného favorita, šance na obou stranách zůstávaly nevyužity. Ve 37. minutě se hostům podařilo vyrovnat na 1 : 1 po dorážce Radka Böhma, když minutu před tím neproměnili pokutový kop. Těsně před koncem utkání se prosadil střelec domácích Sebastian Malát, který svým druhým gólem upravil stav utkání na konečných 2 : 1.

Sestava domácích:  Šebesta Jan, Krejčiřík Zdeněk, Maňas Vít, Pivoňka Matěj, Schejbal David, Malát Sebastian, Hais Jakub, Flosman Pavel, Kafka Filip, Votava Tomáš.

Branky : 16. a 39. Malát Sebastian – 37. Böhm Marek . Rozhodčí:  Hrach Matěj. Diváků: 30.

Sušice – Nalžovské Hory 8 : 1 (6 : 0)

Branky:  Kolařík 3, Gajdečka 2, Křížek 2 a Skrbek - Mareš.

Rozhodčí:  Radek Brůha. Diváků: 40

1.  Nýrsko A          18  18   0   0  178: 20    54 ( 24)

2.  Sušice A          18  13   2   3   94: 42    41 ( 14)

3.  Klatovy A         18  10   1   7   86: 59    31 (  4)

4.  Luby              18   7   1  10   50: 99    22 ( -5)

5.  Mochtín           18   3   1  14   32: 95    10 (-17)

6.  Nalž. Hory        18   0   1  17   19:144     1 (-23)

O S    PŘÍPRAVKA STARŠÍ

KLATOVSKÁ REZERVA SI ODVEZLA BODY Z  HORAŽĎOVIC

Magnetem dalšího kola soutěže starších přípravek byl sobotní zápas v Horažďovicích kde mezi sebou změřily síly druhý a třetí tým tabulky. I přes kvalitní zápas ze strany obou aktérů zůstali domácí poněkud dlužni svým možnostem a ztrátou bodů umožnili klatovské rezervě se na ně bodově dotáhnout.

FK Horažďovice - TJ Klatovy B   5 : 8 (2 : 3)

Michael Forman

Domácí, ovlivněni předchozími lehkými zápasy, začali hodně vlažně a nestačili se divit. Hosté byli důrazní jak ve středu hřiště, tak před oběma brankami, a hráli s domácími více jak vyrovnanou hru. Výsledkem toho bylo také, že o poločase vedli o branku. Ve druhém půli se obraz hry moc nezměnil, domácí hráli bez důrazu, bez kombinace, a až na vyjímky také velice vlažně, takže důrazní hosté snadno trestali jejich chyby a nerozhodnost v osobních soubojích.  Konečné skóre 5:8 pro hosty pak ukazuje kvalitu obou mužstvem v dnešním utkání, když na straně domácích se na výsledku podílel druhý nejhorší jarní výkon a na straně hostů touha po vítězství a bojovnost.

Branky : 11.,13.,29.  Hnídek Tomáš, 33. Marek Hájek, 35. Jan Forman – 7.Partyngl Tomáš, 14. Javorský Ondřej, 19.,25.  Barborka Matyáš, 39. Petrmichl Kevin,  31. Baxa Dominik, 21.,33. Jílek Petr . Rozhodčí:  laik.  Diváků: 40

TJ Bezděkov –Sokol  Pačejov 0 : 2 (0 : 2)

Karel Panuš

Byl to zápas dvou rozdílných poločasů, v prvním poločase měli převahu hosté, kterou využili ke vstřelení dvou branek, domácí svou převahu v druhém poločase nedokázali využít.

Branky: 2.Růžičková Šárka, 19.- Pitulová Markéta. Rozhodčí: laik. Diváků:   30

SKP Okula Nýrsko „B“ – Švihov  6 : 1  (3 : 1)

Ivan Pavlík

Ve velkém vedru se hrál ospalý fotbal, v němž se prosadil domácí favorit.

Branky : 13´, 21´ Hoidn František, 2´Malát Filip, 15´ Vacek Adam, 29´ Václavovic Dominik, 38´ Pavlík Jakub -  17´ Šimůnek Vojtěch

Rozhodčí: laik. Diváků: 30

SK Bolešiny -  Sušice B 0 : 6 (0 : 2)

Branky : 17‘, 28‘ Tomas Jan 27‘ 39‘ Holeček Lukáš 18’Němec Václav 38’Šťastný Koloman

Rozhodčí :Míšek Tomáš. Diváků:30

Dlouhá Ves – Dukla Janovice  5 : 0 (2 : 0)

J.Krůs

Utkání probíhalo ve sportovním duchu s převahou domácího družstva, které bylo fotbalově na dobré úrovni. Střelecky se prosadil Pepa Kadlec,který vsítil 3 branky spolu s Jirkou Čechem, který vsítil 2 krásné  branky ze střední vzdálenosti. Pochvalu zaslouží kromě obrany všichni hráči, kteří se na výsledku podíleli.

Branky: Kadlec Josef  5.´, 25.´a 31.´dále Čech Jiří 9.´a 28.´

Rozhodčí:Laik ;Diváků :40

1.  Nýrsko B          15  15   0   0  126: 24    45 ( 21)

2.  Horažďovice       15  11   1   3  112: 34    34 ( 10)

3.  Klatovy B         15  11   1   3  118: 41    34 ( 13)

4.  Sušice B          15  10   1   4   76: 48    31 (  7)

5.  Bolešiny          15   5   2   8   19: 57    17 ( -7)

6.  Dlouhá Ves        15   5   1   9   24: 51    16 ( -5)

7.  Švihov            15   4   3   8   25: 81    15 ( -6)

8.  Pačejov           15   3   1  11   26: 59    10 (-11)