OPŽ( starší) OSŽ, OPMŽ (mladší) 7. kolo 21. – 22.5.2011

Okresní přebor žáků

NALŽOVSKÉ HORY MAJÍ MEDAILI JISTOU

Překvapením 7.kola OPŽ je remíza N.Hory  a výhra na pokutové kopy nad  druhým týmem  v tabulce Tatranem D.Ves.  Medaile za konečné pořadí v tomto ročníku přeboru žáků si mezi sebou rozdělí trojice kolektivů z Mochtína, D.Vsi a N.Hor. Poslední tři kola jen rozhodnou o tom jakou barvu týmy z této trojice získají. Reálnou šanci získat i tu  nejcennější mají  všichni .

Myslív – Strážov  4 : 0 (2 : 0)

Branky: M. Kučera m L. Babík. Rozhodčí:Petrželka F. ŽK: 1 : 2.  Diváků: 40.

Mochtín - Železná Ruda 4 : 2 (2 : 0)

Stanislav Bejvl

Domácí měli celý zápas mírnou převahu.Za úmorného vedra a s vidnou odpoledního zápasu ml.žáků, Mochtín v posledních 10 minutách utkání polevil a nechal hosty zkorigovat výsledek.

Sestava Mochtín:Kuchař-Pretzelmayer Jaroslav,Zajíc,Lorenc,Bočkay-Pretzelmayer Viliam,Bejvl, Burian, Hadáček -Madera,Peleška. Střídali:Pretzelmayerová,Velek,Řeřicha,Kapusta

Branky:23´,62´Bejvl Jakub, 34´Pretzelmayer Viliam,  40´Madera Radovan - 52´Herman Zdeněk, 65´ Jelínek Jiří.  Rozhodčí: Vasková Martina;ŽK:1:0;Diváků :20.

Nalžovské Hory - Dlouhá Ves  1 : 1(0 : 1) na PK 5 : 4

Branky: 56.Kupka Robert-26.Dryje Filip .Rozhodčí:Marek Mazanec ;ŽK:0:2,; Diváků:20.

1.  Mochtín            7   5   2   0   27:  7    18 (  5)

2.  Dlouhá Ves         7   5   1   1   23: 11    16 (  7)

3.  Nalž. Hory         7   4   2   1   16: 11    16 (  2)

4.  Myslív             7   2   1   4   13: 16     7 ( -5)

5.  Strážov            7   0   2   5    7: 22     3 ( -7)

6.  Železná Ruda       7   1   0   6    9: 28     3 ( -6)

Okresní soutěž  žáků

HRADEŠICE ZTRATILY PRVNÍ BODY

V okresní soutěži žáků ztratily první body za remízu v Nezamyslicích vedoucí Hradešice. Klopýtnutí lídra tabulky využil  mohutně finišující Švihov a dotáhl se na první místo na rozdíl jediného bodu. Souboj o třetí místo je otevřený a pravděpodobně se o něj podělí jeden z dvojice Nezamyslice –Bolešiny.

Kašperské Hory – Luby  4 : 2 (3 : 1)

Tomek Petr

Body zaslouženě zůstávají domácím, díky Janu Bártíkovi, který na střílel všechny branky.

Branky : 3,30,34,63.Bártík Jan - 24.Voldán Filip (PK), 60. vlastní(Pešek Pavel). Rozhodčí: Staněk L.ŽK: 1:0.  Diváků:30

Plánice – Bolešiny  0 : 15 ( 0 : 5)

Branky: 10., 12., 22., 34. Javorský ,  25., 36., 37. Pojar , 38., 48. Hlaváč ,  52., 61. Čížek , 40. Kohout , 50. Mazancová, 60. Baštař, 61. Rašek .

Rozhodčí : Vondráček Václav . Diváků : 40

Nezamyslice  - Hradešice 1 : 1 (0 : 0)

Branky: 45. Kubovec Josef – 43. Nauš Pavel; Rozhodčí: Staněk Luděk. Diváků: 30

Malý Bor  - Švihov  0 : 8 (0 : 2)

Branky:  4.,25.,53. Mazanec Michal, 5.7 Šimon Jiří , 39.,56.,67.  Kadlec Jan, 65. Voráček David, Rozhodčí :  Říha Zdeněk, diváků 20, ŽK 1:0.

1.  Hradešice          7   6   1   0   39:  5    19 (  7)

2.  Švihov             7   6   0   1   51: 10    18 (  6)

3.  Nezamyslice        6   4   1   1   35:  8    13 (  7)

4.  Bolešiny           6   4   0   2   37: 14    12 (  3)

5.  Luby               6   2   0   4   16: 18     6 (  0)

6.  Malý Bor           6   2   0   4   23: 26     6 ( -3)

7.  Kašp. Hory         6   1   1   4   10: 25     5 ( -8)

8.  Hartmanice         6   1   1   4   11: 35     4 ( -5)

9.   volno             0   0   0   0    0:  0     0 (  0)

10.  Plánice            6   0   0   6    2: 83     0 ( -9)

NÁSTAVBOVÁ SOUTĚŽ MALDŠÍCH ŽÁKŮ  - 1. KOLO

Prvními zápasy byla rozehrána nástavbová soutěž pro účastníky právě skončeného ročníku OP mladších žáků. Odvetné zápasy rozhodnou o tom,  které týmy budou mít šanci bojovat o umístění na 1-4. a 5. – 8. místě této doplňkové soutěže . Hraje se pohárovým způsobem, branky docílené na hřištích soupeřů mají dvounásobnou hodnotu, při rovnosti bodů a skóre se po skončení odvetných zápasů rozhodnou o vítězi pokutové kopy..

Měčín – Luby   2 : 3 (0 : 1)

Branky: 54. Votípka, 55. Žižka – 21.,42. a 44. Pivoňka .

Rozhodčí: laik. Diváků: 40.

Dukla Janovice -   Bolešiny 0 : 2 (0 : 0)

Branky : 47” a 59”  Javorský Tomáš. Rozhodčí: laik.Diváků:20

TJ Žichovice - Svatobor Hrádek 1 : 4  (1 : 3)

Branky: 8.Barborka Jiří - 5.Jílek Zdeněk, 28.Špička Daniel, 30.Hubáček Daniel, 48.Beneš Petr. Rozhodčí: Mácal Roman. Diváků:30.

Pačejov -  Mochtín  1 : 0  (1 : 0)

První semifinálový zápas nadstavbové části OP mladších žáků svedl dohromady týmy Pačejova a Mochtína. Domácí trenér Zdeněk Kříž měl neuvěřitelné starosti se sestavou. Ke zraněným a nemocným Beranovi, Bábikovi  a Tereze Chalušové přibyl těsně před zápasem i Křevký, hned v prvních minutách musel pro zranění odstoupit Kříž, do druhého poločasu nemohl nastoupit ani Přibyl. Vzhledem k úzkému kádru domácích to byla velmi svízelná situace. Navíc i další opora Hosnedl nastoupil se zdravotními potížemi. V nouzi nejvyšší pomohli tři hráči a hráčky přípravky a rozhodně nezklamali. Především nejmenší na hřišti Markéta Pitulová zaslouží velké uznání.

Domácím vyšel začátek a již ve 3.minutě je dostal do vedení Karel Přibyl. V prvním poločase se hrál vyrovnaný zápas se šancemi na obou stranách. Po změně stran, když musel odstoupit Přibyl, si hosté vytvořili místy až drtivou převahu a unavení domácí hráči chvílemi doslova „šlapali vodu“, Měli však jedno velké eso a tím byl skvělý brankář Franta Hrachovec, který opět čaroval.  Nezměrnou vůlí a bojovností domácí nakonec kýžené vítězství udrželi. Uznání zasluhují všichni hráči a hráčky. Odveta v Mochtíně však bude velmi těžká, protože Mochtín se představil jako velmi silný tým.

Branky :  3.min. Přibyl Karel

Rozhodčí:  Petr Bala      ŽK: 0:0 ČK: 0:0 Diváků: 30