Okresní přebor dorostu 16. kolo 21. – 22.5.2011

OKRESNÍ PŘEBOR   DOROSTU

SOUBOJ O DRUHÉ MÍSTO ROZHODL AGILNÍ FLODR

Zápas v Chanovicích ve kterém domácí dosud druhý tým tabulky hostil třetí Mochtín byl přímým souboje o druhé místo. Z něho vyšli po fotbalové bitvě úspěšnější hosté, když zvítězili brankou Jiřího Flodra. Chanovičtí tak poprvé v tomto ročníku poznali na svém hřišti pocit porážky která je po průběhu prvního poločasu musí mrzet.

Hradešice – Horažďovice B   1 : 3 (0 : 1)

Branky:57. Sládek Michal – 33., 60. Korytář Karel, 78. Greger Tomáš

Rozhodčí:  Mazanec M.. Hráno bez karet. Diváků :  20.

Chanovice -   Mochtín  0 : 1 (0 : 0)

Oldřich Šobek

První poločas se domácí do soupeře pustili, vytvářeli si jednu šanci za druhou a hosté odolávali s nezměrným úsilím. Zároveň se hostující brankář vypnul k vynikajícímu výkonu a dvakrát vytáhnul na dorostence až neuvěřitelné zákroky. Hostům nejvíce dělaly problémy standardní situace, kde domácí využívali svoji výškovou převahu. Z jedné takové situace nastřelili hlavou domácí Šebek tyč Mochtínské branky. Ve druhém poločase jako by nastoupilo jiné mužstvo domácích, jejich hra postrádala nasazení, kreativitu a hosté pomalu přejímali otěže zápasu. Začali hrozit rychlými protiútoky a najednou začala domácí obrana kupit chyby. Naopak v útočné fázi již domácí nebyli tak nebezpeční, jako v prvním poločase. A to se domácím vymstilo, neboť se hosté ujali vedení po zmatcích v domácí obraně, když je potrestal agilní Jiří Flodr. Ani poté Chanovice svoji útočnou hru nezlepšili a tak se dočkali první domácí porážky v soutěži.

Branka: 68. Flodr Jiří. Rozhodčí : Holeček Miroslav. ŽK: 1 : 2. Diváků: 50.

Hartmanice - Malý Bor   2 : 2 (1 : 1) na PK 2 : 3.

Branky 13.Kolář (PK),89.Mačuda- 26.,80. Hlaváč.

Rozhodčí Bína; Diváků: 30.

Kolinec  - Hrádek 4 : 1 (1 : 1)

Branky: 35., 81., 89. Schejbal Jakub , 80.  Kul Josef – 33. Pena Marek; Rozhodčí: Haviar Štefan; ŽK: 4:3. Diváků: 35.

Plánice – Žichovice  1 : 2 (0 : 2)

Branky:  vlastní -  28. Štěpán (PK),  32.Bublík .

Rozhodčí : Tomáš Míšek . Diváků : 30

1.  Kolinec           15  11   3   1   65: 18    37 ( 12)

2.  Mochtín           15  10   3   2   54: 15    33 (  9)

3.  Malý Bor          15   8   4   3   57: 18    31 (  7)

4.  Chanovice         15  10   0   5   60: 20    30 (  9)

5.  Horažďovice B     15   7   4   4   54: 30    28 (  4)

6.  Hrádek            15   7   4   4   52: 19    27 (  1)

7.  Hartmanice        15   6   2   7   26: 37    21 ( -4)