Přípravky starší : OP ; OS ; 16.(15). kolo 14. – 15.5. 2011

O P    PŘÍPRAVKA STARŠÍ

LUBY SE NA FAVORIZOVANOU SUŠICI VYTÁHLY

Zajímavý , dramatický zápas se hrál v Lubech. Domácí Start se proti druhému celku tabulky TJ Sušice vytáhl a byl velmi blízko překvapení. Prohru favorita nakonec nepřipustil hostující Svoboda, který se postaral o vyrovnávající pátý gól v síti domácích. Zápas jen potvrdil, že v Lubech mají při dostatku talentovaných žáků o budoucnost klubu postaráno.

Nalžovské Hory – Nýrsko A  1 : 10 (0 : 5)

Branky :37. Mareš František -  3.,6. Brož Michael, 4.,15. Vacek Adam, 13. ,39. Šmíd Martin, 23. ,32. Böhm Sebastien, 25. Pavlík Jakub, 29. Bastl Martin. Rozhodčí: Mazanec. Diváků : 20

Luby – Sušice 5 : 5 (0 : 1)

Karel Křížek

Domácí hráči podali proti silnému soupeři velmi dobrý výkon a sehráli s ním vyrovnanou partii. Předvedli pěknou kombinační hru a ve druhém poločasu se prosadili i střelecky. Stačili soupeři jak po fyzické, tak po technické stránce a tak mělo utkání dramatický náboj až do konce. Svůj tým podržel svými zákroky i domácí brankář,  tak utkání skončilo zaslouženou remízou.

Sestava domácích: Šebesta Jan, Krejčiřík Zdenek, Maňas Vít, Pivoňka Matěj, Malát Sebastian, Flosman Pavel, Schejbal David, Hais Jakub, Kafka Filip, Šmíd Ondřej.

Branky : 24. a 36. Pivoňka Matěj, 28. (PK) a 30. Krejčiřík Zdeněk, 34. Maňas Vít – 6. Gajdečka Štěpán, 22. Frolík Václav, 23. Kolařík Vojtěch, 31. a 39. Svoboda Florián . Rozhodčí: Míšek Tomáš. Diváků: 30.

Mochtín – Klatovy A  0 : 3 (0 : 2)

Branky :   Valeš Ondra,  Barborka Matyáš,Shklyarsky Bohdan. Rozhodčí:  Šot Karel . Diváků: 30.

1.  Nýrsko A          16  16   0   0  155: 19    48 ( 24)

2.  Sušice A          16  11   2   3   82: 38    35 ( 11)

3.  Klatovy A         16   9   1   6   77: 48    28 (  4)

4.  Luby              16   6   1   9   47: 85    19 ( -5)

5.  Mochtín           16   3   1  12   28: 89    10 (-14)

6.  Nalž. Hory        16   0   1  15   17:127     1 (-23)

O S    PŘÍPRAVKA STARŠÍ

VEDOUCÍ TÝM TABULKY  SE KLATOVECH NA VÍTĚZSTVÍ NADŘEL

V Klatovech se hrál duel B týmů domácích s lidrem tabulky Okulou Nýrsko. Domácí nenechali hostům nic zadarmo a dvě minuty před koncem se dokonce ujali vedení. Hosté si však samotný závěr utkání pohlídali a po divoké přestřelce si nakonec odváží všechny tři body, i když za bojovnost zejména ve druhém poločase si domácí alespoň bod zasloužili.

.

Klatovy B –Nýrsko B  7 : 8 (3 : 4)

Radomír Bilíček

Branky : 18, 28 Jílek Petr, 4 Barborka Matyáš, 17 Partyngl Tomáš, 31 Sojka Alexandr, 35 Baxa Dominik, 38 Petrmichl Kevin – 3, 6, 21 a 26 Vacek Adam, 10, 38 a 39 Malát Filip, 13 Mašek Zbyněk. Rozhodčí: laik .Diváků : 30

Pačejov – Dlouhá Ves  0 : 1 (0 : 1)

Vyrovnané utkání rozhodl ve 14.minutě umístěnou střelou k tyči hostující kanonýr Josef Kadlec.  Hosté byli fyzicky zdatnější a častěji se dostávali do  nebezpečných zakončení. Domácí vše vynahrazovali maximálním nasazením a bojovností.  Nakonec mohli  v samotném závěru i vyrovnat, ale střelu z trestného kopu z hranice pokutového území hostující brankář kryl.  Obě družstva předvedla dobrý výkon a zápas se divákům určitě líbil.

Branky :  14. Ondřej Hlavatý . Rozhodčí:  Tomáš Cihlář (laik)   . Diváků: 30

Švihov – Bezděkov  3 : 2 (1 : 1)

Miroslav Rada

Branky :  3. Krieger Jan , 25.  Gajdoš Kamil , 34.  Prantl Luboš 1. a 24. Panuš Adam .

Rozhodčí:  Laik. Diváků: 30

Sušice B – Horažďovice  4 : 7 (2 : 4)

Vratislav  Krulich

Branky:  34´ a 36´ Martin Mach, 6´ Lukáš Holeček, 15´ Koloman Šťastný  -  5´ a 32´ Tomáš Hnídek, 7´ Filip Fuščič, 11´ Karel Pivnička, 16´ Jakub Boček, 30´ Jakub Štěch a 33´ Marek Hájek.

Rozhodčí: Josef Abrahám. Diváků : 40 .

Janovice – Bolešiny  4 : 2 (3 : 2)

Branky : 8. .Aleš Keřlík, 12.,30 .Adam Bastl , 16. Marek Štauber -  9. Martin Svoboda, 17. Matěj Forejt . Rozhodčí:  Laik . Diváků:20

1.  Nýrsko B          14  14   0   0  120: 23    42 ( 21)

2.  Horažďovice       14  11   1   2  107: 26    34 ( 13)

3.  Klatovy B         14  10   1   3  110: 36    31 ( 10)

4.  Sušice B          14   9   1   4   70: 48    28 (  4)

5.  Bolešiny          14   5   2   7   19: 51    17 ( -4)

6.  Švihov            14   4   3   7   24: 75    15 ( -6)

7.  Dlouhá Ves        14   4   1   9   19: 51    13 ( -5)

8.  Bezděkov          14   3   0  11   22: 70     9 ( -9)

9.  Janovice          14   3   0  11   25:101     9 (-15)

10.  Pačejov           14   2   1  11   24: 59     7 (-14)