OPŽ( starší) OSŽ, OPMŽ (mladší) 6.(12). kolo 14. – 15.5. 2011

Okresní přebor žáků

HATTRICKEM  TOMÁŠE NOVÁČKA SE UDRŽELI V KONTAKTU  S FAVORITY

Podle papírových předpokladů a výsledku z utkání na domácím hřišti   mělo být pro druhou Dlouhou Ves ve Strážově snadnou záležitostí. Nakonec se ale museli v závěru zápasu obávat o výsledek , ale přesto  si povinné body odvezli. Když to samé se podařilo vedoucímu Mochtínu v Myslívě zůstává souboj o přeborníka okresu stále otevřený. Vedoucímu tandemu ale stále dupe na paty třetí vzadu Sokol Nalžovské hory, který si také zásluhou hattricku Tomáše Nováčka z Železné Rudě  udržuje naději bojovat o celkové prvenství.

Železná Ruda  - Nalž. Hory 0 : 5 (0 : 2)

Branky: Nováček Tomáš 3, Pícha Lukáš, Radina Lukáš . Diváků: 20.

Rozhodčí:   Vasková. . Hráno bez karet.

Myslív – Mochtín 0 : 3 (0 : 2)

Branky: 14. J. Peleška, 35., 63. R. Magera.  Rozhodčí :  Z. Říha. Bez karet.

Strážov – D. Ves 3 : 4 (2 : 2)

Petr Presl

V utkání s vyspělejším soupeřem podali domácí bojovný výkon, který ale bohužel na bodový zisk nestačil. Hra se přelévala z jedné poloviny na druhou a o brankové příležitosti nebyla nouze. Mokrý povrch komplikoval úlohu hlavně brankářům, což přineslo i několik branek z dorážek. V závěru měli domácí tlak na branku hostů, ale kýžená vyrovnávací branka již nepadla.

Branky :   P.Kiesenbauer 2 , L.Janda - vlastní, Rovňanová M., Mareš M., Švec P.

Rozhodčí: Vasková Martina .Diváků : 20. Hráno bez karet.

Strážov-sestava:  Kalivoda J., Kiesenbauer P., Novák T., Thurnvald P., Adamec O., Muchka F., Kutný P., Kalivodová K., Janda L., Heidenreich D., Volf T.,Střídali : Zetocha D., Schwarz O.

1.  Mochtín            6   4   2   0   23:  5    15 (  5)

2.  Dlouhá Ves         6   5   0   1   22: 10    15 (  6)

3.  Nalž. Hory         6   4   1   1   15: 10    14 (  4)

4.  Myslív             6   1   1   4    9: 16     4 ( -5)

5.  Strážov            6   0   2   4    7: 18     3 ( -7)

6.  Železná Ruda       6   1   0   5    7: 24     3 ( -6)

Okresní soutěž  žáků

REKORDNÍ VÝHRA ŠVIHOVA NAD PLÁNICÍ

Okresní soutěži vládne trojice týmů dosud s plným bodovým ziskem vedoucí Hradešice , s tříbodovou ztrátou zpět FC Švihov a překvapivě žáci Sokola Nezamyslice.  Ty tři celky bez zaváhání   zvítězili , z toho Švihov jarním rekordním výsledkem nad Plánicí 21:0 !

FC Švihov – Sokol Plánice  21 : 0 (15 : 0)

Miroslav Rada

Jednoznačnou převahu domácí využili k dosažení  vysokého dvouciferného výsledku.

Branky :  Kulhánek Lukáš 5x ( 2, 4, 16, 19 a 64 min), Mazanec Jakub 3x (30, 33 a 56 min), Šimán Jiří 3x ( 10, 28 a 42 min), Mazanec Michal 2x ( 12 a 20 min ), Kadlec Jan 2x (22 a 32 min), Voráček Milan 2x ( 60 a 62 min ), Křepel Tomáš 2x (5 a 15 min ), Voráček David 1x ( 3 min ), Šimůnek Miroslav 1x ( 66 min )

Rozhodčí:  Hovorka Milan.  Diváků: 30

Hartmanice  - Nezamyslice    2 : 5 (1 : 2)

Branky: Tonner Patrik 2 - Samek Martin 3, Procházka Josef, Šatra Pavel .

Rozhodčí: Abraham. Diváků:  40

Bolešiny – K. Hory  6 : 1 (2 : 1)

Branky : 13.,65. Čížek Václav ,46., 57. Javorský Tomáš , 31. Rašek Josef , 53. Pojar Stanislav -  18. Bártík Jan . Rozhodčí : Hovorka Milan. Diváků : 20. ŽK: 0 : 1.

Hradešice – Malý Bor  8 : 0 (3 : 0)

Branky: Buchta M. 3, Vaněček D. 3, Vaněček F., Nauš.

Rozhodčí: Říha. Diváků: 30. Hráno bez karet.

1.  Hradešice          6   6   0   0   38:  4    18 (  6)

2.  Švihov             6   5   0   1   43: 10    15 (  3)

3.  Nezamyslice        5   4   0   1   34:  7    12 (  9)

4.  Bolešiny           5   3   0   2   22: 14     9 (  0)

5.  Malý Bor           5   2   0   3   23: 18     6 (  0)

6.  Luby               5   2   0   3   14: 14     6 (  0)

7.  Hartmanice         6   1   1   4   11: 35     4 ( -5)

8.  Kašp. Hory         5   0   1   4    6: 23     2 ( -8)

9.  Plánice            5   0   0   5    2: 68     0 ( -6)

OP MLADŠÍCH ŽÁKŮ

PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ V CÍLI -  ZVÍTĚZNILY V NĚM LUBY

Poslední kolem byl ukončen letošní ročník OP mladších žáků který se stal kořistí Startu Luby. Také druhé místo již bylo předem známé a získal ho Sokol Mochtín. Na třetí místo byli před posledním kolem dva kandidáti, Měčínu se nepodařilo doma zdolat Mochtín a to rozhodlo , že z bronzových medailí se budou radovat fotbalové naděje Pačejova.

Pro účastníky OPMŽ již o víkendu pokračuje nástavbová, doplňková soutěž  s tímto programem zápasů:

18. – 19. 6. :

Odvety z 4. – 5.6 . hrané v opačném pořadí .

Měčín – Mochtín  2 : 2 (1 : 2)

Branky: 21. a 53. Žižka Michal, 16. Jan Šafránek, 18. Jaroslav Pretzelmayer. Rozhodčí: Tomáš Míšek. Diváků: 30.

Pačejov – Luby  2 : 3 (1 : 3)

Vyrovnané u tkání mezi celky z popředí tabulky rozhodla větší efektivita hostů při proměňování šancí. Do vedení šli v 15.minutě Jakubem Skýpalou. Za domácí vyrobnal v 19.minutě krásnou přízemní střelou Martin Kříž. O ddvě minuty později však Michal Pivoňka opět dostal hosty do vedení a do přestávky se ještě ve 26.minutě hlavou trefil podruhé Skýpala. Po změně stran se domácí, kterým citelně scházel nemocný kapitán Pavel Beran, snažili o vyrovnání, ale podařilo se jim jen snížit po kopu z rohu v 51.minutě Petrem Hosnedlem. Pěkné utkání dobře řídil rozhodčí Roman Mácal.

Branky :  15.min. Skýpala Jakub (L), 19.min. Kříž Martin (P), 21.min. Pivoňka Michal (L), 26.min. Skýpala Jakub (L), 51. Hosnedl Petr (P)

Rozhodčí:  Roman Mácal.ŽK: 1:2.Diváků: 40

Bolešiny – Hrádek  1 : 3 (1 : 1)

Branky :  19’Javorský Tomáš_ - 4‘ 32‘ Špička Petr 50’Jílek Zdeněk

Rozhodčí :Hrach Matěj. Bez karet.Diváků:30

Žichovice – Janovice 1 : 4 (1 : 2)

Branky: Miroš Martin – Holec Vítek, Papež D. Rozhodčí: Bala Petr. Diváků: 20.

1.  Luby              14  12   1   1   65: 12    37 ( 16)

2.  Mochtín           14   9   3   2   61: 17    30 (  9)

3.  Pačejov           14   7   4   3   36: 16    25 (  4)

4.  Měčín             14   7   3   4   40: 31    24 (  3)