Okresní přebor dorostu 15. kolo 14. – 15.5. 2011

OKRESNÍ PŘEBOR   DOROSTU

Horažďovice B - Chanovice 2:1 (1:0)

V prvním poločase kvalitního utkání měli hosté herní převahu, ale čistou gólovou šanci měli domácí. Kába poslal pas za obranu na Chaloupku, ten postupoval sám na brankáře Soukupa, který však hosty podržel. Pak Chanovice dostaly dvakrát míč za brankáře Vonáška, ale branka ani jednou neplatila pro ofsajd, přesto však šli hosté do kabin spokojenejší, v nastaveném čase prvního poločasu zahrával rohový kop Lukeš, míč prošel přes tři domácí hráče a nekrytý Hora poslal míč do sítě. Chleba se lámal na začátku druhého poločasu, hosté byli v tuto chvíli jasně lepší, jejich gólovou šanci vyrážel Vonášek s námahou na břevno, další střela Zoubka trefila tyč domácí branky. Domácí však přežili a hosty za promarnění příležitostí potrestali. Prvně v 69.minutě, když obraně utekl Kába, jeho střelu vyrazil brankář Soukup jen k Chaloupkovi, který vyrovnal. Ke cti oběma soupeřů patří, že se nespokojili s bodem a hráli do poslední minuty na vítězství. Štěstí se přiklonilo k domácím a po kombinaci Chaloupky s Kábou druhý jmenovaný krásnou střelou vstřelil vítěznou branku. Závěr již domácí s vypětím všech sil ubránili a připsali si velmi cenné, i když nutno uznat velmi šťastné vítězství s dosud nejlepším jarním soupeřem.

Sestava Horažďovic: Dom.Vonášek - Červený, F.Nováček, P.Nováček, T.Greger - Kába, Vrzal, Panuška, Chaloupka - Korytář, Jiřík (Hájek, Podzimek, Hlaváč, Brokeš - připraven: Valach)

Branky: 69.Chaloupka Martin, 88.Kába Roman - 45.Hora Josef,

Rozhodčí: Mácal Roman, ŽK: 1:3, Diváků: 30

Žichovice - Hartmanice  0 : 2 (0 : 1)

Branky: 21.Koryťák Ondřej, 46.Hasernöhrl Petr, ŽK 1 : 3. Diváků: 20.Rozhodčí : Brůha Radek

Mochtín  - Kolinec  1 : 1 (0 : 0) na PK 2:4

Branky:90.Milan Matoušek - 78. Miroslav Vališ. Rozhodčí:František Petrželka; ŽK:0:1;Diváků :20.

Malý Bor – Hradešice 6 : 2 (4 : 1)

Radovan Faltys

Domácí v kompletní sestavě nepřipustili žádné překvapení.

Branky:5´, 38´ a 44´Vojtěch Melka, 36´Lukáš Kodýdek, 52´ Roman Kulda, 56´Jiří Petřík. 41´ a 61´ Patrik Melka(obě branky z PK)

Rozhodčí: Staněk Luděk; ŽK:2 : 0; Diváků :30.

1.  Kolinec           14  10   3   1   61: 17    34 ( 12)

2.  Chanovice         14  10   0   4   60: 19    30 ( 12)

3.  Mochtín           14   9   3   2   53: 15    30 (  6)

4.  Malý Bor          14   8   3   3   55: 16    29 (  6)

5.  Hrádek            14   7   4   3   51: 15    27 (  1)

6.  Horažďovice B     14   6   4   4   51: 29    25 (  1)

7.  Hartmanice        14   6   1   7   24: 35    20 ( -2)

8.  Hradešice         14   2   2  10   27: 55     9 (-10)

9.  Plánice           14   2   0  12   15:102     6 (-15)