IV. TŘÍDA - skupina A, B 17.(15). kolo 14. – 15.5. 2011

IV. TŘÍDA  - skupina  A

PETR V DERBY PŘEDAL ČERNÉHO PETRA

Favorité v první poloviny tabulky naplnili očekávání a na své konto si připsali povinné body. Přesto to neměli jednoduché . O důležité body musel perně bojovat lídr tabulky Strážov B v Bolešinech s domácí rezervou. Další zápas dvou rezerv ve Vrhavči definitivně rozhodla až třetí branka Karla Švátory v síti Dukly B  v poslední minutě . Také v Bezděkově se utkaly rezervní týmy . Šťastnější z tohoto zápasu jsou hosté ze Železné Rudy , kteří zachraňovali bod v samotném závěru úspěšným střelcem z penalty Mácou. Lehké to neměly ani v derby Ježovy v Křenicích kde přetahovanou o vítězství ukončil až hostující Tomáš Tampa třináct minut před koncem. Z pohledu obou soupeřů bylo velmi důležité vítězství Spůle v derby nad Dlažovem. Těsná výhra v duelu dvou celků z konce tabulky znamenala předávání černého Petra  tabulky . Postaral se o to autor jediné branky domácí Petr Radovan.

Křenice -   Ježovy   2 : 3 (1 : 2)

Branky: 75. Roneš Pavel(PK) , 20. Lösch Jakub – 15. Oberdörfer Martin,  36. Oberdörfer Dušan,  77. Tampa Tomáš,; ŽK: 2:3. Rozhodčí: Diviš. Diváků: 30.

Spůle – Dlažov  1 : 0 (0 : 0)

Bojovné utkání na  těžkém terénu  rozhodl jediný gól který dal po hodině hry Petr Radovan.

Branka: 60. Petr Radovan . ŽK: 0 : 1. Rozhodčí: Diviš. ŽK: 0 : 1.

Bezděkov B – Ž. Ruda B  2 : 2 (2 : 1)

Branky : 20. Novák Václav, 44. Zhvakin Konstantin – 26. Říha Ondřej, 87. Máca (PK). Rozhodčí: Jarka. ŽK: 2 : 1. Diváků: 40.

Vrhaveč B – Janovice B  3 : 1 (2 : 1)

Branky: 4. Lorenc L., 8. Tomaka V., 90. Švátora K. – 11. Jansta . Diváků: 40. ŽK: 3 : 1. Rozhodčí: Blaheta Josef.

Bolešiny B  - Stražov B  1 : 2 (0 : 2)

Josef Vaněk,M.Sedlmaier

V úvodu zápasu si vytvořili domácí dvě šance, které zlikvidoval strážovský brankář Luboš Vaněk. Po té převzali iniciativu na své kopačky hosté a zatlačili domácí do defenzivy. V 19.minutě po přihrávce od Roberta Kalisty z hranice malého vápna úspěšně zakončil Čermák a poslal  hosty do vedení. Těm se ještě v závěru první půle podařilo využít možnosti  své vedení před odchodem do kabin zvýšit. Ve 41.minutě po chybě obrany se dostal k míči Weber a jeho  lob ze 30 metrů přes brankáře domácích  skončil v domácí brance.  Jak se později ukázalo, byla tato branka z kategorie vítězných.

Do druhého poločasu domácí vystřídali tři hráče a po této změně začali hostům zle zatápět. Výsledkem jejich převahy byla kontaktní branka kterou v 62.minutě dal Pavel Matějka. Tato branka viditelně domácí posílil , naopak hosté znervózněli  a museli odolávat tlaku na svojí branku. Domácí měli k vyrovnání několik  gólových příležitostí, ale brankové konto na účtu gólmana Vaňka se již nezměnilo. To zůstalo stejné i v samotném závěru po té, kdy domácí další dvě gólové příležitosti nevyužili. Vzhledem k tomu, že byl výkon hostů po přestávce hodně špatný, jsou získané body v tomto duelu z kategorie šťastných.

Branky : 64. Matějka Pavel -19. Čermák Josef,  42. Weber Petr

Rozhodčí : Vondráček . Diváků : 50. Hráno bez karet

Sestava SK Strážov B: L. Vaněk – V. Paleček, P. Kollross, M. Kolář, O. Koláček (89. J. Soušek) – T. Švůgr, V. Janda, R. Kalista, J. Hosndl (68. M. Ondřej) – P. Weber, J. Čermák.

1.  Strážov B         16  11   2   3   51: 22    35 ( 14)

2.  Vrhaveč B         15  10   1   4   47: 26    31 (  7)

3.  Měčín B           15   9   3   3   37: 13    30 (  6)

4.  Ježovy            16   9   1   6   33: 35    28 (  4)

5.  Křenice           16   7   4   5   41: 32    25 ( -2)

6.  Janovice B        15   7   4   4   36: 31    25 (  4)

7.  Bolešiny B        16   5   4   7   24: 26    19 ( -5)

8.  Bezděkov B        16   4   4   8   23: 54    16 ( -8)

9.  Spůle             15   4   0  11   16: 29    12 (-12)

10.  Ž. Ruda B         15   2   5   8   31: 44    11 (-10)

11.  Dlažov            15   3   0  12   18: 45     9 (-12)

IV. TŘÍDA  - skupina  B

BITVU NA HORÁCH ROZHODL KANONÝR VANĚK

Avizovaný souboj dvou největších aspirantů na návrat do III. třídy mezi oběma exúčastníky této soutěže  má svého vítěze. Bitvu v Nalžovských horách mezi hostujícím vedoucím celkem tabulky z Velhartic a domácími kteří útočí na postup z druhého místa rozhodl  ten nejpovolanější. V dresu domácích jim byl vyhlášený kanonýr , který se může pyšnit např. v dresu Velkých Hydčic králem střelců okresního přeboru byl autor hattricku Luděk Vaněk. O tom, že to stále umí přesvědčil krásnou , ukázkovou trefou z 25 metrů kterou dovršil svůj hattrick. Nicméně i přes prohru mohou být nakonec hosté spokojenější, neboť mají v tabulce stále k dobru tři body a při rovnosti bodů jednu branku k dobru ze vzájemných zápasů, když podzimní duel doma vyhráli 3:1.

Kolinec – Kašperské Hory 2 : 3 (1 : 0)

Branky: 43. Milfort Milan, 51. Horák Jan – 46. , 47. Tomek Petr ml. , 79.  Franěk Pavel; Rozhodčí: Rozhodci Blaheta. ŽK: 1 : 0. Diváků:  50

Nalžovské  Hory   - Velhartice   4 : 3 (0 : 0)

Branky: 47., 53., 73. Vaněk Luděk , 76.  Štěpánek Jindřich – 68., 79. Antonovics Andrei , 74.  Bejvl Josef; Rozhodčí: Bína. ŽK: 1:0.  Diváků: 60.

Soběšice – Milčice 2 : 2 (1 : 2)

9., 60. Štěrba Jiří – 27. Kubáň Aleš, 43. Kříž Zdeněk.  Rozhodčí: Abraham Josef. ŽK: 4 : 3. ČK 0 : 1 (Kříž Zdeněk).  Diváků: 40.  NEHLÁŠENO v termínu !!!

Svéradice B - Pačejov B 1 : 2 (1 : 0)

Branky: 37.Martínek Daniel - 64.vlastní, 75.Ticháček Josef

Rozhodčí: Bureš Michal, ŽK: 0:2, Diváků: 50

Zavlekov – Žihobce  B  3 : 1 (3 : 0)

Branky: 13. 37.  Čapík P. , 15. Blynskyy V. -  65. Korda V.

Rozhodčí: Mácal. ŽK 1:2 . Diváků: 60

1.  Velhartice        13  10   2   1   42: 17    32 ( 14)

2.  Nalž. Hory        13   9   2   2   44: 15    29 (  8)

3.  Kašp. Hory        13   7   4   2   38: 24    25 (  4)

4.  Pačejov B         13   7   2   4   31: 19    23 (  5)