OP , OS starších přípravek. OPMP 7. - 8. 5. 23011

O P    PŘÍPRAVKA STARŠÍ

HLAD PO GÓLECH NÝRSKÝM NADĚJÍM  NECHYBÍ

Suverénu  letošního ročníku přeboru starších přípravek A týmu  Okuly Nýrsko  mající již prvenství v přeboru prakticky v kapse nadále nechybí hlad po gólech. V Lubech se hranice nenasytnosti lídra tabulky zastavila na hodnotě tuctu branek . Nyní se  blíží   počtem vstřelených branek k průměru deseti gólů na jeden zápas.

Nalžovské Hory    Klatovy A  1 : 7 (1 : 4)

Branky : 8 . Říha Petr  , 3 . vlastní  ,  5,15 . Shklyarskyy  Bohdan , 10 . Havlíček Jan

38 . Daněk Tomáš,  40 . Valeš Ondřej, 40 . Šimek Petr

Rozhodčí:  Říha Zdeněk.  Diváků : 30

Sušice A  - Mochtín 8 : 2 (5 : 0)

Branky Gajdečka  3, .Skrbek 3, Svoboda, Kolařík  - Toman 2. Diváků : 40.  Rozhodčí:Staněk.

Luby – Nýrsko A  0 : 12 (0 : 5)

Hosté podali velmi dobrý výkon, po všech stránkách předčili domácí hráče a zaslouženě zvítězili.

Branky : 13.,16., 21., 31. Vacek Adam, 24.,35.  Böhm Sebastian, 7., 38. Pukač Kristián, 2. Bastl Martin, 8. Brož Michal, 33. Šmíd Martin, 39. Malát Filip.

Rozhodčí: Hrach Matěj.   Diváků: 30.

1.  Nýrsko A          15  15   0   0  145: 18    45 ( 21)

2.  Sušice A          15  11   1   3   77: 33    34 ( 10)

3.  Klatovy A         15   8   1   6   74: 48    25 (  1)

4.  Luby              15   6   0   9   42: 80    18 ( -3)

5.  Mochtín           15   3   1  11   28: 86    10 (-11)

6.  Nalž. Hory        15   0   1  14   16:117     1 (-20)

O S    PŘÍPRAVKA STARŠÍ

PŘEKONALI  HRANICI STO BRANEK

V okresní soutěži starších přípravek se po nýrské rezervě přehouply  přes hranici sto vstřelených branek další dva týmy. Za Horažďovice byl úspěšným střelcem jubilejní sté branky Jan Forman a za Klatovy B  byl úspěšným střelcem Matyáš Barborka.

TJ Bezděkov – Klatovy „B“  1 : 6 (1 : 1)

Ondřej Teska

Na dnešní zápas jsme se sešli v hojném počtu. Hned v úvodu jsme hosty zaskočili aktivní hrou a ve 3. minutě jsme šli do vedení, když se prosadil Adam Panuš. Hosté srovnali v 9. minutě Matyášem Barborkou. První půle tak skončila nerozhodně 1:1. Bohužel stejně jako v Sušici jsme o nerozhodný výsledek přišli hned v úvodu druhé půle, když se trefil Petr Jílek. Poté už hosté měli utkání pod kontrolou a dokázali ještě čtyři branky přidat. I přes to jsme sehráli kvalitní utkání.

TJ Bezděkov: Martin Pflanzer - Martin Jarko, Marek Jarko, Adam Panuš, Klára Hanušová, Lukáš Havlík, Jan Kiklhorn, Martin Háša, Jan Ouda ml., Tadeáš Herget, Valentin Zima

Branky :  3. Adam Panuš – 9. a 28. Matyáš Barborka, 22. a 35. Petr Jílek, 39. Javorský, 40. Jirotka

Rozhodčí:  Ondřej Teska (laik) .Diváků: 30

Horažďovice – Janovice  12 : 1 (6 : 0)

Michael Forman

Domácí byli herně i fyzicky vyspělejší a vyjádřili to i brankově. Hostující hráči zasluhují pochvalu za bojovnost.

Branky : 1. Boček Jakub, 15.,26.- Tomáš Hnídek, 4.- Marek Hájek, 13.,17.- Jakub Štěch, 2.,9.,37.- Jan Forman , 12.,32.- Bartheldy Václav, 28.- Fuščič Filip

Rozhodčí:  laik . Diváků: 30

Pačejov – Švihov   2 : 2 (1 : 1)

Celek domácích měl cenné vítězství na dosah ruky. Dvakrát v zápase vedl, soupeř dvakrát vyrovnával, podruhé dokonce v poslední minutě zápasu. Vedení Pačejova zařídila v 8.minutě dvě děvčata. Markéta Pitulová krásně uvolnila Šárku Růžičkovou a ta se nemýlila. Ve 14.minutě za Švihov po rohovém kopu zblízka vyrovnal Ondřej Hlavatý. Po změně stran zužitkoval dlouhý výkop gólmana Franty Sedláčka jeden z nejmladších na hřišti – Ondra Havlík (ročník 2003). Byl to jeho první gól v soutěži. Už se zdálo, že body zůstanou doma, když se v poslední minutě hlavou prosadil Vojtěch Šimůnek a rozhodl vyrovnal na konečných 2 : 2. Dělba bodů   se nakonec všem aktérům i divákům jevila jako spravedlivá.

Branky :  8. Růžičková Šárka , 30. Havlík Ondřej -  14. Ondřej Hlavatý , 40. Šimůnek Vojtěch.

Rozhodčí:  laik. Diváků: 40. Rozhodčí: Cihlář Jan.

Dlouhá Ves – Bolešiny 1 : 3 (1 : 3)

Josef Krůs

Vyrovnané utkání s velmi úspěšnou střelbou hostujících hráčů.

Branky:  20. Krůs Adam -  3 . Svoboda Martin, 7. Kaiser  Ondřej a 18.  Bauer štěpán

Rozhodčí:  laik ;  Diváků : 30.

Nýrsko B – Sušice  B  7 : 2 (1 : 2)

Pavel Vacek

Zajímavé utkání dvou rivalů,když v 1.půli byli hosté šťastnější v koncovce a po zásluze vedli.Domácí totiž až lehkovážně zahazovali své šance.Po přestávce již přidali na důrazu a pečlivosti při využívání svých příležitostí.Brzy tak strhli vedení na svou stranu.Nutno podotknout,že ještě trefili 4x konstrukci sušické branky.V ní předvedl velmi dobrý výkon Petr Hanč.

Branky:  4.,37.Malát Filip, 21., 38.Vacek Adam, 24.Mašek Zbyněk, 26.Novák Lukáš,3 0.Pscheidt Tomáš – 1.Mach Martin, 15.Tomas Jan. Rozhodčí: laik. Diváků : 30

1.  Nýrsko B          13  13   0   0  112: 16    39 ( 18)

2.  Horažďovice       13  10   1   2  100: 22    31 ( 10)

3.  Klatovy B         13  10   1   2  103: 28    31 ( 13)

4.  Sušice B          13   9   1   3   66: 41    28 (  7)

5.  Bolešiny          13   5   2   6   17: 47    17 ( -4)

6.  Švihov            13   3   3   7   21: 73    12 ( -6)

7.  Dlouhá Ves        13   3   1   9   18: 51    10 ( -8)

8.  Bezděkov          13   3   0  10   20: 67     9 ( -9)

9.  Pačejov           13   2   1  10   24: 58     7 (-11)

10.  Janovice          13   2   0  11   21: 99     6 (-15)