Okresní přebor dorostu 14. kolo 7. – 8.5. 2011

OKRESNÍ PŘEBOR   DOROSTU

PROHROU V CHANOVICÍCH PŘIŠLI O SLIBNÝ NÁSKÉOK

Prohra Chanovic  v předcházejícím kole v Malém Boru nabídla Kolinci si na čele tabulky vytvořit slibný pětibodový náskok. O týden později se vše vrátilo do starých kolejí po té, kdy Kolinec prohrál v přímém souboji s Chanovice na jeho půdě . Tato prohra nahrála třetímu celku v pořadí Sokolu Mochtín, který ztrácí čtyři body   a nabízí se mu šance  bojovat o celkové prvenství. Více napoví již vzájemný souboj Mochtín – Kolinec který se hraje tuto neděli v Mochtíně.

Hradešice – Žichovice   5 : 2 (4 : 1)

Branky : 8., 26. Melka Fr., 16. Jonáš J., 36. Mareš L., 47. Metlička V. – 40. Brejcha L., 81. Špírek M.

Rozhodčí:Klička Jiří  .ŽK: 0:2. ČK: 0:2. Diváků: 15

Horažďovice B - Malý Bor 1:1 (0:1), na PK 6:7

Do derby nastupovala obě mužstva citelně oslabena, utkání nabídlo fotbal rozdílných poločasů a hrálo se pěkně od podlahy s řadou tvrdých zákroků. V tom prvním hráli jen hosté, domácí nevyslali na hostující branku ani jeden střelecký pokus a brankář Kylián si sáhl na míč jen při nepovedených centrech. Hosté hrozili především z levé strany Hlaváčem, který nabídl svým spoluháčům tři nadějné pokusy a ten poslední těsně před přestávkou Šoural proměnil ve vedoucí branku. Ve druhém poločase se obraz hry změnil, domácí přeskupili sestavu na mnohem ofenzivnější a svého soupeře prakticky až do konce přitlačili na jeho polovinu. Hned ve 48.minutě se do gólovky probil Chaloupka, ale neproměnil. Hosté odolávali s vypětím všech sil, až v samotném závěru domácí zaslouženě skóre srovnali. Opět Chaloupka se probil po levé straně svou typickou akcí a z úhlu prostřelil míč do branky. V dlouhém penaltovém rozstřelu si bonusový bod připsali hosté.

Branky: 88.Chaloupka Martin - 40.Šoural Luboš

Rozhodčí: Bala Petr, ŽK: 1:2, Diváků: 20

Sestavy

Horažďovice: Dom.Vonášek - Červený, F.Nováček, Brokeš, Greger - Korytář, Panuška, Vrzal, P.Nováček, Kába - Podzimek (T.Pařil, Pena, Hlaváč, Chaloupka, Vasko - připraven Valach) Malý Bor: Kylián - Petržilka, Šipla, Kocúm, Polena - Chroust, Šoural, Petřík, Hlaváč - Dub, Melka (Vávra, Kulda, Martínek)

Chanovice – Kolinec   4 : 1 (1 : 0)

O.Šebek

Hosté z Kolince přijeli do Chanovic jako favorit utkání. Je docela možné, že u nich došlo i k mírnému podcenění svého soupeře, neboť od začátku hráli dost profesorsky, neefektivně a za celý zápas si vypracovali velmi málo příležitostí ke skórování. Hráči Chanovic již od počátku hráli s velikým úsilím a nasazením, aktivně napadali v hloubi soupeřova pole, žádný míč pro ně nebyl ztracený, chodili do soubojů s protihráči.  A  z jednoho takového souboje u branky Kolince se zrodil první gól, který si pro sebe vybojoval agilní Beránek. První poločas se hra odehrávala převážně ve středu pole, obě mužstva si vypracovaly několik šancí, vyloženější však byly na kopačkách chanovických hráčů, jednou hosty zachránila branková konstrukce. Ve druhém poločase dokázali chanovičtí udržet vysoké tempo, zatímco hosté, kteří přijeli v jedenácti a nemohli střídat postupně fyzicky odpadávali. Navíc obrana Kolince, neprověřená posledními zápasy začala pod tlakem kupit chyby a tak Chanovice v rozmezí 4 minut od 60-64 minuty ujali již tříbrankového vedení. Ke cti hostů slouží fakt, že bojovali i nadále a v 84 minutě snížili z pokutového kopu na 1:3. V té době se soustřeďovali pouze na útok a tak umožňovali domácím podnikat velmi nebezpečné útoky, z nichž jeden proměnil Václav Zoubek, střelec 2 gólů v utkání. Domácí sehráli velmi kvalitní utkání a pokud by byli jen trochu efektivnější, mohl by být rozdíl ve skóre vyšší. Hosté v Chanovicích svým výkonem velmi zklamali.

Branky: 8.Beránek Danie , 60., 89.  Zoubek Václav, 64-. Šebek Jan – 84. Schejbal Jakub (pokutový kop)Diváků: 40. Rozhodčí: Abraham.

Plánice – Mochtín  1 : 5 (0 : 3)

Branky: 55., 63.Jiří Flodr , 5.   Radovan Madera, 10. Martin Škoda,  30. Lukáš Bláha - 70. Vojtěch Opl .

Rozhodčí : Robert Diviš. Diváků : 20, hráno bez karet.

Hartmanice – Hrádek 1 : 1 (0 : 0) na PK 5 : 4

Branky: 47. Mačuda L. – 78. Švelch J. . Rozhodčí: Bala. ŽK: 1 : 1. Diváků: 30.

1.  Kolinec           13  10   2   1   60: 16    32 ( 11)

2.  Chanovice         13  10   0   3   59: 17    30 ( 12)

3.  Mochtín           13   9   2   2   52: 14    29 (  8)

4.  Malý Bor          13   7   3   3   49: 14    26 (  6)

5.  Hrádek            13   6   4   3   33: 15    24 (  1)

6.  Horažďovice B     13   5   4   4   49: 28    22 (  1)

7.  Hartmanice        13   5   1   7   22: 35    17 ( -5)