Přípravky starší : OP ; OS ; 15.(14). kolo a t13. turnaj ml. přípravek 30.4. – 1.5.2011

O P    PŘÍPRAVKA STARŠÍ

SOUBOJE POTENCIONÁLNÍCH MEDAILISTŮ PRO DOMÁCÍ

Čtrnácté kolo okresního přeboru starších přípravek byl ve znamení klání potencionálních kandidátů na medaile. Souboj prvního s druhým v Nýrsku kde hrála Sušice rozhodli domácí již v  prvním  poločase hlavně střelami ze střední vzdálenosti. V Klatovech si domácí v duelu v Luby upevnilo naděje na zisk bronzových medailí.

Klatovy A -  Luby 7: 2 ( 4: 1)

Branky: Valeš Ondřej 4, Shklyarskyy Bohdan 2, vlastní - Pivoňka Matěj, Malát Sebastien. Diváků: 30. Rozhodčí: Říha.

Nýrsko A – Sušice  A  7 : 2 (5 : 0)

Ivan Pavlík

Souboj prvního s druhým rozhodli domácí již v 1. poločase hlavně střelami ze střední vzdálenosti. V druhém poločase měli domácí územní převahu, kterou však nevyužili brankově a nechali soupeře po vlastních chybách výsledek zkorigovat.

Branky : 10´, 16´, 19´ Bastl Martin, 4´, 40´ Böhm Sebastien 20´ Hoidn František, 23´ Šmíd Martin

-        29´ Gajdečka Štěpán, 36´ Křížek Petr

Rozhodčí: Hrach; Diváků: 30.

Mochtín  – Nalžovské Hory  2 : 1 (1 : 0)

Branky: Lang Tomáš, Černý Pavel - Mareš František; Rozhodčí: Šot Karel. Diváků: 20.

1.  Nýrsko A          14  14   0   0  133: 18    42 ( 18)

2.  Sušice A          14  10   1   3   69: 31    31 ( 10)

3.  Klatovy A         14   7   1   6   67: 47    22 ( -2)

4.  Luby              14   6   0   8   42: 68    18 (  0)

5.  Mochtín           14   3   1  10   26: 78    10 (-11)

6.  Nalž. Hory        14   0   1  13   15:110     1 (-17)

O S    PŘÍPRAVKA STARŠÍ

V JANOVICÍCH PADLA STOVKA

Další dílčí úspěch starších přípravek Okuly Nýrsko byl zaznamenán v nedělním klání v Janovicích. Po Okule Nýrsko A v OPSP se přenesli v tomto kole přes hranici stovky vstřelených branek hráči B týmu tohoto klubu který jede tabulku okresní soutěže. Šťastným střelcem jubilejní branky byl ve 25.minutě  František Hoidn .

TJ  Sušice  „B“  -  TJ  Bezděkov 6  :  1 ( 1 : 1)

Vratislav  Krulich

Branky:  5´ a 21´ Václav Němec, 23´ Michal Krouský, 30´ Jan Tomas, 32´ Koloman Šťastný a 34´ Daniela Gunitšová  -  8´ Adam Panuš

Rozhodčí:Josef Abrahám; Diváků : 40.

Klatovy B – Sokol Pačejov   10 : 0 (5 : 0)

Radomír Bilíček

Domácí pokračují ve vítězné sérii. S chutí si zastříleli a vyššímu skóre zabránil výborným výkonem brankář hostí František Sedláček.

Branky : 3 Jílek Petr, 10 Hejduk Martin, 11 Bilíček Matyáš, 15, 18 a 29 Javorský Ondřej, 22 a 39 Jirotka Jakub, 26 Petrmichl Kevin, 33 Sojka Alexandr . Rozhodčí: laik  .

FC Švihov – Dlouhá Ves  2 : 0  (1 : 0)

Miroslav Rada

Branky :  7. Prantl Luboš , 32. Šimůnek Vojtěch .Rozhodčí:  Laik. Diváků: 30

SK Bolešiny  -  FK Horažďovice  0 : 7 (0 : 6)

Branky : 3‘., 13‘., 18‘ . Hnídek Tomáš ,  2.‘ 3‘. Hájek Marek,   24‘. Pivnička Karel,  33‘. Fuščič Filip.

Rozhodčí : laik . Diváků:30

Janovice   -  Nýrsko B   1 : 12 (1 : 3)

Branky: 10. Hodková Šárka – 23.,24.,28. Toul Martin , 30.,35.,39. Šmíd Martin , 5.,25. Hoidn František ,  15., 17. Pavlík Jakub , 34. Malát Filip, 22. Pukač Kristián; Rozhodčí: Laik. Diváků: 30

1.  Nýrsko B          12  12   0   0  105: 14    36 ( 18)

2.  Klatovy B         12   9   1   2   97: 27    28 ( 10)

3.  Horažďovice       12   9   1   2   88: 21    28 ( 10)

4.  Sušice B          12   9   1   2   64: 34    28 (  7)

5.  Bolešiny          12   4   2   6   14: 46    14 ( -7)

6.  Švihov            12   3   2   7   19: 71    11 ( -7)

7.  Dlouhá Ves        12   3   1   8   17: 48    10 ( -5)

8.  Bezděkov          12   3   0   9   19: 61     9 ( -6)

9.  Pačejov           12   2   0  10   22: 56     6 ( -9)

10.  Janovice          12   2   0  10   20: 87     6 (-15)