KPD , KSD – skupina A 19. kolo 30.4. – 1.5.2011

KRAJSKÝ PŘEBOR   DOROSTU

OFENZÍVA HORAŽĎOVIC NARAZILA, LUBSKÁ NAOPAK SLAVILA ÚSPĚCH

Na propracované defenzívě Domažlic ztroskotalo   veškeré úsilí horažďovických dorostenců , kteří se v domácím prostředí s tímto soupeřem po bezbrankovém průběhu dělili.Druhý bod za střelbu pokutových kopů si již ale vzít nenechali. O překvapivý úspěch se postarali dorostenci Startu Luby  kteří předvedli na hřišti dosud třetího celku tabulky Sportovní školy v Plzni lekci z produktivity a vysokou výhrou  : 7 se postarali o překvapení kola.  Klatovští dorostenci  svedli doma čestný boj se suverénním lídrem tabulky z Přeštic a zásluhou dvou branek odchovance strážovské kopané Milana Denka odešli jen těsně poraženy.

Horažďovice – Domažlice    0 : 0 (0 : 0), 5:3 na PK

Domažlice v Horažďovicích potvrdily svojí jarní formu, představily se zatím jako soupeř s nejpropracovanější defenzívou, na kterou domácí nedokázali za celý zápas najít recept. Úvodních dvacet minut hráli domácí aktivně, ale vytvořili si pouze jednu možnost, když Sova točil rohový kop rovnou do branky a brankář hostů s námahou míč vytěsnil. První větší příležitost si ve 21. minutě vypracovali hosté, po centru z pravé strany jejich hráč ve výhodné pozici nezakončil. Ještě do poločasu stihli hosté nenápadnou střelou zacinkat na břevno Macounovy branky. Ve druhém poločase domácí přidali, ale zámek na domažlické defenzivě neodemkli. Nemohlo jim ani vyloučení hostů po 2.ŽK v 78.minutě. Nejblíže ke vstřelení branky byl v závěru po vybídnutí Formana Šmat, ale jako střelu brankář vytáhl na roh. I hosté měli několik nebezpečných situací z brejkových akcí a na čistém kontu domácích nese velký podíl brankář Macoun. Dva body získané po penaltovém rozstřelu se silným soupeřem mají pro domácí svoji cenu.

Rozhodčí: Langmajer Lukáš, ŽK: 1:3, ČK: 0:1 Penalty proměnili: Forman, J.Pařil, Šmat, Kubaň, Vachuška

Sestava Horažďovic: Macoun - Sova, Forman, Dan Vonášek, Kubaň - Hlůžek, Vachuška, Greger, Nauš, Kába - Zdichynec (Šmat, Kodýdek, J.Pařil - dále připraveni: Dom.Vonášek, F.Nováček), trenér: Brabec Jiří

Sušice -  SK Smíchov 4 : 3 (4 : 0)

Sova Josef

Rozhodčí: Václav Pressl. Diváků:40. ŽK: 1 : 0.

Branky: Varga 2,Kliment, Skuhra,- Tobrman,Knapp,Kasl

Sestava Sušice:  K.Gill, J.Brabec,T.Mužík,P.Trčan,L.Kodýdek,T.Klíma, J.Skuhra,V.Pojar, M.Halas, I.Varga,  L.Kliment.Střídali:J.Novák,A.Vrhel,F.Matějka,Chudý Jan, Chudý Jiří.

Klatovy – Přeštice  2 : 3 (1 : 1)

Václav Kopřiva

Branky: Denk 2 - Vacík,Lecjaks,Přibáň

Rozhodčí : Klička. Diváků: 50. ŽK: 4 : 5. ČK: 1 : 1.

Sestava Klatovy: Sláma, Lužný, Rendl, Denk, Brož , M,Štengl, Uruba,Kolář, Thomayer,Vlček, Schwarz, Bouzek, Kvítek, Kodýtek, Hofman, Opl

SS Plzeň – Luby  0 : 7 (0 : 3)

PODROBNOSTI NEHLÁŠENY

1.  Přeštice          19  16   2   1   63: 18    51 ( 23)

2.  Doubravka         19  13   3   3   55: 19    43 ( 12)

3.  Horažďovice       19  12   3   4   46: 22    41 (  9)

4.    Plzeň         19  12   2   5   82: 34    39 (  8)

5.  Domažlice         19   9   4   6   41: 32    32 (  4)

6.  Luby              19   8   2   9   47: 43    28 ( -1)

7.  Sušice            19   7   5   7   32: 34    28 ( -4)

8.  Klatovy           19   6   6   7   37: 39    27 ( -6)

9.  FK Nepomuk        19   7   3   9   41: 41    26 ( -6)

10.  Tachov            19   8   1  10   51: 46    25 ( -2)

11.  Postřekov         19   6   3  10   37: 42    22 ( -6)

12.  Křimice           19   7   0  12   42: 82    21 ( -6)

13.  Smíchov Pl.       19   2   2  15   27: 77     8 (-19)

14.  Zruč              19   1   2  16   15: 87     7 (-25)