IV. TŘÍDA - skupina A, B 15.(13.) .kolo 30.4. – 1.5.2011

IV. TŘÍDA  - skupina  A

JEŽOVY OPĚT ZTROSKOTALY NA BÉČKU MĚČÍNA

Vítězné tažení SK Ježovy které začalo v poslední podzimním kole skončilo ve čtvrtém jarním kole v Měčíně. Potvrdilo se , že  Ježovy na tohoto soupeře mají smůlu. Prohrály s ním doma na podzim vysoko 0:5 a neuspěly ani na jeho hřišti v Bílukách a navíc se jim znovu nepodařilo měčínské rezervě dát ani branku. Zatím co Ježovským se šance na postup po této prohře vzdálily, měčínská rezerva bude v následujícím kole bojovat v přímém souboji ve Strážově o vedení v tabulce.

Křenice  - Ž. Ruda B   1 : 2 (0 : 2)

Branky: Roneš Pavel - Maštera Jan 2; ŽK: 2:1 .

Rozhodčí: Koura. Diváků: 30

Bolešiny B -  Bezděkov B  4 : 1 (3 : 0)

Branky: Roháč Jan 3, Farný Radek ml. - Ďuriš Daniel; ŽK: 1:1.

Rozhodčí: Diviš. Diváků: 60

Měčín B – Ježovy  3 : 0 (1 : 0)

Branky: Touš, Votípka, Bošek. ŽK:3 : 3;  ČK: 1 : 1( Kadlec M. – Sýkora J.) .

Rozhodčí: Jarko. Diváků: 40.

Spůle – Strážov B  1 : 2 (0 : 1)

Josef Vaněk(M.Sedlmaier)

V prvním o,liase si hosté vytvořili pět jasných gólových příležitostí, ale nevyužili žádnou. Šance k tomu měli  opakovaně   Čermák s Webrem a J. Hosnedl. Až v samotném závěru poločasu po přihrávce od Čermáka trefil krásně  z úhlu na zadní  tyč Martin Pláhal.

V druhém poločase na místo toho, aby hosté ještě své vedení navýšili předvedli špatný výkon. Přestože si vytvožili další možnosti skórovat v koncovce vyhořeli.  Paradoxně je vysvobodil z této herní mizérie až vlastní gól domácích. Těm se podařilo ještě vzápětí opět skórovat,  ale tentokráte ke zklamání hostů do jejich svatyně , když v 75.minutě vstřelil kontaktní branku Karel Lažánek. Nakonec byla strážovská rezerva ráda , že na hřišti předposledního týmu tabulky uhájila těsné vítězství.

Branky: 75. Lažánek Karel – 34. Plíhal Martin, 73. vlastní(Kieweg Pavel).

Rozhodčí: Dyk. ŽK: 2:3.

Sestava SK Strážov B: L. Vaněk – V. Paleček, T. Švůgr (ŽK), M. Kolář, M. Ondřej(Kiesenbauer L.) – J. Hosndl, V. Janda (ŽK), R. Kalista (ŽK), M. Plíhal – P. Weber, J. Čermák.

Janovice B – Dlažov  2 : 0 (1 : 0)

Milan Kolář

S cílem vylepšit si skóre nastupovali domácí hráči proti poslednímu Dlažovu. Snažení domácích hráčů však často končilo v ofsajdové pasti hostů. Padesát natěšených diváků se prvního gólu dočkalo až ve 43.minutě. V pokutovém území se prosadil kanonýr domácích Josef Jansta a svým třináctým gólem v sezóně otevřel účet zápasu. Po změně stran se obraz hry příliš nezměnil. Domácí měli více ze hry, ale bez využití svých šancí. Za tohoto těsného stavu podržel domácí brankář Petr Šobek, který zlikvidoval několik nebezpečných šancí hostů. Pojištění výsledku přinesla 60.minuta, kdy byl po faulu na pronikajícího Janstu nařízen pokutový kop. Míč si postavil David Jůzek a brankáři hostů nedal šanci.

Sestava domácích: Petr Šobek ml. - Josef Kotlan, Radek Franěk, Pavel Jelínek, Bohumil Bouberle - Radek Mandák (70.Zdeněk Švůgr), Stanislav Kotlan (c), David Jůzek, Miroslav Urban - Josef Jansta, Petr Šobek st. (46.Milan Kolář ml.)

Branky: 43. Jansta Josef, 60. Jůzek D. ŽK: 3 : 0.

Rozhodčí: Javorský Josef. Diváků: 50.

1.  Strážov B         14  10   1   3   47: 19    31 ( 13)

2.  Měčín B           14   9   2   3   35: 11    29 (  5)

3.  Vrhaveč B         13   8   1   4   41: 23    25 (  4)

4.  Ježovy            14   8   1   5   29: 31    25 (  4)

5.  Janovice B        13   7   3   3   33: 26    24 (  3)

6.  Křenice           14   6   4   4   36: 28    22 ( -2)

7.  Bolešiny B        14   4   4   6   21: 23    16 ( -5)

8.  Bezděkov B        14   4   3   7   20: 49    15 ( -3)

9.  Ž. Ruda B         13   2   3   8   27: 40     9 ( -9)

10.  Spůle             14   3   0  11   15: 29     9 (-12)

11.  Dlažov            13   3   0  10   16: 41     9 ( -9)

IV. TŘÍDA  - skupina  B

ZAVLEKOV ZÍSKAL DALŠÍ SKALP

Již po dvou jarních kolech překonal Zavlekov   svoje podzimní maximum. Zatím co na podzim se  čtyři body krčil na dně tabulky , letos po výhře v Milčicích a cenném  následném  tříbodovém zisku na svém domácím plácku v duelu s třetím v tabulce TJ Kašperské Hory to je o něčem jiném . Ze druhého místa číhají a na vedoucí Velhartice se chystají vyrazit Nalžovské Hory a pokud udrží s lídrem tabulky krok, pak mají v rukávu trumf , když zápas na férovku  kdo z koho ve vzájemném zápase bude hrát na domácím hřišti.

Nalžovské Hory – Milčice  6 : 0 (4 : 0)

Branky:  2.,80. Štěpánek J. , 25.,45. Šmrha,  31. Vaněk, 50. Hájek. Rozhodčí: Holeček. Diváků: 60. Hráno bez karet.

Zavlekov    Kašperské Hory  1 : 0 (1 : 0)

Branka:  26. Fous Jan . ŽK 1:0.

Rozhodčí: Mácal.Diváků: 60

Kolinec – Svéradice B  2 : 3 (2 : 1)

Petr Vích

V první půli  byl Kolinec jasně lepším mužstvem. V druhé půli polevil a nechal si vzít vítězství.

Branky :  22., 44. Horák Jan -  7. Valach Jan, 57. Staněk Roman, 91. Říha Štěpán. ŽK: 1 : 2.

Rozhodčí:  Haviar. Diváků : 50

Soběšice  - Pačejov B   0 : 3 (0 : 3)

Branky: 7. Klečka Stanislav, 27. Hromádka Ondřej, 33. Kodýdek Jan; ŽK: 2:1 .

Rozhodčí: Bala Petr. Diváků: 20.

Žihobce B – Velhartice  0 : 4 (0 : 2)

Branky: Poledník 2, Bejvl Josef 2. ŽK: 2 : 3.

Rozhodčí: Brůha Radek. Diváků: 40.

1.  Velhartice        11   9   2   0   37: 12    29 ( 14)

2.  Nalž. Hory        11   8   1   2   38: 10    25 (  7)

3.  Kašp. Hory        11   6   3   2   33: 20    21 (  3)