Přípravky starší : OP ; OS ; OPMP 13.(12). kolo 23. – 24.4.2011

O P    PŘÍPRAVKA STARŠÍ

SUŠICE SI UPEVNILA DRUHÉ MÍSTO

Zatím co první místo v tomto ročníku pevně drží pod kontrolou starší přípravka áčka Okuly Nýrsko, o pořadí na dalších medailových místech bude ještě boj. Jeden z nich úspěšně zvládla Sušice, která si v přímém souboji s Klatovy upevnila druhé místo. Nebývalé na lídra tabulky tentokráte utrápené těsné vítězství nad předposledním Mochtínem, který před tím v dohrávce podlehl hladce v Klatovech  6:1.

Nýrsko A  – Mochtín  3 : 2          (1 :0)

Ivan Pavlík

Utrápené vítězství domácích, kteří předvedli nejhorší výkon v soutěži. Hostům k dobrému výsledku stačila bojovnost a dobrý brankář. Domácí hráli bez pohybu a čekali, že se soupeř porazí sám. Trápili se a nedokázali využít ani ty nejvyloženější šance.

Branky :16´ Böhm Sebastien, 27´ Bastl Martin, 31´ Vacek Adam -  29´, 32´ Toman Petr

Rozhodčí: Bína. Diváků: 40

Sušice A  - Klatovy A   6 : 1 (3 : 0)

Branky: Gajdečka Štěpán 3, Svoboda Florián 2, Skrbek Matěj - Havlíček Jan . Rozhodčí: Abraham. Diváků: 40

Luby – Nalžovské Hory 4 : 1 (0 : 1)

Karel Křížek

Domácí hráči měli hned od úvodu zápasu herní převahu, ale všechny šance končily buď mimo branku, nebo v náručí hostujícího brankáře. První poločas se tak radovali hosté, když v 18. minutě využil skulinky v obraně domácích Mareš František a stanovil tak poločasové skóre 0 : 1. Do druhého poločasu nastoupili

domácí hráči s ještě větším nasazením a hlavně se začalo dařit i střelecky a dokázali tak otočit zápas ve svůj prospěch. Postupně se trefili ze hry Maňas Víťa a Flosman Pavel, Krejčiřík Zdeněk po krásné střele z trestného kopu a na konečných 4 : 1 pečetil v poslední minutě Jakub Hais.

Sestava domácích: Šebesta Jan, Maňas Vít, Krejčiřík Zdeněk, Pivoňka Matěj, Malát Sebastian, Mastný Michal, Ježek Marek, Flosman Pavel, Hais Jakub, Kafka Filip, Šmíd Ondra a Votava Tomáš.

Branky : 22. Maňas Vít, 23. Flosman Pavel, 27. Krejčiřík Zdeněk, 40. Hais Jakub  -  18. Mareš František

Rozhodčí: Míšek Tomáš. Diváků:  30.

Dohrávka 10. kola

Klatovy A -  Mochtín   6 : 1 (3: 1)

Branky: Daněk Tomáš 3, Havlíček Jan 2, Valeš Ondřej - Mužík Radek; Rozhodčí: Říha Zdeněk. Diváků:  30

1.  Nýrsko A          13  13   0   0  126: 16    39 ( 18)

2.  Sušice A          13  10   1   2   67: 24    31 ( 10)

3.  Klatovy A         13   6   1   6   60: 45    19 ( -2)

4.  Luby              13   6   0   7   40: 61    18 (  0)

5.  Mochtín           13   2   1  10   24: 77     7 (-11)

6.  Nalž. Hory        13   0   1  12   14:108     1 (-17)

O S    PŘÍPRAVKA STARŠÍ

BEZDĚKOV VYHRÁL DERBY NAD DUKLOU JANOVICE

První výhra Bezděkova na jaře tři body v derby se sousední Duklou Janovice budou mít při rivalitě obou klubů vždy velkou váhu.  Na čele tabulky zatím co nýrská rezerva se blíží ke stovce vstřelených branek na dalších třech místech se odehrává  velký boj od druhé místo.  V tomto souboji si tuctem branek v síti Švihova vylepšila skóre klatovská  rezerva a je z této trojice právě zásluhou skóre na tom v tabulce nejlépe.

Bezděkov  - Janovice  3 : 2 (2 : 1)

Ondřej Teska

Oproti minulému zápasu v Bolešinech jsme měli i hráče na střídání a i díky tomu jsme poprvé na jaře zvítězili. O první branku zápasu se postaral v 6. minutě krásně kopnutou standartkou Martin Jarko. Hned o minutu později však bylo vyrovnáno, když si slabší chvilku vybral domácí brankář, když neudržel střelu Matyáše Hájka. V 15. minutě se naopak červenal hostující brankář, když mu do branky propadla střela Lukáše Havlíka. Na 2:2 vyrovnával ve 22. minutě po nedorozumění domácí obrany s brankářem Jaroslav Hodek. Rozhodující branku vstřelil v poslední minutě zápasu Adam Panuš.

TJ Bezděkov: Martin Pflanzer - Martin Jarko, Marek Jarko, Adam Panuš, Lukáš Havlík, Martin Háša, Jan Ouda ml., Tadeáš Herget, Valentin Zima

Branky :  6. Martin Jarko, 15. Lukáš Havlík, 39. Adam Panuš – 7. Matyáš Hájek, 22. Jaroslav Hodek

Rozhodčí:  laik. Diváků: 30

Pačejov  - Sušice B  0 : 7 (0 : 3)

Hosté potvrdili roli favorita hladkým vítězstvím. Mladý celek domácích se čtyřmi děvčaty v sestavě bojoval a dokázal si vytvořit i několik dobrých příležitostí. Tou největší bylo břevno nastřelené Markétou Pitulovou. Sušická rezerva  dosáhla kuriozní branky vstřelené přímo z výkopu brankáře Petra Hanče.

Branky: Šťastný Koloman 3x (7. , 13.min. a 33.min.),  Mach Martin 2x (35. a 37.min.), Tomas Jan (20.min.), Hanč Petr (21.min.).

Rozhodčí:  Miroslav Holeček. Diváků: 50

Švihov – Klatovy B   0 : 12 (0 : 7)

Miroslav Rada

Branky :  Jílek Petr 2x ( 4 a 28 min), Petrmichl Kevin 2x ( 4 a 5 min), Makovec Radek 1x ( 7 min ), Hejduk Martin 2x ( 10 a 40 min ), Barborka Matyáš 4x (10, 30, 31 a 33 min ), Partyngl Tomáš 1x ( 18 min )

Rozhodčí:  Škoda Pavel.    Diváků: 30

Dlouhá Ves  - Horažďovice  1 : 5 (1 : 2)

Krůs Josef

Hrálo se za stálé převahy host. Družstva. Dokud domácí vydrželi se silami nebyl herní projev tak rozdílný, ale po přestávce už byli hosté dominantní.Přesto malé fotbalisty z Dl.Vsi chválíme za bojovnost a předvedenou hru.

Branky:  12´- Kadlec Josef  -  5´- Marek Hájek, 15´a 26´-Štěch Jakub, 28´a 31´- Hnídek Tomáš

Rozhodčí: Laik  .Diváků 30.

Nýrsko – Bolešiny  10 : 0 (6 : 0)

Pavel Vacek

Domácí potvrdili roli favorita,dobrou hrou a pohybem si vybudovali brzy slibný náskok.Pak již kontrolovali průběh utkání,bohužel pro ně,několik šancí zazdili či trefili konstrukci branky.Hosté se do ofenzivy dostávali sporadicky a hrozili jen převážně v 1.půli.Proto je dvouciferné vítězství zaslouženým vyjádřením sil na hřišti.

Branky: 3.,9.,39.Pavlík Jakub, 6.,13.,35.Mašek Zbyněk, 1.,5.Malát Filip, 29.,31.Vacek Adam

Rozhodčí: laik.Diváků : 30

1.  Nýrsko B          11  11   0   0   93: 13    33 ( 15)

2.  Klatovy B         11   8   1   2   87: 27    25 ( 10)

3.  Horažďovice       11   8   1   2   81: 21    25 (  7)

4.  Sušice B          11   8   1   2   58: 33    25 (  7)

5.  Bolešiny          11   4   2   5   14: 39    14 ( -4)

6.  Dlouhá Ves        11   3   1   7   17: 46    10 ( -5)

7.  Bezděkov          11   3   0   8   18: 55     9 ( -6)

8.  Švihov            11   2   2   7   17: 71     8 ( -7)

9.  Pačejov           11   2   0   9   22: 46     6 ( -9)