KPŽ (starší , mladší) , KSŽ – skupina B 14.)12. kolo 23. – 24.4.2011

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

V KRAJSKÉM PŘEBORU ŽÁKŮ OPĚT KRALUJE TANDEM KLATOVY - NÝRSKO

Po jednokolové pauze se zpět do čela krajského přeboru mladších žáků vrátili svěřenci trenéra Josefa Jurašiho z Okuly Nýrsko . Pošumaví tak znovu kraluje v obou věkových kategoriích kraji, když starší žáky vedou Klatovy a mladší Okula Nýrsko.

STARŠÍ ŽÁCI

Nýrsko - Horšovský Týn 3 : 0 (1 : 0)

Petr Janovský

Skóre otevřel v jedenácté minutě brankou Toman a pojistku pro domácí přidal až ve druhém poločase krásnou brankou Šveňha. Těsně před koncem proměnil svou druhou velkou šanci Kotlan.

Sestava domácí: Penc, Kucharik, Bejvl, Zajíc, Fiala, Toman, Janovský, Šveňha, Kotlan, Pitel, Irlbek, Dražka

Branky: 11‘ Toman, 43‘ Šveňha, 67‘ Kotlan. Rozhodčí: Klička ; ŽK: 0:1 ; Diváků : 30.

Klatovy – Smíchov Plzeň 9 : 0 (5 : 0)

Petr Ulrych

Soupeř ze dna tabulky nám před dvěma důležitými zápasy nedal moc šancí k prověření naší výkonnosti. Naši branku moc neohrozil a soustředil se pouze na bránění své svatyně. Střelecky se na jaře daří Štěpánovi Bilíčkovi, který nastřílel ve třech utkáních devět branek.

Branky: Bilíček 3x, Cibulka 2x, Kojan, Kozák, Procházka, Smolík

Sestava Klatovy : Schweigl, Macháček, Jarošík, Čabrada, Procházka, Dolanský, Kozák, Kojan, Bilíček, Cibulka, Smolík; střídali : Sváček, Milfort, Pavlík, Povolný

10. Dyn.H.Týn 14 2 1 11 16: 79 8 (-14)

11. Smíchov Plzeň 14 0 3 11 7: 47 5 (-18)

12. Košutka 14 0 4 10 9: 57 5 (-17)

MLADŠÍ ŽÁCI

Nýrsko- Horšovský Týn 6 : 0 (0 : 0)

Josef Juraši

Celý zápas probíhal v režii domácího Nýrska,nespočet vytvořených brankových příležitostí,ale domácí zbrkle až lajdácky spálily.Takže až ve 48min. druhé půle prostřelil do té doby výborného brankáře hostí Václav Kaas.Tato branka vnesla klid na kopačky domácího týmu,který za posledních 12min.zápasu skóroval šestkrát.Sestava Nýrska:Kubečka-Idlbek,Bureš,Vlček-Svoboda,Kaas-Čanecký,Böhm,střídající:Vávra,Irlbek,Brož,Bastl,Dražka

7. Košutka 14 6 0 8 33: 42 18 ( -3)

8. Smíchov Plzeň 14 5 2 7 32: 44 18 ( -4)

9. Dyn.H.Týn 14 5 1 8 26: 57 16 ( -5)

10. Přeštice 14 3 0 11 26: 60 9 (-12)

11. FK Nepomuk 14 2 0 12 29: 55 6 (-15)

12. Stříbro 14 0 0 14 22:114 0 (-21)

KRAJSKÁ SOUTĚŽ ŽÁKŮ - skupina „B“

NOVÁČEK Z MĚČÍNA SI PŘIPSAL BODY ZA PRVNÍ VÝHRU

Ve 12.kole KS žáků se podařilo podle očekávání zdolat vedoucímu celku tabulky FK Horažďovice další překážku v podobě divizní rezervy TJ Sušice. Přes konec Svatoboru naplnil roli favorita Hrádek výhrou nad Mrákovem. Radost zavládla v Měčíně kde si domácí nováček soutěže připsal do tabulky první vítězství. V přímém souboji se doma měly Svéradice pokusit zvítězit nad sousedem v tabulce Slavojem Koloveč a tím tohoto soupeře předstihnout v tabulce. Zápas se nakonec nehrál, neboť na svého soupeře čekali ve Svéradicích marně.

Hrádek - Mrákov 5 : 1 (3 : 0)

Stanislav Křížek

Domácí měli velké štěstí, protože hosté nastřelili 2x břevno a 2x tyč. První poločas byl velmi dobrý, v druhém poločase došly síly.

Branky : 9" Skála Jan, 17"Suk Jan, 23"Suk Jan, 41"Suk Jan, 57"Suk Jan - 60"Selner Tomáš

Rozhodčí : Fanfule Ladislav. Diváků: 30.

Měčín – Staňkov 1 : 0 (0: 0)

Sušice B – Horažďovice 2 : 7 (1 : 3)

Svéradice – Koloveč

nehráno, soupeře se nedostavil

Holýšov – Klatovy B O : O (PK 4:5)

Petr Ulrych

Byl to pohledný fotbal a vyrovnaný zápas s mužstvem z druhého místa tabulky. Velké šance se rodily na obou stranách, na straně našeho týmu stál výtečně zasahující brankář Schweigl a v útočné fázi proti nám bohužel stála vlastní střelecká nemohoucnost. Kluci si ve velkém nedělním horku sáhli na dno svých sil a vydřeli dva velice cenné body na hřišti soupeře. Rozhodující penaltu proměnil Povolný.

Sestava Klatovy B : Schweigl, Kozák, Soupír, Pitel, Pavlík, Martínek, Milfort, Matějka, Povolný, Čabrada, Šít, Baštář, Turek, Gebel. ŽK: 0 : 2.

1. Horažďovice 12 11 1 0 62: 10 35 ( 16)

2. Hrádek 12 9 1 2 45: 14 29 ( 10)

3. Holýšov 12 9 1 2 74: 11 28 ( 10)

4. Klatovy B 12 6 2 4 36: 18 21 ( -1)

5. Sušice B 12 6 0 6 30: 40 18 ( 3)

6. Koloveč 11 5 0 6 31: 48 15 ( -3)

7. Svéradice 11 4 1 6 29: 29 13 ( -2)

8. Mrákov 12 4 0 8 17: 47 12 ( -6)