Okresní přebor dorostu 12. kolo 23. – 24.4.2011

OKRESNÍ PŘEBOR   DOROSTU

JEDINÉ CHANOVICE DRŽÍ S VEDOUCÍM KOLINCEM KROK

Svatobor Hrádek který byl považován za jednoho z kandidátů na vítězství v tomto ročníku OP  ztratil tři body prohrou na půdě horažďovické rezervy ve Svéradicích a tím i bezprostřední kontakt s čelem tabulky Té stále vládne Kolinec se kterým již drží těsný kontakt pouze Chanovice , které v tomto kole uštědřily Plánici již třetí dvoucifernou porážku v tomto ročníku. Po prohře doma s Malým Borem 0:10, na hřišti FK  Horažďovice B 18:2 si Pláničtí odvezli z Chanovic prohru 14:0!

Hradešice – Mochtín  1 : 3 (1 : 1)

Branky: 44. Melka P. – 34. Madera, 61. Matoušek M., 71.Sukovatý

Rozhodčí:Mazanec, hráno bez karet, diváků: 20.

Horažďovice B – Hrádek  2 : 1 (1 : 0)

Horažďovické rezervě v domácí jarní premiéře chyběli oba brankáři, a tak se premiérově musel do branky postavit hráč z pole Dominik Vonášek a své úlohy se zhostil velmi dobře. V prvním poločase jakoby se oba soupeři báli vstřelit branku. Obě mužstva promarnila dvě čisté gólové příležitosti. Přesto však šli do šatny spokojenější domácí. Volný přímý gól Podzimka poslal do sítě hlavou Vachuška, který potvrdil dnešní gólový apetit, když skóroval i v raním utkání za A dorost v derby se Sušící. Hned v úvodu druhého poločasu domácí udělali důležitý krok k vítězství, když se jim podařilo vedení navýšit. Vachuška nasměroval přesný pas za obranu na nabíhajícího Kábu, který obešel brankáře Křížka a poslal míč do prázdné bránky. Definitivu domácího vítězství měl na noze Smitka, ale z úhlu trefil tyč hrádecké branky. S blížícím se závěrem se začali hosté osmělovat, ale uděřili až v poslední minutě po akci Bigasze z pravé strany. Záhy bylo utkání ukončeno.

Branky: 38.Vachuška Alexander, 55.Kába Roman - 90.Bigasz Robert

Rozhodčí: Abraham Josef, ŽK: 3:1, Diváků: 40

Sestava Horažďovic: Dom.Vonášek - Kubovec, F.Nováček, Podzimek, Červený - Kába, Panuška, Vachuška, Smitka, Jiřík - Korytář (Pena, Brokeš, Vasko)

Hartmanice – Kolinec  0 : 4 (0 : 2)

Petr Buzín

Branky :11´, 82´ Kislinger Josef,  31´ Vališ Miroslav, 80´ Schejbal Jakub

Rozhodčí : Josef Abraham. ŽK : 1:1, ČK :  1:1 ( Petr Hasenӧhrl -  Michal Ráb). Diváci : 60

Malý Bor – Žichovice  10 : 0 (4 : 0)

Radovan Faltys

Utkání, ve kterém domácím na dvouciferné vítězství stačil i podprůměrný výkon.

Branky: 2´Kodýdek Lukáš, 17´a 56´Jiří Petřík, 26´, 69´a 86´David Šipla, 35´VLASTNÍ, 50´Daniel Martínek, 74´Dub David, 87´Hlaváč Milan. Rozhodčí: Petr Bošek ; Diváků : 40.

Chanovice  - Plánice 14 : 0 (5 : 0)

O. Šebek

Hosté přijeli v devíti hráčích a do 23 minuty domácím statečně odolávali. Ve druhém poločase však došly hostům síly, přesunuli svého kapitána Pláničku do útoku a tak si domácí udělali z branky hostů střelnici.

Branky: Beránek DanieL 4( 27‘, 39‘, 68‘, 74), Šulc Jiří  4 (23‘, 35‘, 60‘, 68‘), Mrázek Martin 2 ( 9‘, 76‘, Klásek Jakub 2 ( 72‘, 75‘), Zoubek Václav  58‘, Soukup Petr 86‘.

Rozhodčí: Bala Petr. Hráno bez karet.

1.  Kolinec           11   9   2   0   51: 12    29 ( 11)

2.  Chanovice         11   9   0   2   54: 14    27 ( 12)

3.  Mochtín           11   7   2   2   40: 12    23 (  5)

4.  Hrádek            11   6   2   3   31: 13    22 (  2)

5.  Malý Bor          11   6   2   3   46: 12    21 (  5)

6.  Horažďovice B     11   4   3   4   45: 26    18 (  0)

7.  Hartmanice        11   5   0   6   20: 27    15 ( -3)

8.  Plánice           11   2   0   9   14: 71     6 (-12)

9.  Hradešice         11   1   1   9   19: 46     4 (-11)