IV. TŘÍDA - skupina A, B 12 .kolo 23. – 24.4. 2011

IV. TŘÍDA  - skupina  A

DVAKRÁT DOŠLO KE ZMĚNĚ LÍDRA TABULKY

V průběhu víkendu se dvakrát měnil lídr tabulky . Po sobotních výsledcích se  na čelo tabulky   probojoval výhrou v Bezděkově Měčín B. V neděli po odehrání všech zápasů tohoto kola bylo ale všechno jinak. Do tohoto kola vedoucí Vrhaveč B  prohrála ve Strážově a domácí místní rezerva se přesvědčivou výhrou usadila na dočasné křeslo určeného pro první celek tabulky.  Jak uvedl veterán v dresu Vrhavče Pavel Skřivánek „staří páni ve Strážově hodně trpěli“. Ostatně věkový průměr obou soupeřů byl vzhledem k tomu, že oba A týmy ve stejný den hrály venku) bezesporu zcela jednoznačně propastný .

Střídání na čele tabulky této skupiny IV.  třídy kam se jednoznačně tlačí rovněž SK Ježovy , se může do konce soutěže  stát možná pravidelným rituálem. Okruh kandidátů na postup je velký!

Ježovy  - Spůle  2 : 0 (0 : 0)

Branky: Svoboda Jakub 2; ŽK: 1:1.

Rozhodčí : Diviš . Diváků: 40

Bezděkov B -  Měčín B   0 : 2 (0 : 1)

Branky: 15. Tureček Jiří, 46. Kadlec Petr; ŽK: 3:2.

Rozhodčí: Dyk . Diváků:  40

Křenice  - Bolešiny B   1 : 1 (0 : 0)

Branky: 89.  Lösch Jakub -   87. Míšek Tomáš; ŽK: 2:1.

Rozhodčí: Bureš Michal . Diváků: 20

Železná Ruda B – Dlažov  8 : 1 (3 : 0)

Josef Škach

Za pěkného slunečného počasí nastoupili domácí v rychlém tempu a již ve 2 min. rychlonohý Říha K. prošel obranou a otevřel skóre utkání 1:0. Hosté byli tímto vývojem zaskočeni a jejich nesoustředěnost potrestal v 10 min. po narážečce s Říhou K. Nedvěd 2:0. Nedvěd také stanovil výsledek poločasu ve 43 min. 3:0.

Druhá půle začala ve stylu prvního poločasu kdy z prvního útoku ve 46 min. zvyšoval Pecher na 4:0. V 52 min. přidal na 5:0 střídající Pagáč. V 53 min. dostali možnost hosté kopat přímí kop, kterým umístěnou střelou k tyči snížil Kovacz na 5:1. To byla ale poslední a zároveň jediná šance hostů. V dalších minutach domácí opět převzali iniciativu a po gólech Pechera v 82 min.Pagáče v 84 min. a Velackého v 89 min. stanovili konečný výsledek na 8:1 pro domácí. Rozhodčí Blaheta Josef v průběhu utkání nemusel udělovat žádnou z karet. Je to první vítězství nováčka v soutěži.

Sestava domácí : Kačírek - Chalupský, Velacký, Máca, Hanzlík (Pospíšil) - Petřík, Brož (Steinbach), Nedvěd, Pecher - Říha K. (Vörös), Sýkora (Pagáč). Počet diváků : 40. Škach Josef

Branky : 2 min. Říha K., 10 min. Nedvěd, 43 min. Nedvěd, 46 min. Pecher, 52 min. Pagáč, 82 min. Pecher, 84 min. Pagáč, 89 min. Velacký -  53 min. Kovacz Ivan

Rozhodčí : Blaheta Josef. Hráno bez karet. Diváků: 40.

Strážov B – Vrhaveč B  6 : 0 (3 : 0)

Branky: 8. a 80. Čermák  , 42. a 88. Plíhal, 14. Weber, 53. Janda V. (PK).

Rozhodčí: Klička Jiří. ŽK: 1 : 3; ČK 0 : 1 (65. Lorenc Libor). Diváků: 90.

1.  Strážov B         13   9   1   3   45: 18    28 ( 10)

2.  Měčín B           13   8   2   3   32: 11    26 (  5)

3.  Vrhaveč B         13   8   1   4   41: 23    25 (  4)

4.  Ježovy            13   8   1   4   29: 28    25 (  4)

5.  Křenice           13   6   4   3   35: 26    22 (  1)

6.  Janovice B        12   6   3   3   31: 26    21 (  3)

7.  Bezděkov B        13   4   3   6   19: 45    15 ( -3)

8.  Bolešiny B        13   3   4   6   17: 22    13 ( -5)

9.  Spůle             13   3   0  10   14: 27     9 ( -9)

10.  Dlažov            12   3   0   9   16: 39     9 ( -9)

11.  Ž. Ruda B         12   1   3   8   25: 39     6 (-12)

IV. TŘÍDA  - skupina  B

KLOPÝTNUTÍ VELHARTIC VISELO NA VLÁSKU

Úvodní jarní kolo IV.třídy skupiny B  nemělo od prvního překvapení daleko. To by bylo na úkor vedoucího celku tabulky ARBO Velhartice. Velhartičtí ale své první klopýtnutí odmítli  v Pačejově Bezbrankové skóre změnili v hodině dvanácté, když dvěma góly  v 87. a 89.minutě si z remízou vyhlížejícího duelu odvezli domů tři body. Na rozdíl od minulé sezóny zvali poctivou přípravou vážně zavlekovští fotbalisté a výsledek se dostavil již v úvodním zápase o body, které si odvezli z Milčic.

Svéradice B - Nalžovské Hory  0 : 2 (0 : 2)

Poměrně atraktivní utkání mohli shlédnout diváci ve Svéradicích, hosté se jednoduše dostali do vedení po úniku Štěpánka a střele Štěcha po rohovém kopu do odkryté branky. Domácí se ve druhém poločase dostali do několika příležitostí, ale zpátky do utkání se vrátit nedokázali. I hosté měli řadu dalších šancí, ale domácí naděje držel výborným výkonem brankář Bárta.

Branky: 28.Štěpánek Jindřich, 42. Štěch Petr. Rozhodčí: Abraham Josef, ŽK: 2:1, Diváků: 60

Soběšice  - Kolinec   3 : 4 (2 : 2)

Branky: 24. Zámiška Michal, 18. Štěrba Jiří, 89. Hanzl Jiří -  22.(PK) a 50. Javorský Štěpán , 42. a 89. Horák Jan ; ŽK: 2:0; ČK: 0  : 1 ( Javorský Štěpán) . Rozhodčí: Švátora. Diváků: 80

Kašperské Hory – Žihobce  B 2 : 1 (1 : 0)

Tomek Petr

První jarní utkání domácí mužstvo zvládlo a zaslouženě se připsalo tři body.

Branky :  40.min. Šuba Vladimír(P.K), 80.min. Tomek Petr -  85.min. Drobný Milan

Rozhodčí: Bala Petr. ŽK: 1:1. Diváků:50

Milčice – Zavlekov   0 : 1 (0 : 0)

Branka: 61. Makrlík Miroslav.

Rozhodčí: Petržilka Jiří. ŽK: 1:2. Diváků: 100

Pačejov B  – Velhartice   0 : 2 (0 : 0)

Vyrovnané utkání rozhodli hosté dvěma brankami v samotném závěru. Výsledek je pro domácí vzhledem k vývoji zápasu dost krutý, na druhé straně je třeba uznat herní kvalitu soupeře.

Branky :  87.min. Pilík Luboš, 89.min. Poledník  Pavel

Rozhodčí:  Roman Bína.  ŽK: 2:0. Diváků: 60

1.  Velhartice        10   8   2   0   33: 12    26 ( 11)

2.  Nalž. Hory        10   7   1   2   32: 10    22 (  7)

3.  Kašp. Hory        10   6   3   1   33: 19    21 (  3)

4.  Pačejov B         10   5   1   4   25: 17    16 (  1)

5.  Milčice           10   5   1   4   18: 19    16 (  1)

6.  Kolinec           10   3   2   5   17: 22    11 ( -1)

7.  Svéradice B       10   3   2   5   15: 24    11 ( -7)

8.  Žihobce B         10   2   2   6   12: 24     8 ( -4)