Okresní přebor dorostu 11. kolo 16. - 17.4.2011

OKRESNÍ PŘEBOR   DOROSTU

MOCHTÍN SE   S REZERVOU HORAŽĎOVIC OPĚT  O BODY PODĚLIL

Podzimní utkání mezi Horažďovice B a Mochtínem skončil  stejně jako na podzim na hřišti ve Svéradicích (1:1) remízou. Na tom vydělal Svatobor Hrádek který vyhrál bitvu nad Malým Borem , když vítěznou branku hrádeckého týmu dal Jakub Švelch v poslední minutě tohoto zajímavého duelu.

Václav Hána

Utkání začalo velkým náporem hrádeckých dorostenců, kteří od začátku zatlačili dorostence z Malého Boru do defenzivy a již ve 4. minutě se zblízka trefil Robert Bigazs 1:0. V 9. minutě zase prudce vystřelil Michal Rendl 2:0. Domácí nadále hráli dobře, hosty vůbec nepustili před vlastního brankáře. Ale hlavně zahazovali vyložené šance, ty nejvyloženější neproměnil Jakub Švelch, který 5 metrů před prázdnou brankou na dlouhou nohu slabě vystřelil a brankář hostů zachránil. Také Michal Rendl při samostatném úniku trefil jen břevno branky hostů. Tak skončil první poločas, vedením domácích dorostenců 2:0.

Druhý poločas začali domácí, pod dojmem vedení a velké převahy v 1. poločase,  vlažně a hosté z Malého Boru se vrátili do utkání hlavně tím, že proměnili první roh v první branku, Pavel Kocum dal na 2:1. A v 84. minutě vyrovnali po hrubé chybě domácích Milanem Hlaváčem na 2:2. Když už se zdálo, že tkání skončí nerozhodně, prosadil se konečně Jakub Švelch a napravil tím svůj nemastný neslaný výkon 3:2.

Branky: 4. Bigazs Robert, 9. Rendl MIchal, 90. Švelch Jakub - 51. Kocum Pavel, 84. Hlaváč MIlan ŽK 1:3 ČK 0 diváci 20 rozhodčí - Bína Roman

Mochtín - Horažďovice B  2 : 2 (1 : 1) na PK 2 : 2.

Branky : 22. Diviš, 90. Vizinger - 20. Kába, 74. Pařil

Rozhodčí:  Dyk. Hráno bez karet.     Diváků: 15

Kolinec – Hradešice  6 : 2 (5 : 0)

Milan Milfort

Jednoznačný poločas, sliboval vysoký výsledek, ale domácí značně polevili a protrápili se i přesto k vysoké výhře.

Branky : 43. Vít Kratochvíl, 20. Miroslav Vališ, 14. Michal Ráb, 8.27.62 Jakub Schejbal - 72.78 František  Melka

Rozhodčí: Míšek   .ŽK:0:1   .Diváků :30.

1.  Kolinec           10   8   2   0   47: 12    26 (  8)

2.  Chanovice         10   8   0   2   40: 14    24 ( 12)

3.  Hrádek            10   6   2   2   30: 11    22 (  2)

4.  Mochtín           10   6   2   2   37: 11    20 (  2)

5.  Malý Bor          10   5   2   3   36: 12    18 (  5)

6.  Horažďovice B     10   3   3   4   43: 25    15 (  0)

7.  Hartmanice        10   5   0   5   20: 23    15 (  0)

8.  Plánice           10   2   0   8   14: 57     6 (-12)

9.  Hradešice         10   1   1   8   18: 43     4 ( -8)