IV. TŘÍDA - skupina A 13 .kolo 16. - 17.4.2011

IV. TŘÍDA  - skupina  A

FAVORITŮM ŠLAPOU NA PATY

Druhé jarní kolo skupiny A IV. třídy po prohrách vedoucích dvou B týmů Vrhavče  doma a Strážova venku   favoritům na čele tabulky šlapou  na paty další celky z první poloviny tabulky. Tato soutěž tak není zdaleka rozhodnuta a postoupit může kterýkoliv kolektiv do šestého místa. Týmy od třetího místa budou čekat na další zaváhaní první dvojice která si to mezi sebou rozdá o místní pouti ve Strážově.

Měčín B – Křenice   2 : 2 (0 : 0)

Jan Touš

Branky: 52.,55. Losch Jakub, 54.,90+3. Votípka Radek. Rozhodčí:Haviar. Diváků 40. ŽK : 0 : 2.

Bolešiny B  - Ž. Ruda B   1 : 1 (0: 0)

Branky: 49. arný Radek ml. – 67. Hanzlík Pavel; Rozhodčí: Blaheta Josef . Diváků: 80

Spůle  - Bezděkov B    0 : 2 (0 : 2)

Branky: 26. a 35. Tuček Tomáš ; Rozhodčí: Diviš Robert. Hráno bez karet.  Diváků:  30

Vrhaveč B -  Ježovy   2 : 4 (2 : 3)

Branky : 28. Hošek , 33. Ryba – 40. Sysel, 16. a 21. Neubauer, 47. Rajtolar

Rozhodčí: Bína Roman . Diváků: 50

Janovice B -  Strážov B  2 : 0 (0: 0)

Milan Kolář (Janovice)

Domácí hráči nastupovali k utkání s odhodláním odčinit podzimní porážku 0:7. Celý první poločas se odehrával převážně mezi šestnáctkami. Několik šancí na obou stranách zůstalo bez využití. Do druhého poločasu domácí trenér vystřídal dva hráče a přeskupil sestavu s úmyslem posílit ofenzívu. V 56.minutě se po srážce brankáře s útočníkem domácích pískal pokutový kop. K míči se postavil David Jůzek a přesnou střelou k pravé tyči poslal domácí do vedení. Po obdržené brance hosté přitvrdili a protože ani domácí nechtěli zůstat pozadu, začalo se na hřišti jiskřit. Rozhodčí Josef Jarka proto rozdal na obou stranách několik žlutých karet. Pojištění výsledku přišlo v 86.minutě. Miroslav Urban unikl po levé straně, svou přesnou přízemní střelu otřel o tyč a stanovil tak konečné skore na 2:0 pro domácí.

Vedoucí hostů Josef Vaněk : „Celý první poločas se hrál v naší režii, ale ze dvou šancí bohužel neskóroval. Druhý poločas hrubě ovlivnil rozhodčí Jarko, když v 56.minutě nařídil v době kdy byl v kruhu na půlící čáře vymyšlený pokutový kop.  Na hřišti se po její proměnění přiostřilo. Možnost vyrovnat měl Paleček, ale jeho střelu pod břevno domácí brankář vyrazil na roh.  Naši hráči v závěru vadili vše na útok  ve snaze vyrovnat, ale domácí z brejku  vstřelili důležitý druhý gól , který rozhodl o jejich vítězství“.

Sestava Dukly Janovice B: Petr Šobek ml. - Josef Kotlan, Radek Franěk, Bohumil Bouberle, Petr Šobek st.(46.Petr Mikulec) - Radek Mandák(74.Lukáš Bohuslav), Stanislav Kotlan(c), Pavel Jelínek, David Jůzek - Josef Jansta, Milan Kolář(46.Miroslav Urban)

SK Strážov B: L. Vaněk – V. Paleček, P. Kollross, M. Kolář, K. Kalista – O. Koláček (83. M. Ondřej), V. Janda, R. Kalista, M. Plíhal – P. Weber, J. Hosndl (64. T. Švůgr).Branky: 56. Jůzek David,  86. Urban Miroslav; Rozhodčí: Jarka Josef; ŽK: 2:3. Diváků:  50

1.  Vrhaveč B         12   8   1   3   41: 17    25 (  4)

2.  Strážov B         12   8   1   3   39: 18    25 ( 10)

3.  Měčín B           12   7   2   3   30: 11    23 (  2)

4.  Ježovy            12   7   1   4   27: 28    22 (  4)

5.  Křenice           12   6   3   3   34: 25    21 (  3)

6.  Janovice B        12   6   3   3   31: 26    21 (  3)

7.  Bezděkov B        12   4   3   5   19: 43    15 (  0)

8.  Bolešiny B        12   3   3   6   16: 21    12 ( -6)

9.  Spůle             12   3   0   9   14: 25     9 ( -9)

10.  Dlažov            11   3   0   8   15: 31     9 ( -9)