IV. TŘÍDA - skupina A 12 .kolo 9. – 10.4. 2011

IV. TŘÍDA  - skupina  A

.

Ježovy  - Janovice B 3 : 2 (1 : 1)

Jaroslav Suchý

První jarní zápas přinesl mnoho nepřesností na obou stranách. První poločas měli více ze hry hosté, kteří se dostali do několika vyložených šancí, ty ale nedokázali zvýhodnit pro svůj prospěch. V 34. minutě se dostal za obranu hostí domácí Neubauer a vyloženou šanci proměnil. Radost domácích netrvala dlouho a ve 40. minutě bylo skóre opět vyrovnané. Do druhého poločasu nastoupili domácí se změnami v sestavě a na jejich stylu hry se to ukázalo jako dobré řešení. Bohužel se také vyhrotily osobní souboje, které byly zbytečné. Tři body ze zápasu zůstali na domácím hřišti.

Branky: 34.,56. Neubauer Jiří , 69. Sysel Rostislav – 40. Kolář Milan, 83. Šobek ml. Petr; ŽK: 4:1.  Rozhodčí: Jarka Josef.  Diváků: 30 .

Křenice  - Spůle 3 : 1 (2 : 0)

Branky: 8., 78. Roneš, 35. Lösch Jakub – 50. Soušek František; Rozhodčí: Petrželka František. Diváků : 20 .

Strážov B  - Dlažov  2 : 0 (1 : 0)

Branky: 44. Hosnedl Jiří, 50.  Mayer Bronislav. Rozhodčí: Bína Roman; ŽK: 2:2 . Diváků:  90

Bezděkov B -  Vrhaveč B   4 : 3 (1 : 1)

Branky: Tuček Tomáš 2, Šlegl Jan, Zhvakin Konstantin - Hošek Zdeněk, Hošek Josef, Skřivánek Jan; Rozhodčí: Diviš Robert; ŽK: 2:2 . Diváků: 50

Bolešiny B  - Měčín B 0 : 1 (0 : 1)

Branky: Mixán Josef; Rozhodčí: Mácal Roman; ŽK: 1:2. Diváků: 60

1.  Vrhaveč B         11   8   1   2   39: 13    25 (  7)

2.  Strážov B         11   8   1   2   39: 16    25 ( 10)

3.  Měčín B           11   7   1   3   28:  9    22 (  4)

4.  Křenice           11   6   2   3   32: 23    20 (  2)

5.  Ježovy            11   6   1   4   23: 26    19 (  1)

6.  Janovice B        11   5   3   3   29: 26    18 (  3)

7.  Bezděkov B        11   3   3   5   17: 43    12 ( -3)

8.  Bolešiny B        11   3   2   6   15: 20    11 ( -4)