ČESKÁ DIVIZE ŽÁKŮ – starší , mladší 17. kolo 2.-3.4.2011

ČESKÁ DIVIZE  ŽÁKŮ – skupina   A

ANI SE SOUSEDEM V TABULCE NEBODOVALI

V dalším divizním kole  žáků hostili starší žáci TJ Sušice souseda v tabulce z Jindřichova Hradce .Poslední soupeř sušických žáků byl podle trenéra Pavla Hubáčka hratelný, ale nakonec doplatili  na nevyužité šance a dokonce odmítli i možnost alespoň získat remízu neproměněným pokutovým kopem  . Přitom  sobotní soupeř z jižních Čech byl  jediným celkem  nad kterým dokázala Sušice  na podzim zvítězit 5 : 1 na hřišti soupeře.  Nedařilo se ani mladším žákům . Bodový rozdíl mezi oběma týmy který činil 11 bodů tak ještě o další tři body narostl.

STARŠÍ   ŽÁCI

Sušice  - Jindřichův  Hradec 2 :  3 (1 : 2)

Pavel Hubáček

Začátek utkání vyšel lépe domácím. Měli několik jasných gólových příležitostí, které ovšem neproměnili. Do vedení je dostal až Honza Skála, který doklepl míč do brány po dobře rozehraném přímém kopu.

Konec prvního poločasu domácí hodně vypustili a dovolili dosud neškodnému soupeři otočit výsledek a do šaten se odcházelo za stavu 1:2. Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté a zvýšili náskok na 1:3.

Domácím se podařilo ještě zdramatizovat utkání, když po úniku Dana Brože po pravé straně hlavou krásně zavěsil opět Honza Skála. V poslední minutě unikl Jirka Sedláček, byl ve vápně faulován, ale pokutový kop Heřman Svoboda neproměnil.

Sestava domácích: Havránek, Šoural, Skrbek,Švec Brož, Ondro, Waldmann, Skála, Sedláček, Svoboda, Myslík, Dryje, Hynek, Nový, Dohnal,

Ostatní výsledky :   FC Písek - Sedlčany   5 :  0 , T. Prachatice  - Vikt. Plzeň B  0 :  3  ,  Domažlice B   - SK Motorlet    1 :  1  ,  FK Tábor  - Doubravka   1 :  0,    Český lev Beroun  - Č. Budějovice B    3 :  1     Sparta Pr. B      - FK  Příbram B   6 : 1

1.  FK Tábor          16  12   2   2   59: 16    38 ( 11)

2.  Sparta Pr. B      16  12   1   3   72: 25    37 ( 10)

3.  Český lev Beroun  16  11   3   2   43: 16    36 (  9)

4.  FC Písek          16  11   2   3   48: 22    35 ( 11)

5.  Vikt. Plzeň B     16  10   2   4   39: 23    32 ( 11)

6.  T. Prachatice     16  10   0   6   53: 42    30 (  6)

7.  FK  Příbram B     16   8   3   5   38: 38    27 (  6)

8.  Č. Budějovice B   16   7   1   8   36: 23    22 ( -2)

9.  Domažlice B       16   5   2   9   21: 27    17 (-10)

10.  Doubravka         16   5   1  10   27: 43    16 ( -5)

11.  SK Motorlet       16   4   3   9   22: 38    15 ( -6)

12.  Jind. Hradec      16   3   2  11   22: 52    11 (-13)

13.  Sušice            16   2   0  14   29: 80     6 (-21)

14.  Sedlčany          16   0   2  14   10: 74     2 (-19)

MLADŠÍ  ŽÁCI

Sušice  - Jindřichův  Hradec  0 : 7 (0 : 3)

Jasná záležitost hostujícího celku. Domácí se sice snažili, ale na soupeře prostě neměli.Jedinou šanci měl Martin Klas, ale nastřelil jen tyč hostující branky.

Sestava: Kožmín, Hubáček, Vichr, Dohnal, Nový, Hájek, Jurga, Klas Martin, Klas Daniel, Brabec, Kutil, Jána, Miškovič, Bernátek, Homolka, Dryk

1.  FC Písek          15  15   0   0   98: 12    45 ( 24)

2.  Sparta Pr. B      15   9   2   4   63: 24    29 (  5)

3.  Č. Budějovice B   15   9   2   4   65: 29    29 (  5)

4.  SK Motorlet       15   9   2   4   30: 19    29 (  8)

5.  FK Tábor          15   8   3   4   32: 24    27 (  3)

6.  FK  Příbram B     15   8   2   5   43: 38    26 (  5)

7.  Jind. Hradec      15   8   0   7   42: 35    24 (  0)

8.  T. Prachatice     15   7   2   6   39: 31    23 (  2)

9.  Sedlčany          15   7   2   6   27: 28    23 (  2)