KPD , KSD – skupina A 15. kolo 2. – 3.4.2011

Klatovy – Domažlice  0 : 0 (0 : 0) na PK 4 : 3

Rozhodčí : Houdek. Diváků : 50. ŽK: 1 : 1

Sestava Klatov:Sláma,Brož J,Rendl,Brož M,Denk,Štengl,Schwarz, Kolář,Lužný, Vlček, Boublík,Schejbal,Kvítek,Kodýtek,Martínek

KRAJSKÁ  SOUTĚŽ  DOROSTU -  skupina  A

SKP Okula Nýrsko – Slavoj Stod  3  : 2(3 : 0)

Jiří Vondra st.

V prvním poločase ukázali domácí dobrý výkon. Dobře kombinovali a vytvářeli si střelecké šance. Soupeř se dostával jen do ojedinělých brejků a tak vedení domácích do poločasu 3:0 bylo zasloužené. Jenže do druhé půle nastoupilo asi zcela jiné mužstvo domácích. Přestalo běhat a hosté byli jasně lepším mužstvem. Jenom jeho nešikovnost a tak trochu i smůla je připravila minimálně o remízu v tomto utkání.  Domácí se druhou půli dostali jen do jedné šance která skončila na tyči. To naopak u domácích pomáhala branková konstrukce několikrát a mnoho dalších příležitostí si hosté zkazili svou nešikovností. Zvrat v utkání přišel po červené kartě, kterou hosté inkasovali za nevybíravý zákrok u půlicí čary. To umožnilo domácím v poklidu skóre uhlídat.

Branky: Flór 2, Kohout – Lihm, Bilik. Rozhodčí: Kastl J. (výborný výkon)