KPD , KSD – skupina A 14. kolo 26. – 27.3. 2011

KRAJSKÝ PŘEBOR   DOROSTU

PO BEZBRANKOVÉM PRŮBĚHU PADLO

V HORAŽĎOVICÍCH JEDNADVACET BRANEK !

Do úvodního jarního kola  krajského přeboru dorostu vstoupil čtyřlístek  účastníků z Pošumaví, z toho tři týmy měly výhody domácího prostředí. Nejvíce z této výhody vytěžili dorostenci Klatov kteří k nerozhodnému výsledku s Nepomukem sin připsali druhý bod za výhru na pokutové kopy. Po podzimu v tabulce nejlepší celek z Pošumaví nováček z Horažďovic hostil silného soupeře a souseda v tabulce třetí Senco Doubravku. V premiérovém zápase trenéra Jiřího Brabce na lavičce uhrál bezbrankový výsledek. Druhý bod z penaltového rozstřelu domácím ale unikl o vlásek v nekonečném penaltovém rozstřelu  ve kterém nakonec viděli diváci 21 branek, když ta rozhodující jednadvacátá padla do domácí branky.

Klatovy – Nepomuk  2 : 2 (2 : 1) na PK : 4 : 2

Václav Kopřiva

Branky:  Lužný,Štengl - Martínek 2x. Rozhodčí : Kastl. Diváků: 50. ŽK: 0:3.

ČK: 0:1 (Vokurka po 2 ŽK)

Sestava Klatov:Sláma,Thomayer,Uruba,Rendl,Denk,Brož M,Štengl,Schwarz Kolář,Lužný,Vlček, Boublík, Bouzek, Kvítek,Hofman,Kodýtek,Martínek.

Horažďovice - Doubravka 0 : 0 (0:0) na PK 10:11  !!

Proto favoritovi přeboru z Plzně podali horažďovičtí dorostenci odpovědný výkon. Svého soupeře nepustili za celý zápas do vyložené šance a ve druhém poločase byli místy aktivnější a k vítězství byli dokonce blíže, když si vypracovali dvě slibné gólové příležitosti. Nejdříve Nauš zakončil kombinační akci těsně vedle a v závěru, když už se všichni chystali na penalty, vytěsnili hosté tečí s velkým štěstím Klímovu střelu letící do odkryté branky na břevno. V nekonečném penaltovém rozstřelu pak byli hosté šťastnější.

Rozhodčí: Křen Jiří, Diváků: 40

Sestava Horažďovic: Macoun - Sova, Greger, Forman, Dan Vonášek - Klíma, Vachuška, Nauš, Hlůžek, Kubaň - Zdichynec (Kodýdek, Jiřík, Pařil)

Domažlice  - VD Luby 5 : 2 ( 2: 1)

Podrobnosti nehlášeny

Sušice  - SŠ Plzeň 0 : 2 ( 0: 0)

Již od samotného začátku měl více ze hry celek z Plzně, který si dokázal lépe přihrát s čehož pramenily zajímavé šance. Sušičtí až na pár nákopů a centrů do vápna vážnější šanci v prvním poločase nezaznamenali. Branky začaly padat až po poločase, když nejdříve po kombinační akci vsítili hosté první branku a když se následně trefili krásnou ranou z dvaceti metrů, bylo rozhodnutu. Domácí si závěrečného hvizdu vypracovali pár slibných šancí, ale v koncovce byli nepřesní.

Sestava Sušice: Gill- Trčan, Kodýdek, Mužík, Vrhel, - Reitmaier, Halas, Skuhra, Klíma, Novák - Varga

Ostatní výsledky  14. kola  :

Tachov  - Křimice 6: 3 ( 2: 2) , Přeštice - Postřekov 1: 1 ( 0: 0)  PK 3:0 ,  SK Smíchov - Zruč 4: 1 ( 2: 0)

1.  Přeštice          14  12   1   1   46: 10    38 ( 16)

2.    Plzeň         14  10   1   3   68: 20    31 ( 10)

3.  Doubravka         14   9   3   2   33: 13    31 (  9)

4.  Horažďovice       14   8   2   4   35: 19    27 (  5)

5.  Domažlice         14   7   1   6   31: 30    23 (  1)

6.  Tachov            14   7   0   7   45: 34    21 (  0)

7.  Sušice            14   6   3   5   24: 25    21 (  0)

8.  Klatovy           14   5   4   5   25: 29    21 ( -2)

9.  FK Nepomuk        14   5   3   6   30: 28    20 ( -3)

10.  Luby              14   5   2   7   34: 36    19 ( -4)

11.  Postřekov         14   5   2   7   31: 27    18 ( -4)

12.  Křimice           14   5   0   9   30: 69    15 ( -6)

13.  Smíchov Pl.       14   2   2  10   18: 47     8 (-13)

14.  Zruč              14   0   0  14   11: 74     0 (-21)

KRAJSKÁ  SOUTĚŽ  DOROSTU -  skupina  A

O PŘEKVAPENÍ KOLA SE POSTARALA SUŠICKÁ REZERVA

Nepříjemné překvapení čekalo v prvním jarním kole krajské soutěže dorostu lídra tabulky Slavoj Koloveč, který se vrátil z duelu v Sušici bez bodů . Tato prohra  se sušickou rezervou je o to překvapivější, neboť byla pro Koloveč první v celém soutěžním ročníku ! Další dva týmy z Pošumaví si to rozdaly mezi sebou na náhradním hřišti Sokola Měčín v Bílukách kde domácí vrátili alespoň částečně Okule Nýrsko podzimní prohru 5 : 2 na jejím hřišti .

Měčín  - Nýrsko 3 : 1 ( 2 : 1)

Sušice  - Koloveč 3 : 2 ( 1: 1)

Branky za Sušici: Kliment, Gill, Kodýdek