PŘÍPRAVNÉ ZÁPASY 12. – 13.3. 2011

PŘÍPRAVNÉ ZÁPASY    12. – 13.3. 2011

Dlouhá Ves - Mochtín 0 : 0.

K.Šot

Na kvalitně upraveném hřišti v Žichovicích si to rozdali v přípravě tradiční soupeři z "B" skupiny I.B třídy. Ve vyrovnaném utkání si oba soupeři mnoho šancí na gol nevytvořili, bezbranková remisa je spravedlivým vyjádřením sil na hřišti. Rozhodoval M.Hovorka.

Svéradice - Nezamyslice 3 : 2 (1 : 0)

Branky: 11.Šlehubr Milan, 83.Suchan Kamil, 88.Jiřinec Michal (PK) - 52.Ritter František, 60.Aschenbrenner Jan

Rozhodčí: Dušek Václav, ŽK: 1:1, Diváků: 30

Kvasetice – Neurazy  1 : 3 (1 : 1 )

O.Klíma

Branky: Klíma Ondřej, Tříska Václav, Vladař josef, Brabec Lukáš rozhočí : Lažánek

Další přátelské utkaní Kvasetic bude sehráno  v neděli od 14:00 hod a hostí v něm Sokol Pačejov B.

HRÁDEK "B" - VRHAVEČ   0:7 ( 0:4)

Václav Hána

Velká převaha hostujícího mužstva z Vrhavče a domácí " B" tým může být rád jen za sedm golů.

Branky-LORENC 2, PACNER, MINAŘÍK , SKŘIVÁNEK, POTUŽNÍK , ŠVÁTORA

Rozhodčí: ABRAHÁM , Diváků: 30

HRÁDEK " A" -STACHY  0:1 ( 0: 1)

Václav Hána

Vyrovnané utkání rozhodla branka z prvního poločasu, kterou vstřelil Bureš. Domácí opět doplatili na neproměňování vyložených šancí a platí : když se nedá gól , nemůže se vyhrát.

Branka : Bureš , Rozhodčí Abrahám, Diváků : 30

Žichovice – Mochtín „B“ 9:1 (3:1)

Dalším soupeřem, který měl prověřit aktuální formu lídra tabulky OP  byl tým mochtínské rezervy. Do utkání domácí nastoupili oslabeni o několik hráčů se zdravotními problémy (Brož, Švehla, Šimáček), ale na výkonu to nebylo příliš poznat a hráči, kteří dostali dnes příležitost, si hlasitě řekli o místo v základní sestavě. Mochtínští se snažili o kombinační fotbal, ale zaostávali za domácími ve všech herních činnostech, a tak průběh zápasu byl jen otázkou skóre jakým domácí vyhrají. Přesto však hosté v závěru poločasu korigovali skóre nechytatelnou umístěnou pumelicí, která se odrazila od břevna do brány bezmocného Sládka. Po relativně vyrovnaném prvním poločase mochtínská rezerva odpadla a dala tak možnost  vyniknout především dvěma střelecky disponovaným hráčům domácích. Radim Šiška : „Snad jsme si nevystříleli všechny góly už dnes a nějaké si necháme i na mistráky, kde nás určitě budou čekat těžší soupeři. Ještě předtím se však těšíme na generálku se souborem sira Chalupného, který má po náročné zimní přípravě excelentní formu.  Pokud tedy nemáte příští sobotu odpoledne lepší program, nenechte si tento zápas ujít - začátek od 14. hod.“

Branky:  5 - Jan Beneš , 3  střídající Láďa Šumpík a  jednu branku si připsal efektní hlavičkou Štěpán.

Sestava Žichovic : Sládek – Jeřábek, Mourek, Frýzek, Štěpán – J.Beneš, Malý (Šumpík), Chod, Stulík (Piller) – Šiška, Hozman