Branky: Beneš 3, Mičkal 2, Jiřík, Greger

Sestava Horažďovic : Jarolím - Čadek, Greger, Srb, Mirvald, Stulík, Šafanda, Jůda, Křivanec, Jiřík, Beneš, Forman, Mičkal, Beránek.

FK Horažďovice A  - Chanovice 2:3 (2:1)

Hráno na hřišti ve Velkých Hydčicích. Branky za FK Horažďovice: Beneš, Beránek

Sestava Horažďovic : Jarolím - Čadek, Greger, Srb, Mirvald, Janouškovec, Šafanda, Jůda, Křivanec, Jiřík, Beneš, Forman, Mičkal, Beránek

Mochtín - Bezdružice 3:1 (1:1)

Mochtínští fotbalisté odehráli svůj další přípravný zápas na kvalitně připraveném hřišti v Hrádku u Sušice. Soupeřem jim byla Jiskra Bezdružice, která po podzimu 2010  vede tabulku I.B třídy, skupiny C a usiluje o návrat do I.A. třídy. Po celých devadesát minut se hrál vyrovnaný fotbal, domácí Mochtín však byl lepší v koncovce a to rozhodlo o jeho výhře. Na náročném terénu padly tři goly po standartních situacích, čistý hatrick Mochtína zaznamenal Jiří Dolejš. Ten otevřel skore z VPK již ve 12.minutě, soupeř vyrovnal na 1:1 o šest minut později z penalty, autorem byl Milan Sládek. Další goly přišly v závěru utkání. V 72. minutě vyboxoval hostující golman centr Voráče jen k nabíhajícímu Dolejšovi, který míč trefil přesně a vrátil ho do sítě - 2:1. Hosté měli vzápětí šanci na vyrovnání, ale golman Hromada byl na místě. Konečný výsledek stanovil deset minut před koncem opět Jiří Dolejš po šikovném rozehrání nepřímého volného kopu. Hrálo se bojovně, rozhodoval Jiří Dolejš starší, branky : Ji. Dolejš 3 - Sládek

K dalšímu přípravnému utkání zajíždí muži So Mochtín v sobotu 26.2. do Postřekova, kde se od 14,00 hod. střetnou s Tatranem Chodov.

Výsledky přípravných utkání odehraných  o víkendu na UMT v Sušici.