2.kolo : 5. - 6.2. 2011

O POŘADÍ VE SKUPINÁCH ROZHODNE  POSLEDNÍ KOLO

Druhé kolo zimního turnaje O pohár starosty města Sušice hraném na UMT v Sušici zdramatizoval před posledním kolem ve skupinách zejména boj o pořadí ve skupině A. Švihov který v úvodním kole porazil Nýrsko si odnesl ze souboje s favorizovaným celkem Klatovy drtivou porážku 9:2. Naopak Okula si vyšlápla na domácí tým TJ Sušice , který po  výhře v minulém  kole nad SK Klatovy 1898vyšel tentokráte bodově naprázdno.

Ve skupině B dosáhly oba týmy z 1. B třídy Pačejov a Hradešice na zisk cenných bodů se soupeři z 1. A třídy. Po druhém kole  zůstává jako jediný bez vítězství pouze Strážov .

O  víkendu budou sehrány poslední zápasy ve skupinách. Konečné pořadí  ve skupinách určí dvojice pro souboje o pořadí v turnaji na  1.-8. místě . Vítězové skupin budou hrát o první místo, druzí ve skupinách se utkají  3.-4.místo, třetí ve skupinách se střetnou o 5.-6. místo a na  poslední ze skupin zůstane souboj  o černého Petra turnaje.

Skupina A

Klatovy – Švihov    9 : 2 (3 : 1)

Přestože se již v 6.minutě ujal Švihov gólem Kudjaka vedení nakonec odešel ze hřiště s vysokou porážkou. Klatovy ve 23.minutě srovnaly Danielem Matějkou a  v závěru první půle brankami Meszároše  a Jiřího Matějky získaly dvoubrankový náskok. Po přestávce přidal další dvě branky střelecky úspěšný Meszázoš který tím završil svůj hattrick a v  dalším průběhu druhé půle narostlo skóre favorita na úctyhodných devět branek.

Branky: 39´, 54´ a 65´ Milan Meszároš, 40´ a 90´ Jiří Matějka, 74´ a 79´  Petr Výtisk, 23´ Daniel Matějka, 76´ Zdeněk Hanzlík   6´ Miloslav Kudjak a 61´ Václav Sýkora. ŽK: 1  :  0. Rozhodčí:           Jiří Petržilka
Sestavy:

TJ  KLATOVY:Jiří Chaluš, David Gajdůšek, Lukáš Homolka, David Kolář, Petr Ulrych, Martin Skala, Daniel Matějka, Stanislav Vítovec (K), Petr Výtisk, Jiří Matějka a Jan Votípka; střídali: Milan Meszáros, Zdeněk Kotáb, Zdeněk Hanzlík, Václav Pacovský a Jan Dytrt

FC  ŠVIHOV:Jan Cibulka, Jan Zdráhal, Karel Bureš, Zdeněk Biederman, Miroslav Kudjak, Václav Kašpárek, Jan Čížek, Ladislav Pflug, Ondřej Brož (K), Radek Čížek a Václav Sýkora; střídali: Lukáš Duchek a Jiří Schejbal

Foto Klatovy - Švihov  5.2. klikni do obrázku

Sušice – Nýrsko   0 : 1 (0 : 1)

O těsné výhře Okuly Nýrsko rozhodla přesně rozehraná standardní situace , kdy  Hvězda poslal přesný míč za obranu na který si naběl Ondřej Kadlec a prudkou střelou z voleje z úhlu prostředil brankáře domácích Čížka.

Branky:30´ Ondřej Kadlec. Rozhodčí:Josef  Abrahám.

TJ  SUŠICE:Petr Čížek, Jiří Bešta, Josef Farták, Václav Jech, Vítězslav Hájek, Marek Budil, Milan Brož, Josef Sládek (K), Jakub Szedmák, Pavel Hubáček a Tomáš Mužík; střídali: František Míček, Petr Chmelík, Daniel Šablatura a a Tomáš Fusch

SKP Okula  NÝRSKO: Jiří Vaverka, Milan Bastl, Tomáš Lev, Jiří Hvězda, Tomáš Valenta (K), Milan Flor, Luboš Kajínek, Ondřej Kadlec, Martin Tykal, Kamil Presl, a Rostislav Steiner; střídali: Matěj Vondra, Josef Mazánek, Ondřej Jánský, Martin Šlehofer a Tadeáš Kohout

Foto Sušice - Nýrsko zimní turnaj 5.2 - klikni do obrázku

TABULKA po 2.kole

1. Klatovy  1898  2   1   0   1    9 :  3     3  (  0)

2. Nýrsko         2   1   0   1    2 :  2     3  (  0)

3. Sušice         2   1   0   1    1 :  1     3  ( -3)

4. Švihov         2   1   0   1    4 : 10     3  (  3)

Program kola

Švihov   - Sušice            SO  12.02.2011 11:00

Nýrsko   - Klatovy  1898     SO  12.02.2011 15:00

Skupina B

Strážov – Hradešice  0 : 0 (0 : 0)

Utkání s řadou brankových příležitostí na obou stranách nepřineslo ani jednomu ze soupeřů  možnost se radovat z vítězství. Důvodem byly dobré výkony obou brankářů Javorského a Ryby , kteří vychytali střelce soupeře, jimž se naopak vůbec nedařilo proměnit vypracované příležitosti.

Rozhodčí: Petr Bala
Sestavy:
SK Kovodružstvo  STRÁŽOV:Michal Javorský, Jan Michel, Michal Chaluš, Lukáš Helm, Marek Šlegl, Vladimír Čížek (K), Luděk Janka, Tomáš Matějka a Petr Weber Antonín Boubele a Martin Plíhal

střídali: Václav Matějka, Karel Kalista.

SOKOL  HRADEŠICE:Ladislav Ryba, Pavel Řezáč, Milan Hlaváč, Miroslav Lávička (K), Pavel Křešák, Karel Jonáš, David Novák, Jan Hnojský, František Šašek, Jiří Kopal a František Melka

střídali: Oldřich Starec

Foto z utkání STRÁŽOV - HRADEŠICE 0 : 0  - klikni do obrázku

Nepomuk – Pačejov  1 : 3  (1 : 2)

O překvapení na úkor loňského vítěze turnaje se postaral účastník 1.B třídy Sokol Pačejov. Střelecky tahal v tomto duelu za delší konec a již v sedmé minutě se ujal vedení brankou Ticháčka. Druhou branku přidal v 37.minutě Němec, ale Marek Ptáček byl proti a do konce poločasu přidal kontaktní branku kterou snížil na 1 : 2. Snahu Nepomuku po přestávce o otočení výsledku zmrazil třetí brankou Václav Brůha  . V dalším průběhu si již vyšel Nepomuk naprázdno a Pačejovští se mohli radovat z cenného skalpu soupeře .

Branky:7´ Josef Ticháček, 37´ Ondřej Němec a 53´ Václav Brůha  -  43´ Marek Ptáček. Rozhodčí: Josef  Abrahám
Sestavy:

SOKOL  PAČEJOV: Miloš Boř, Ondřej Němec, Zdeněk Marek, Jan Hosnedl, Petr Pavelec, Josef Ticháček, Václav Brůha, Jiří Mrázek, Václav Klásek, Petr Bokr a Josef Hlůžek; střídali: Vít Kříž, Jiří Zdeněk a Jakub Kalčík

FK  NEPOMUK: Pavel Wallenfels, Pavel Bohatý, Jindřich Švec (K), Jan Kozák, Radek Noháček, Marek Ptáček, Stanislav Kocour, Filip Švejda (J), Jakub Vosyka, Michal Baran a Marek Baran; střídali: Tomáš Voráček, Václav Vosyka, Jiří Slach, Milan Hora, Josef Kalabza, Miloslav Vokurka a Marek Baroch .

1. Hradešice     2   1   1   0    2 :  0     4  (  1)

2. Pačejov       2   1   0   1    3 :  3     3  (  0)

3. FK Nepomuk    2   1   0   1    3 :  4     3  (  0)

4. Strážov       2   0   1   1    1 :  2     1  ( -2)

Hradešice - FK Nepomuk        SO  12.02.2011 13:00

Pačejov   - Strážov           SO  12.02.2011 17:00