II. ROČNÍK ZIMNÍHO TURNAJE O POHÁR STAROSTY MĚSTA SUŠICE

HERNÍ PŘÍPRAVU NA FOTBALOVÉ JARO ZAHÁJILY KLUBY V SUŠICI

Za mrazivého počasí na kvalitně připraveném umělém trávníku III. generace v Sušici byl o víkendu  rozehrán II. ročník zimního turnaje mužů O pohár starosty města . Turnaj jehož hlavním posláním je rozehranost zúčastněných týmů na krajské soutěžen 1.A a 1.B třídy přinesl první překvapení o které se postaral domácí tým výhrou nad SK Klatovy 1898 . V úvodním kole neklopýtl  ani Nepomuk a výhrou nad Strážovem vykročil za obhajobou prvenství v premiérovém loňském ročníku. Z dalších  duel stojí za pozornost výhra Hradešic v derby nad Sokolem Pačejov a   zaujal souboj dvou celků Švihova a Nýrska které výrazným způsobem omlazují hráči  z řad  vlastních  odchovanců obou  klubů.

Skupina  A

SKP Okula NÝRSKO - FC ŠVIHOV     1 : 2 ( 0 : 1 )

Švihov zvýšil své jednobrankové vedení z prvního poločasu v závěru první čtvrhodiny druhé půle , když autorem obou branek byl Kudjak. Okule se podařilo v 76.minutě vstřelit kontaktní brankou mladíka Györgiho, ale to bylo ze strany stuztkářelecké úspěšnosti Nýrska všechno.

Branky: 44. a 60. Miloslav Kudjak - 76. Ivo György. ŽK: 1 : 1. Rozhodčí: Josef Abrahám

Sestavy:

SKP Okula  Nýrsko - Matěj Vondra, Tomáš Lev, Josef Halánek, Jiří Hvězda, Tomáš Valenta (K), Luboš Kajínek,  Martin Šlehofer, Martin Tykal, Kamil Presl, Ondřej Jánský a Rostislav Steiner

střídali: Miroslav Bastl, Ivo Gyorgy, Pavel Holobradý, Lukáš Korschinský a Jiří Smolík

FC Švihov - Luboš Zdráhal, Jan Zdráhal, Zdeněk Biederman, Karel Bureš (K), Miroslav Kudjak, Zdeněk Špatenka, Ladislav Pflug, Ondřej Brož, Radek Čížek, Jaromír Oswald a Pavel Havlíček, střídali: Petr Žák, Václav Kašpárek, Václav Sýkora a Lukáš Duchek

TJ SUŠICE - TJ KLATOVY      1 : 0 ( 1 : 0 )

Zajímavý zápas ve kterém domácí zaskočili favorita brankou  Fartáka kterou vsítili těsně před poločasovou přestávkou.

Branky: 42.Josef Farták. ŽK: 2 : 2. Rozhodčí: Radek Brůha

Sestavy :

Sušice – Míček, Bešta, Kalný, Kodýdek P., Vájek, Budil, Brož, Sládek, Szedmák, Hubáček, Fuchs. Střídali: Čížek, Farták, Chmelík, Šablatura a Šimáček.

Klatovy – Míčka Karel , Vacovský, Kološ, Veselka, Homolka L., Kotáb, Matějka D., Vítovec , Hanzlík Z., Matějka J., Meszáros . Střídali:Skala, Dytrt, Janda M., Výtisk, Gajdůšek, Ježek.

Petr Presl

Typické první přípravné utkání s řadou nepřesností a malým počtem pohledných fotbalových akcí. Nepomuk byl fotbalovější a zaslouženě vyhrál.

Branky: 13. a 46. Václav Švec - 60. Václav Matějka. ŽK: 1 : 0. Rozhodčí: Petr Bošek

Sestavy :

Strážov- Vaněk,Michel,Franc,Chaluš,Helm,Vítovec,Matějka V.,Matějka T.,Šlégl,Janka,Weber. Střídali : Presl Š., Plíhal, Kalista R.

Nepomuk – Baroch Marek, Ticháček , Švec J., Kozák , Radek, Ptáček, Kocurm , Švec V., Vosyta J., Baran , Hora. Střídali: Vokurka, Martínek, Janoch, Švejda, Voráček, Švec M. a Wallenfels .

Zimní turnaj v Sušici Nepomuk - Strážov

DALŠÍ  VIDEA Z UTKÁNÍ    zde

SOKOL HRADEŠICE - SOKOL PAČEJOV 2 : 0 ( 2 : 0 )

Souboj dvou účastníků 1.B třídy skončil zásluhou dvou branek Davida Nováka vítězstvím lídra tabulky krajské soutěže.

Branky: 17. a 22. David Novák. Rozhodčí: Radek Brůha