II. ROČNÍK ZIMNÍHO TURNAJE TJ SUŠICE „O POHÁR STAROSTY MĚSTA SUŠICE“

II. ROČNÍK ZIMNÍHO TURNAJE TJ SUŠICE

„O POHÁR STAROSTY MĚSTA SUŠICE“

Po premiérovém ročníku zimního turnaje mužů v kopané O pohár starosty   města Sušice připravuje pořadatel TJ Sušice v době od 29.1. do 27. 2. 2011 jeho druhý ročník Stejně jako úvodní ročník se stane tento turnaj  hlavním způsobem herní přípravy. Kluby vítají jeho pořádání vzhledem k nedostatku vhodných hracích ploch k herní přípravě  neboť tato  utkání sehrají  na umělé trávě III. generace .

Oproti minulému ročníku chybí mezi účastníky hlavního turnaje jediný tým FK Horažďovice . Pořadatelé změnili systém turnaje s tím, že do turnaje byly nově zařazeny  Hradešice a Švihov  a rozdělením do dvou skupin  po čtyřech týmech . Po sehrání zápasů ve skupinách systémem každý s každým s hrací dobou 2x 45 minut (přestávka 10 minut)  s možností střídání  6 hráčů v poli a brankář dochází ke změně  závěru turnaje o konečné pořadí. Celky z prvních dvou míst postoupí do skupiny o 1. až 4. místo. Družstva ze třetích a čtvrtých míst budou zařazena do skupiny o 5. až 8. místo. Tyto skupiny o konečné pořadí budou rovněž sehrány systémem každý s každým. Vzájemný výsledek ze základní skupiny se započítává do skupin o konečné pořadí. Celkem odehraje každé mužstvo v turnaji pět utkání.