KPŽ (starší , mladší) , KSŽ – skupina B 9. kolo 30. – 31.10.2010

KRAJSKÝ PŘEBOR   ŽÁKŮ

PŘED DERBY ZVÝŠILY KLATOVY VEDENÍ

Po devíti odehraných kolech se podařilo dosud své těsné vedení v tabulce krajského přeboru žáků TJ Klatovy na výšit na rozdíl čtyř bodů. Postaraly se o to Přeštice, které v tomto kole dokázaly překvapivě zvítězit na hřiště největšího rivala klatovských žáků v Tachově. Na dalšího potencionálního  aspiranta na postup FC Rokycany narazila v tomto kole Okula Nýrsko na jeho hřišti. Poprvé v tomto ročníku vyšly oba kolektivy z Nýrska bodově naprázdno. Pro mladší žáky Okuly ani těsná  první bodová ztráta po těsné prohře  3:2 neměla vliv na  jejich setrvání na prvním místě.

V příštím kole v utkání které se hraje v sobotu od 10:00(starší) a 11:45 hodin čeká oba úspěšné kluby v KP vzájemné derby na hřišti v Nýrsku.

.

---

STARŠÍ     ŽÁCI

TJ Klatovy -  TJ Košutka Plzeň  9 : 0 (4:0)

Petr Ulrych

V dalším zápase podzimní části sezóny přivítali klatovští starší žáci na svém hřišti Pod Hůrkou vrstevníky z plzeňské Košutky. Obě mužstva se nacházela na opačných koncích tabulky a toto jejich postavení se hned od začátku utkání začalo naplňovat i na hřišti. Zápas měl jednoznačný průběh, hosté se snažili jen bránit a neměli velkou chuť ani ambice do útočení. Magická desítka ale dnes padnout určitě měla.

Branky: Procházka 3, Kozák 2, Smolík, Cibulka, Kojan, Macháček . Rozhodčí: Dykalov. Diváků: 40

Sestava Klatov: Schweigl, Macháček, Reitmajer, Jarošík, Procházka, Čabrada, Harmady, Kojan, Dolanský, Cibulka, Smolík;střídali: Lysek, Povolný, Kozák, Sváček

Rokycany – Nýrsko   3 : 0 (1 : 0)

Petr Janovský

O výsledku zápasu se rozhodlo na začátku obou poločasů. Domácí šli ve 4' minutě do vedení hlavou po rohovém kopu, za hosty trefil o 5 minut později hlavou po rohu Bejvl pouze tyč. Na začátku druhého poločasu domácí využili nedorozumění v hostující obraně a pojistili výsledek zápasu. Zdramatizovat zápas mohl ještě po  brejkové akci Fiala, ale domácí gólman zachránil. Zasloužené vítězství pečetili domácí po pěkné kombinační akci.

Sestava hosté: Penc, Bláha, Bejvl, Kněz, Kucharik, Fiala, Šveňha, Žiak, Záň, Toman, Čanecký.  Střídal: Idlbek

Ostatní výsledky :  SK ZČE  - Horš.Týn 1: 0 ( 1: 0)  , SK Smíchov  - Nepomuk 2: 5 ( 1: 2) ,Tachov -  Přeštice 1: 4 ( 1: 0) , Stříbro – Vejprnice  ??

1.  Klatovy            9   8   1   0   73:  2    26 ( 13)

2.  Tachov             9   7   1   1   47:  9    22 (  7)

3.  FK Nepomuk         9   7   0   2   30: 11    21 (  9)

4.  Rokycany           9   7   0   2   20: 12    21 (  9)

5.  Přeštice           9   4   2   3   11: 13    16 ( -1)

6.  Nýrsko             9   4   1   4   12:  9    14 ( -2)

7.  Vejprnice          8   3   2   3   19: 17    12 ( -4)

8.  ZČE Plzeň          9   3   1   5    9: 25    10 ( -2)

9.  Stříbro            8   1   2   5    9: 44     6 ( -4)

10.  Dyn.H.Týn          9   1   1   7    9: 44     5 (-11)

11.  Smíchov Plzeň      9   0   2   7    7: 29     3 (-13)

12.  Košutka            9   0   3   6    5: 36     3 ( -9)

---

MLADŠÍ  ŽÁCI

Rokycany – Nýrsko   3 : 2 (2 : 1)

Josef Juraši

Kvalitní zápas vedený ve velice dobrém tempu,kde se střídali šance před oběma brankami,vyzněl nakonec lépe pro domácí tým,který dá se říct byl tím šťastnějším.Nýrské hráče musejí mrzet neproměněné šance,které si vytvořili a to byla hlavní příčina jejich první porážky v této sezóně.Domácí tým byl ročníkově vyrovnaný,silovější  s velmi rychlým přechodem do protiútoku a své příležitosti ke skórování oproti hostujícímu týmu dokázal využít.

Branky : 2´,54´(p.k)Karlík,18´Krátký - 7´Vávra,36´(p.k)Svoboda. Rozhodčí:Mašek Jaroslav. Diváků:40

Klatovy  - Košutka   5 : 0 (3 : 0)

Ostatní výsledky : SK ZČE-  Horš.Týn 6: 1 ( 3: 0), SK Smíchov -  Nepomuk 3: 1 ( 2: 0), Tachov  - Přeštice 1: 0 ( 1: 0)

1.  Nýrsko             9   8   0   1   51: 12    24 (  9)

2.  Rokycany           9   8   0   1   48: 22    24 ( 12)

3.  ZČE Plzeň          9   7   1   1   40: 15    23 ( 10)

4.  Tachov             9   6   1   2   27: 15    19 (  4)

5.  Klatovy            9   6   0   3   27: 17    18 (  6)

6.  Vejprnice          8   5   0   3   41: 13    15 (  0)

7.  Smíchov Plzeň      9   3   1   5   22: 33    11 ( -5)

8.  Košutka            9   3   0   6   19: 30     9 ( -3)

9.  Dyn.H.Týn          9   2   1   6   17: 40     7 ( -8)

10.  Přeštice           9   2   0   7   15: 37     6 ( -9)

11.  FK Nepomuk         9   1   0   8   21: 38     3 ( -9)

12.  Stříbro            8   0   0   8   15: 71     0 ( -9)

---

KRAJSKÁ  SOUTĚŽ  ŽÁKŮ -  skupina  „B“

V DERBY UKÁZALY HORAŽĎOVICE SVOJÍ SÍLU

Poslední podzimní kolo svedlo proti sobě  první dva celky tabulky Horažďovice a Hrádek.  Zápas mezi soupeři  kteří  měli před  tímto kolem stejný počet bodů se hrál na  hřišti v Hrádku a skončil jednoznačným výsledkem ve prospěch Horažďovic. Také další dva zápasy byly ve znamení derby. Ve Svéradicích byla jednoznačně úspěšná rezerva Klatov  a úspěšná v domácím prostředí v klání pod reflektory na umělé trávě byla rovněž Sušice B která podle očekávání porazila poslední Měčín.

---

Hrádek – Horažďovice   0 : 4 (0 : 2)

Daniel Martínek

Poslední podzimní kolo bylo přímým soubojem o první místo v tabulce. Proto všichni očekávali tuhý boj dosud neporažených týmů. Hosté z Horažďovic měli ovšem po většinu zápasu více ze hry a vítězství si nenechali uniknout. Pochválit musíme všechny hráče za bojovnost a odpovědný výkon.

Branky: 32. A 52. Vachuška A., 14. Motl Jiří, 68. Vrzal F. Rozhodčí: Holeček Luboš.

Sestava FK Horažďovice: Panuška, Motl, Vachuška, Vrzal, Rejšek, Greger, Ondrejička, Vaněček Filip, Boček, Hlaváč, Martínek, Vaněček David, Pikeš, Macoun, Berger

Svéradice – Klatovy B  0 : 7 (0 : 4)

Branky: 9´Harmady,15´Macháček,22´Milfort,32´Kojan,40´Macháček,45´Dolanský,50´Pitel. Rozhodčí: Špoták. Diváků: 40.ŽK: 0 : 1.

Sušice B  - Měčín 3 : 0 (1 : 0)

Ostatní výsledky :  Koloveč  - Holýšov 3:13 ( 2: 6),  Mrákov Staňkov 3: 0 ( 1: 0)

1.  Horažďovice        9   8   1   0   46:  6    26 ( 10)

2.  Hrádek             9   7   1   1   30: 10    23 ( 10)

3.  Holýšov            9   7   0   2   67: 11    21 (  9)

4.  Klatovy B          9   6   1   2   36: 10    19 (  4)

5.  Sušice B           9   4   0   5   20: 33    12 ( -3)

6.  Koloveč            9   4   0   5   28: 42    12 ( -3)

7.  Svéradice          9   3   1   5   27: 25    10 ( -2)

8.  Mrákov             9   3   0   6   12: 38     9 ( -3)

9.  Staňkov            9   0   1   8    5: 44     2 (-14)

10.  Měčín              9   0   1   8    7: 59     1 (-11)