Okresní přebor dorostu 1. kolo 30. – 31.10.2010

OKRESNÍ PŘEBOR   DOROSTU

ZA VÍTĚZSTVÍ  SI  PUCHUTNALI NA PRASÁTKU

Vítězstvím v posledním kole podzimní části okresního přeboru dorostu  si Kolinec pojistil prvenství v tabulce. Do odvetných jarních bojů půjde lídr tabulky s minimálním dvoubodovým náskokem, nicméně vítězství v Kolinci oslavili na dokopné na které je čekalo chutné prasátko. Druhé místo poměrně překvapivě obsadil nováček přeboru se kterým se rozhodně jako favoritem přeboru nepočítalo. V Chanovicích se podařilo také možností střídavých startů utvořit kvalitní kolektiv se kterým se na jaře musí počítat. Vydařeným finišem se na třetí místo , ikdyž jen lepším skóre probojoval Mochtín a teprve až na 4.místě skončil exúčastník krajské soutěže Svatobor Hrádek.

Mochtín  - Malý Bor  4 : 0 ( 3 : 0)

Branky: 17. Matoušek Milan, 31. Flodr Jiří, 43. Hrudička Aleš, 55.  Sukovatý Ondřej; Rozhodčí: Hovorka Milan; ŽK: 3:1. Diváků: 20

Kolinec - Horažďovice B    6 : 1  (1 : 1)

Milan Milfort

Domácí po vyrovnaném poločase svého soupeře jednoznačně přehráli a na dokopné si pochutnali na prasátku. Za což sponzorovy děkujeme

29.61.Vít Kratochvíl, 70.73.Milan Milfort, 54. Miroslav Vališ, 81. Josef Kul - 45. Karel Korytář. Rozhodčí : Milan Hovorka. ŽK 2:1. Diváků 20

Plánice – Hradešice  5 : 2          (4 : 1)

Adolf Hanousek

Jakoby domácí celek nechtěl zanechat na zimu špatný dojem před fanoušky a skvělými výkony jednotlivých hráčů a dokonalou souhrou ukázali, že na jaře budou rovnocennými soupeři i mužstvům z vyšších příček tabulky.  Gratuluji k výhře

Branky : 7., 38.Plánička Lukáš , 19., 20. Špaček František, 58. Novák František – 30. Melka  Patrik, 64. Nauš Pavel . Rozhodčí: Mazanec Marek . Diváků : 20

Hartmanice  - Chanovice  1 : 2 (1 : 1)

Oldřich Šebek

Hartmanice se ukázaly v domácím prostředí jako velmi silný soupeř. Do poslední minuty nebylo jasné, kdo a kolik bodů si z tohoto utkání odnese. První poločas byl zcela vyrovnaný, hrálo se nahoru dolů. Chanovice se ujaly vedení po zahrávání rohu, kdy si odražený míč našel chanovického kapitána Jirku Šulce, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Inkasovaná branka domácí nezlomila, právě naopak, přidali na důrazu a začalo se hrát pěkně od podlahy. Chanovičtí v průběhu prvního poločasu museli vystřídat ze hry 3 zraněné hráče, nutno podotknout však, že po soubojích sice velmi tvrdých, ale v mezích pravidel. Tato hra však chanovickému mužstvu vůbec nevyhovovala, vázla kombinace, hráči více chybovali, než je obvyklé a Hartmanice vyrovnaly na 1:1. Druhý poločas byl zpočátku vyrovnaný, mužstva si začaly vytvářet brankové příležitosti, brankáři obou mužstev však předváděli vynikající zákroky. Posledních 15 minut převzaly otěže zápasu Chanovice a dostaly výbornou obranu Hartmanic pod tlak. Domácím jako by docházeli síly, začali chybovat a 5 minut před koncem přetavily Chanovice svůj tlak ve vedoucí gól. Do konce utkání se již nic nezměnilo a tak si Chanovice odvezly 3 body.

Branky: 30. Kolář Jan – 20. Šulc Jiří, 85. Zoubek Václav; Rozhodčí: Lažánek Karel; ŽK: 1:1. Diváků:  40

Hrádek  - Zichovice   9 : 0 (3 : 0)

Branky: Pena Marek 3, Bigasz Robert 3, Oliva Jakub, Jílek Marek, Urban Petr; Rozhodčí: Mácal Roman. Diváků: 50

1.  Kolinec            9   7   2   0   41: 10    23 (  8)

2.  Chanovice          9   7   0   2   38: 14    21 (  9)

3.  Mochtín            9   6   1   2   35:  9    19 (  4)

4.  Hrádek             9   5   2   2   27:  9    19 (  2)

5.  Malý Bor           9   5   2   2   34:  9    18 (  5)

6.  Horažďovice B      9   3   2   4   41: 23    13 ( -1)

7.  Hartmanice         9   4   0   5   16: 22    12 ( -3)

8.  Plánice            9   2   0   7   13: 53     6 ( -9)

9.  Hradešice          9   1   1   7   16: 37     4 ( -8)

10.  Zichovice          9   0   0   9    3: 78     0 (-12)