IV. TŘÍDA - skupina A 10. kolo 23. – 24.10. 2010 - aktualizace o sestavy týmů

IV. TŘÍDA  - skupina  A

STRÁŽOVSKÉ BÉČKO SKONČÍ PO PODZIMU NA DRUHÉM MÍSTĚ

Dvakrát za sebou měla výhody domácího prostředí na hřišti v Pocinovicích Spůle a z obou zápasů vytěžila plný počet bodů. Po béčku Ž. Rudy nechaly  body na tomto hřišti také hráči Sokola Měčín B Měčínští  patřili v tomto ročníku mezi favority na postup , ale po posledních neúspěšných zápasech klesdli v tabulce na 4.místo, kdy byli předstiženi rezervou Dukly Janovice. Jako první v cíli je Stzrážov B který zakončil podzim výhrou v Železné Rudě a přestože má v posledním kole volno již na druhém místě nemůže být předstižen. Až v devátém zápase poprvé v průběhu podzimu ztratila  body doma remízou v souboji s béčkem Bolešiny  rezerva Sokola  Vrhaveč, která je již jistým podzimním vítězem A skupiny IV. třídy.

---

Železná Ruda B – Strážov B  2 : 3 (1 : 2)

Josef Vaněk

Hosté po dvou šancích které v úvodních minutách neproměnili se v 14.minutě přesto ujali vedení . Do pokutového území vnikl Janda, který byl faulován a sám faulovaný nařízený pokutový kop proměnil ve vedoucí úspěch hostů. Ti se ze svého vedení dlouho neradovali.  V 21.minutě se opakovala situace ale v poutovém území hostů a po faulu Kollrosse domácí v penalty srovnali stav na  O. Říhou na 1:1. Za tohoto stavu hosté v dalších patnácti minutách úplně vypadli z tempa a dovolili domácím , aby je zatlačili  na jejich polovinu hřiště. V závěru první půle se strážovská rezerva probudila . Po rohovém kopu  který zahrával Hosnedl , jeho centr  našel  Václava  Jandu  a ten upravil stav prvního poločasu na 1 : 2. Po úvodním náporu na začátku druhého poločasu hostů domácí hru vyrovnali . Hosté měli několik slibných brankových příležitostí z nichž hlavně Koláška Roberta Kalisty volaly po  proměnění.V 77.minutě  zahrával rohový kop opět Hosnedl a z jeho centru Václav Janda hlavou završil třetí brankou v síti domácích svůj čistý hattrick.  V zápětí ale domácí vstřelili  znovu kontaktní branku ze standardní situace kdy střela z 30 metrů byla před brankářem Vaňkem tečována a míč skončil u tyče v brance hostů 2 : 3.

Místo toho aby strážovští hráči své vedení kontrolovali naopak zbytečně znervózněli  a domácí pustili do dvou šancí. Jednu výborným zákrokem brankář Vaněk zlikvidoval a druhá skončila těsně vedle jeho svatyně.

Zápas se hrál na těžkém, podmáčeném terénu , který byl hodně rozbitý .

Josef Vaněk: „Jsem rád, že hráči dokázali poslední zápas podzimní sezóny dotáhnout do vítězného kon ce“.

Branky: 21.(PK) Říha Ondřej, 80. Kroupa Luboš – 14(PK( , 40. a 78. Janda Václav. Diváků: 30. Hráno bez karet. Rozhodčí: Hovorka Milan.

SRK Železná Ruda B: P. Zvěřina – L. Koupa, P. Hanzlík, J. Pagáč, J. Balda – J. Steinbach, O. Říha (73. F. Kačírek), F. Brož, M. Pospíšil – V. Máca (60. A. Trejbal), V. Nedvět.

SK Strážov B: L. Vaněk – K. Kalista, V. Paleček, P. Kollross, R. Kalista – V. Janda, O. Koláček, M. Plíhal, M. Hosnedl – J. Soušek (76. Š. Gondek), J. Hosndl.

Dlažov – Bezděkov B   3 : 4 (1 : 0)

Duda Eduard

Domácí  ztratily vyhraný zápas během 15 minut  vlastníma chybami a neproměněním šancí za stavu 3-1.

Branky : 15., 50. Hebnar L., 65. Jarko Josef – 62. Dulka J., 70.,72.,80.  Novák. Rozhodčí: Jarko Josef st. ŽK: 1 : 2    Diváků : 30

Sokol Dlažov: V. Voráček – A. Kůra, D. Kepl (78. J. Jarko), Š. Bureš, M. Šít. – R. Mildner, M. Černý, I. Kovács, L. Hebnar (ŽK) – J. Jarko, J. Roda.

TJ Bezděkov B: M. Martínek – M. Hlaváček, M. Bohatý, O. Kantor (60. M. Máčay), P. Ouda – P. Grassl, I. Zima (50. J. Dulka), T. Soušek, M. Karbulík (ŽK) – V. Novák, A. Zhvakin.

Janovice B  - Křenice    5 : 1 ( 2: 1)

Milan Kolář

Domácím se začátek zápasu příliš nevydařil. Po nepřesných přihrávkách využil v 7. minutě zaváhání domácí obrany kanonýr hostů Pavel Roneš a pěkným lobem nad vyběhnutým brankářem domácích otevřel skore zápasu. Domácím se hra příliš nedařila. To se změnilo ve 29. minutě kdy se přesným volejem trefil domácí ostrostřelec Josef Jansta. Ve 43. minutě převzal na své polovině míč kapitán domácích Stanislav Kotlan a parádní přihrávkou vyslal do brejku Josefa Janstu, který nezaváhal a poslal domácí do vedení.

Po přestávce se do další šance řítil Josef Jansta. Po faulu v šestnáctce následoval pokutový kop. Míč si vzal domácí brankář Petr Šobek mladší a tvrdou ranou nedal brankáři hostů šanci. Radoval se pouze několik vteřin, protože za předčasné vběhnutí hráčů obou mužstev do šestnáctky nařídil rozhodčí Petr Diepold opakování pokutového kopu. Šobek zvolil znovu prudkou střelu, ale tentokrát branku minul!

V 63. minutě se k míči dostal Miroslav Urban, přehodil si ho z pravé na levou nohu a utěšenou dalekonosnou střelou zvýšil na 3:1. Náznak určitého pokusu o snížení skore utnul v 68. minutě po opakované střele Jiří Macura. Závěrečný účet zápasu na 5:1 stanovil v 76. minutě domácí David Jůzek. Utkání sledovalo 20 promrzlých ale spokojených diváků.

Sestava domácích: Petr Šobek ml. - Josef Kotlan, Radek Franěk, Pavel Jelínek, Karel Kroupa - Radek Mandák (46.Miroslav Urban), Stanislav Kotlan, David Jůzek, Zdeněk Švůgr (46.Jiří Macura) - Milan Kolář ml.(61.Petr Mikulec), Josef Jansta (81.Petr Šobek st.)

Branky: 29.,43. Jansta Josef , 68.  Macura Jiří, 63. Urban Miroslav, 76. Jůzek David – 7. Roneš Pavel; Rozhodčí: Diepold Petr . Diváků: 20

Vrhaveč B  -  Bolešiny B   1 : 1 (1: 0)

Branky: 38. Taitl Lukáš – 60. Koželuh Jan; Rozhodčí: Vondráček Václav; ŽK: 1:2 . Diváků:  50

Sokol Vrhaveč B: M. Skřivánek – F. Franěk, O. Vítovec, L. Lorenc (82. K. Mundl), Z. Pivoňka – L. Tajtl, T. Funěk (33. K. Frank), Z. Hošek, J. Skřivánek – T. Jandečka, K. Ryba.

SK Bolešiny B: R. Stupka – M. Hess, D. Vraný (ŽK), D. Kolář, P. Matějka – J. Jandík, J. Pitel (46. Z. Jandík), J. Koželuh, T. Stupka (ŽK) (55. P. Bošek) – J. Šmolc, R. Farný.

Spůle  - Měčín B   2 : 1 (1 : 0)

Branky : 29´ Lažánek Karel, 75´ Soušek František–78´Vladař Martin. Rozhodčí: Diviš Robert; ŽK: 2:0. Diváků: 20

TJ Spůle: M. Varga – B. Hrnčíř (60. P. Štefan), L. Finta, R. Petr (ŽK), F. Soušek – K. Lažánek, Š. Janošťák, M. Kanta, R. Petrů Jan (46. V. Plánička (ŽK)) – J. Pohlreich, J. Bauer (28. K. Bureš).

Sokol Měčín B: P. Šimek – T. Hromada, J. Tureček, P. Hladík, K. Bošek – M. Vladař (88. J. Smolík), P. Duchek, J. Mixán, P. Korčík – R. Votípka, M. Čejka (62. K. Koliha).

1. Vrhaveč B            9   8   1   0   35 :  7    25  (  7)

2. Strážov B           10   7   1   2   37 : 16    22  ( 10)

3. Janovice B           9   5   2   2   25 : 21    17  (  2)

4. Měčín B              9   5   1   3   24 :  9    16  (  1)

5. Křenice              9   4   2   3   27 : 21    14  (  2)

6. Ježovy               9   4   1   4   17 : 24    13  (  1)

7. Spůle                9   3   0   6   13 : 16     9  ( -6)

8. Dlažov               9   3   0   6   15 : 26     9  ( -9)