ČESKÁ DIVIZE ŽÁKŮ – starší , mladší 12. kolo 23. – 24.10. 2010

ČESKÁ DIVIZE  ŽÁKŮ – skupina   A

PROTI REZERVĚ PLZEŇSKÉ VIKTORKY TO SKŘÍPALO V OBRANĚ

Dvě vysoké porážky na domácím hřišti utrpěly oba žákovské kolektivy TJ Sušice  v divizi.  První poločas ve kterém inkasovali šest branek vůbec nevyšel starším žákům . Sušičtí znovu doplatili na chyby v defenzivní činnosti . Rezerva plzeňské Viktorky  byla i nad síly mladších žáků kterým se nepodařilo odvrátit hrozbu druhé  dvouciferné prohry za sebou.

---

STARŠÍ   ŽÁCI

TJ Sušice - FC Viktoria Plzeň B  0 : 8 (0 : 6)

První poločas se domácím vůbec nepovedl, hosté si vypracovali dostatečný náskok 6:0. V druhém poločase se hrál již vyrovnaný zápas, hosté vědomi si svého náskoku již trochu polevili. I domácí si vytvořili několik slibných příležitostí, ale bohužel žádnou neproměnili.

Trenér Sušice Pavel Hubáček: „ Stále se potýkáme s naší velkou slabinou a tou je obranná hra.Velmi dobře zahrál v tomto utkání Heřman Svoboda.“

Sestava Sušice: Havránek Filip, Myslík Pavel, Nový Jakub, Skrbek Ondřej, Pešek David, Šimek Michal, Brož Daniel, Sedláček Jiří, Svoboda Heřman, Šašek Martin, Švec Pavel, Šoural Tomáš, Jurga Jakub, Ondro Marek, Dohnal Martin

---

Ostatní výsledky :  Dohrávka 11.kola : Sparta Praha B - Sedlčany 7:1

12.kolo: Sedlčany - Doubravka 2:2,České Budějovice B Příbram B 4:2,Jindřichův Hradec Motorlet Praha B 1:2, Sušice Viktoria Plzeň B 0:8,Beroun Písek 1:0,Tábor Prachatice 3:0,Sparta Praha B Domažlice 6:4

1. FK Tábor            11  10   0   1   52 :  9    30  ( 12)

2. Sparta Pr. B        11   9   1   1   54 : 19    28  ( 10)

3. Český lev Beroun    11   9   0   2   31 : 11    27  (  9)

4. FC Písek            11   8   1   2   31 : 13    25  ( 10)

5. T. Prachatice       11   8   0   3   46 : 25    24  (  9)

6. FK  Příbram B       11   6   2   3   26 : 23    20  (  5)

7. Vikt. Plzeň B       11   6   1   4   29 : 22    19  (  4)

8. Č. Budějovice B     11   4   1   6   20 : 17    13  ( -5)

9. Domažlice B         11   3   1   7   15 : 21    10  ( -5)

10. Doubravka           11   3   1   7   15 : 31    10  ( -5)

11. SK Motorlet         11   3   0   8   14 : 30     9  ( -6)

12. Sušice              11   2   0   9   22 : 59     6  (-12)

13. Jind. Hradec        11   1   1   9   13 : 40     4  (-14)

14. Sedlčany            11   0   1  10    7 : 55     1  (-17)

MLADŠÍ  ŽÁCI

TJ Sušice - FC Viktoria Plzeň B  1 : 10

„ Domácí začali docela slušně, měli dvě velké možnosti vstřelit gól, ale bohužel jak Klas Martin tak Lukáš Hájek své příležitosti nevyužili. Pak už se plně projevila kvalita hostů a skóre pěkně narůstalo.“ Uvedl k průběhu zápasu mladších žáků Pavel Hubáček. Čestný úspěch za domácí dal  Jakub Jurga.

Sestava Sušice: Kožmín Filip, Hubáček Patrik, Pavelec Daniel, Bernátek David, Jurga Jakub, Jána František, Klas Martin, Klas Daniel, Dohnal Martin, Miškovič Filip, Pojar Jakub, Kutil Jiří, Brabec Jakub,Hájek Lukáš,Vichr Tomáš, Nový Jakub

---

Ostatní výsledky :  Dohrávka 11.kola : Sparta Praha B- Sedlčany 3:0

12.kolo: Sedlčany -Doubravka 4:0,České Budějovice B - Příbram B 3:1, Jindřichův Hradec- Motorlet Praha B 1:2, Beroun - Písek 1:8Tábor - Prachatice 1:1, Sparta Praha B - Domažlice 8:0

1. FC Písek            11  11   0   0   73 :  8    33  ( 18)

2. Sparta Pr. B        11   8   2   1   53 : 13    26  (  8)

3. Č.Budějovice B      11   7   2   2   44 : 20    23  (  5)

4. SK Motorlet         11   7   1   3   21 : 16    22  (  7)

5. FK Tábor            11   6   3   2   26 : 13    21  (  3)

6. Sedlčany            11   6   0   5   20 : 23    18  (  0)

7. T. Prachatice       11   5   1   5   28 : 22    16  (  1)

8. Vikt. Plzeň B       11   5   0   6   41 : 32    15  (  0)

9. Jindř.Hradec        11   5   0   6   29 : 28    15  ( -3)

10. FK  Příbram B       11   4   2   5   27 : 38    14  ( -1)