OKRESNÍ PŘEBOR , III. TŘÍDA 10. kolo 23. – 24.10. 2010 - aktualiozace o sestavy týmů

O K R E S N Í      P Ř E B O R

PODZIMNÍ NEDOBYTNÁ TVRZ VE VRHAVČI JE MINULOSTÍ

Hrubá chyba v obraně Vrhavče v úvodní minutě druhé půle po ztrátě míče na polovině hřiště vyšla Vrhaveč hodně draze. Hosté z Nezamyslic z brejku dali vítěznou branku . K úspěchu z minulého ročníku zde zvítězili 1:2 si podruhé za sebou odváží z Vrhavče těsnou výhru.  Vrhavečtí  nejen že v souboji pátého s třetím  týmu tabulky nebodovali, ale jejich hřiště ztrátou nedobytné tvrze bylo kouzla zbavené.

Tímto přívlastkem se může na podzim v okresním přeboru pyšnit pouze lídr tabulky .Vedoucí Žichovice po nejtěsnější  výhře na hřišti předposledního celku přeboru  mají šanci v případě stoprocentního  úspěchu před zimním spánkem své prvenství nejen udržet, ale i  navýšit. Žichovice hrají závěrečné dvě utkání na podzim  v domácím.  V  předposledním kole hostí  mochtínskou rezervu  a v posledním kole  v místním derby  hostí Nezamyslice.

Doma se po výpadku v úvodní polovině podzimu začíná opět dařit Dukle Janovice. Potvrdila to v zajímavém a dramatickém zápase s rezervou  Sušice . Základ úspěchu vedoucí brankou  položil bývalý dlouholetý hráč hostů  v barvách Dukly Václav Slivoň.

---

Janovice  -  Sušice B   3 : 2 (1 : 0)

Petr Abel

Úvod utkání domácím opět vyšel.Soupeře zatlačili na jeho polovinu a vytvářeli si slibné brankové příležitosti.Jednu z nich využili domácí již v 19.minutě,kdy centr z pravé strany s přehledem zakončil V.Slivoň.Po vstřelené brance domácí polevili a přenechali iniciativu hostům,ale ty si nevytvořili žádnou brankovou příležitost. Začátek druhého poločasu již tradičně domácím nevychází.Hosté pokračovali v kombinační hře a ve všech směrech přehrávali domácí tým,a tak vyrovnání na sebe nenechalo dlouho čekat.

V 52.minutě  po krásné přihrávce vyrovnal Bachroň M.Obdržená branka domácí opět probudila,vyrovnali hru a začali si opět vytvářet brankové příležitosti.Snaha domácích byla korunována vedoucí brankou v 80.minutě,kdy hlavou usměrnil míč do brány M.Urban. V 85.minutě ještě domácí zvýšili své vedení ,kdy přímý kop usměrnil opět hlavou do brány J.Macura. Hostům se však podařilo v následující minutě snížit J.Novákem na 3:2 a pěkně zdramatizovali konec utkání. Domácí závěrečný tlak hostů do kterého se zapojil i hostující brankář udrželi a tak opět zůstali tři body v Janovicích.

Branky: 19. Slivoň Václav, 80. Urban Miroslav, 85. Macura Jiří –  52. Bachroň Miroslav, 86. Novák Jakub ; ŽK: 2:1. Diváků :  30. Rozhodčí: Haviar Štefan.

FK Dukla Janovice: P. Šobek – P. Toman, P. Mašát, K. Mareš, V. Slivoň – M. Urban, J. Macura, J. Goldschmid, J. Müller – L. Míšek, M. Hájek.

TJ Sušice B: J. Kodýdek – V. Klíma, J. Sachr, T. Kysilka (84. J. Novák), M. Bachroň – J. Šimeček, Š. Tuček (59. P. Chmelík), J. Kubů, L. Blažek – P. Hubáček, L. Marek (ŽK).

Vrhaveč  -  Nezamyslice   0 : 1 (0 : 0)

Jindřich Pacner

V předposledním domácím utkání podzimu přijel do Vrhavče tým Nezamyslic,který okupoval 3.místo a domácí 5.místo.Podle postavení v tabulce by se dalo říci,že diváci uvidí pohledný fotbal se šancemi na obou stranách a hlavně kořením což jsou góly.Ale bohužel opak je pravdou,protože utkání nebylo příliš pohledné,hodně nepřesností na obou stranách a ani tempo nebylo příliš vysoké.Proto toho v I.poločase nebylo příliš k vidění,snad jen hlavička M.Minaříka,která ovšem minula hostující svatyni.Takže,když ani hosté neměli vyloženou šanci tak se do kabin odcházelo za bezbrankového stavu 0:0.

Ve II.poločase přišla hned ve 46.min. chyba domácího obránce, který ztratil míč na polovině hřiště a hosté z rychlého protiútoku vstřelili vedoucí branku tohoto utkání 0:1. Domácí hráči po inkasované brance zvýšili aktivitu v pohybu a důrazu,ale hráli pouze k velkému vápnu kde jejich aktivita končila a dále se nedostali.Prakticky si nevytvořili žádnou 100% šanci,kterou by srovnali skóre tohoto zápasu.Hosté velice zkušeně drželi balón a vyráželi do nebezpečných protiútoků,které se jim nutno přiznat velmi dařili.S přibývajícím časem domácí hráli na 3 útočníky,ale bohužel bez výraznější gólové šance.V posledních minutách už hráli domácí vabank,ale kýženého vyrovnání se nedočkali.Na závěr je tedy nutné sportovně přiznat,že hosté využili chybičku domácích a zaslouženě si odvezli všechny 3 body.Tímto zápasem skončila „podzimní nedobytná tvrz“ Vrhavče a nutno podotknout,že spravedlivě,poněvadž dnes předvedli neslabší výkon podzimu na domácím hřišti.

Sokol Vrhaveč: O. Pressl – L. Lorenc, K. Švátora (60. D. Hrach), T. Vejskal, M. Minařík – J. Potužník, L. Taitl, T. Jandečka, P. Rejtmajer – V. Mayer, J. Pacner (75. M. Skřivánek).

Sokol Nezamyslice: M. Ritter – J. Burda, F. Ritter (ŽK), P. Pavelec, J. Aschenbrener – J. Pánek, L. Kraucher, V. Kočí, M. Soutor – O. Musil (75. V. Skuhra), K. Rejšek.Branky: Ritter František; ŽK: 0:1. Diváků :  40. Rozhodčí: Abraham Josef.

H. M. Boží  -  Žichovice  0 : 1 (0 : 0)

Radek Bernard

V sobotu zavítal na Hory vedoucí celek tabulky OP. Horský tým musel provést změnu na pozici stopera, kterou velmi dobře zastal zhruba 70 minut Z. Hoffmann. Hned od úvodních minut se soupeř presentoval útočnou hrou a již v 5. minutě mohl jít do vedení, když po podražení útočníka hostí v pokutovém území kopali Žichovice penaltu. Ovšem její exekutor poslal balón mimo 3 tyče domácí branky. Domácí, posíleni touto skutečností, se soustředili především na defenzivní činnost s občasnými brejkovými situacemi. Hosté i nadále obléhali domácí pokutové území a následně zhruba ve 25. minutě po brejku dva na jednoho mířil před již prázdnou brankou útočník hostí nad Waldmannovu branku. Oba celky šli tudíž překvapivě do šaten za bezbrankového stavu.

Ovšem branka do domácí sítě přeci jenom padla hned na úvod II. poločasu, když po nepřehledné situaci před domácí brankou se odrazil míč před pokutové vápno, odkud pohotový hráč hostí zamířil k tyči domácí branky a překvapil tak domácího brankáře – 0 : 1. Po obdržené brance začali domácí více vystrkovat růžky a častěji se dostávali před hostující branku, čímž opticky vyrovnali s lídrem tabulky hru. Na posledních 20 minut ještě domácí přeskupili hru, aby ofenzivní Z. Hoffmann podpořil útočnou snahu. Ta byla evidentní, ovšem žádná příležitost se bohužel neujala. Jelikož Žichovičtí se obávali o výsledek, tak v závěru utkání dávali svoji nervozitu znát i za cenu žlutých karet. Vedoucí tým tabulky se uzavřel do defenzivní ulity a výsledek přeci jenom ubránil. Za bojovnost a snahu patří domácím uznání. Horský tým se přesvědčil, že i v nekompletní sestavě lze odehrát důstojný zápas i s tak silným protivníkem.

Branky: 46. Hozman Václav; ŽK: 3:3. Diváků : 50. Rozhodčí:  Habada V.

Start H. M. Boží: L. Waldmann – J. Pretl (ŽK) (75. T. Tušinovský), R. Mottl, L. Svoboda, P. Kudrnáč (ŽK) – T. Probst, Z. Hoffmann, M. Chmelík (ŽK), F. Kišš (86. R. Bernard) – P. Bernard (63. P. Kopp), M. Zelený.

TJ Žichovice: R. Němec – L. Mourek, J. Jeřábek, R. Šiška, O. Chod (71. L. Stulík (ŽK)) – K. Brož, F. Švehla, A. Štěpán, J. Frýzek (ŽK) – J. Malý (46. J. Šimáček (ŽK)), V. Hozman.

TJ Bezděkov – Velký Bor  2 : 2  (1 : 2)

Branky :  4. M. Bohatý, 80. Ouda – 33. a 40. R. Šimanovský. Rozhodčí: Habada   ŽK: 1:6. ČK: 0:1(85. Mir. Jára).

Diváků: 60

TJ Bezděkov: V. Nadymáček – M. Bohatý, P. Dums (ŽK), J. Dulka, T. Souček – V. Valečka, O. Teska (46. L. Hořejší), P. Ouda, J. Ouda – J. Šlégl, A. Zhvakin.

Sokol Velký Bor: J. Václavík – R. Kába (ŽK), T. Červený, M. Jára (ČK 80), J. Netušil (ŽK) – L. Mládek, V. Turek (ŽK), Z. Ježek (ŽK), P. Vrána (55. J. Ouda) – R. Šimanovský (ŽK) (85. P. Havlíček), P. Šimanovský (ŽK), T. Zoubek, J. Brabec.

Mochtín B  - V. Hydčice 2 : 2 (1 : 1)

Branky: 26. Bejvl Milan,  37. Černý Petr – 21. vlastní, 65. Hejpetr Ladislav; Rozhodčí: Koura Radim; ČK: 0 : 1( 58.  Melišek Marek). Diváků:  40

Sokol Mochtín B: V. Hromada – P. Bláha (46. J. Švátora), P. Černý (ŽK), J. Dolejš, M. Bejvl – V. Nováček (70. P. Kubala), J. Křivánek, P. Zoubek, J. Voráč – P. Staněk, P. Sysel (65. V. Špindler (ŽK)).

Tatran V.Hydčice: R. Šípek (85. L. Kropáček) – P. Veringer (ŽK), P. Svoboda (ŽK), M. Melíšek (2 ŽK) (ČK 58), T. Stulík (ŽK) (80. J. Bečvář (ŽK)) – V. Melíšek (ŽK), L. Hejpetr, Z. Hejpetr, O. Barborka – V. Tyrpekl, M. Kropáček (ŽK).

Chanovice B  - Žihobce  1 : 1 (1 : 0)

Branky: 43. Bártík David – 81. Mach Radek; Rozhodčí: Javorský Josef; ŽK: 2:1 .Diváků: 60

Chanos Chanovice B: K. Soukup – V. Nadych (ŽK), D. Pavlovský, M. Čanda (49. J. Šebek), M. Červený – F. Ladman, M. Polena, L. Černohorský, D. Bártík – V. Klásek, P. Jakab (79. P. Soukup).

TJ Žihobce: L. Peleška – K. Harant, J. Sekýra (ŽK), J. Dlouhý, J. Josefík (55. M. Drobný) – M. Nemrava, M. Lemberger, R. Mach (83. M. Šimáček), J. Šimáček – R. Šikl, R. Melka.

Luby B  - Měcholupy  2 : 0 (1: 0)

Karel Křížek

Utkání začalo náporem domácích hráčů, který vyvrcholil gólem Přemka Voráčka v 7. minutě, který zblízka skóroval po centru J. Zavadila. Po vstřelené úvodní brance hra upadla do průměru. Domácí měli sice více ze hry, ale bez gólového efektu. Druhý poločas utkání začal tak, jak skončil ten první. Ani jedno mužstvo se nemohlo dostat do tempa. Vzruch nastal až po průniku Přemka Voráčka, kterého hostující obrana zastavila až nedovoleným zákrokem v pokutovém území a rozhodčí Blaheta nekompromisně nařídil pokutový kop. Míč si na značku pokutového kopu postavil Jiří Šindelář, který však trefil jen tyč hostující branky. Klid na kopačky domácích přinesla až dálková střela nestárnoucího Vladislava Smolíka v 81. minutě, která znamenala druhý gól v síti hostů a byla jediným světlým okamžikem jinak nudného zápasu.

Branky: 7. Voráček Přemysl , 81. Smolík Vladislav,; Rozhodčí: Blaheta Josef; ŽK: 0:1. Diváků:  70

Start VD Luby B: P. Kodeš – M. Křížek, Š. Heřman, J. Zavadil (52. M. Havlovic), V. Smolík – J. Voráček, V. Sydorenko (59. T. Popelík), J. Nový (59. V. Koželuh), J. Bešta – J. Šindelář, P. Voráček (77. V. Kurc).

Sokol Měcholupy: P. Novák – I. Tvrdík (ŽK 69.), M. Jahoda, M. Kanta, D. Kanta (77. J. Nový) – V. Vachtl (46. D. Bálek), L. Jakubec, P. Dražka, J. Valečka (56. L. Virus) – M. Jahoda (46. L. Kroupa), R. Petelík.

1. Žichovice           11  10   0   1   32 : 10    30  ( 18)

2. Luby B              11   8   1   2   29 : 11    25  (  7)

3. Nezamyslice         11   7   2   2   22 : 12    23  (  5)

4. Mochtín B           11   6   1   4   22 : 17    19  (  4)

5. Vrhaveč             11   5   2   4   21 : 15    17  ( -1)

6. Janovice            11   5   2   4   16 : 20    17  ( -1)

7. Sušice B            11   5   2   4   14 : 19    17  (  2)

8. Velký Bor           11   4   3   4   16 : 14    15  (  0)

9. Chanovice B         11   4   2   5   14 : 16    14  ( -7)

10. V. Hydčice          11   3   4   4   14 : 14    13  ( -2)

11. Žihobce             11   2   4   5   10 : 16    10  ( -5)

12. Bezděkov            11   1   4   6   20 : 27     7  (-11)

13. H. M.  Boží         11   2   0   9   10 : 30     6  (-12)

14. Měcholupy           11   1   1   9    4 : 23     4  (-11)

---

III.   T Ř Í D A

PŘED ZÁPASEM PODZIMU STŘÍDÁNÍ NA ČELE TABULKY

Ani nejlepší sportovní režisér by nedokázal zrežírovat závěr první části III.třídy mužů jako podzimní los této soutěže.

V průběhu podzimu vládla této  soutěži Železná Ruda, která v roli lídra hrála až do tohoto kola,  kdy se o sesazení z trůnu zasadil exúčastník OP Sokol Veřechov. A když podle předpokladů s dvoubodovou ztrátou druhý Týnec přivezl tři body z Plánice došlo ke střídání na čele tabulky. Do zápasu  podzimu Týnec – Železná Ruda  který se hraje v sobotu nastoupí domácí v nové roli lídra soutěže.

Na výsledek tohoto přímého souboje dvou největších aspirantů na dvě postupová místa bude netrpělivě čekat třetí vzadu Sokol Hartmanice. Nováček soutěže je oběma favoritům na dostřel, ale zkřížit plány v tom by mu  mohly v následujícím kole  Neznašovy, které se v závěru podzimu nadechují k lepším výsledkům. Bezbranková remíza v derby  se Sokolem Běšiny které dohrávali Neznašovští více než poločas o deseti bez vyloučené opory Kreibicha je toho důkazem. Bez branek dělbou bodů skončilo rovněž další derby v Myslívě.

---

Myslív-Kvasetice  0 : 0 (0 : 0)

Rozhodčí:  Karel Lažánek. ŽK: 1:1. Diváků : 60

Plánice – Týnec  0 : 2 (0 : 1)

Pavel Těžký

V Plánici se hrál  bojovný zápas s mnoho šancemi na obou stranách. Hosté měli více štěstí a proto si odvážejí důležité body, které by domácím mohli v konečném součtu chybět. Domácí by za svůj výkon zasloužili aspoň bod za remízu, bohužel chybělo jim štěstí v koncovce.

Branky : 15. a  50. (PK) Frous . Rozhodčí:  Hovorka.    ŽK: 1:2. Diváků: 40

Sokol Plánice: M. Zelenka – J. Drmla, J. Strolený, P. Guman (46. L. Plánička), K. Petr – R. Kohout, T. Kohout, V. Průcha (46. J. Roub), M. Těžký – M. Pytel, M. Opatrný.

Sokol Týnec: P. Hamhalter – T. Hromada, V. Hála, P. Kubový, T. Pytel – K. Votruba (59. T. Kanta (ŽK)), Z. Fait (ŽK), P. Kubový (85. L. Pytel), M. Frous – D. Janoušek, L. Havránek.

Železná  Ruda  -  Veřechov  2 : 4 (0 : 2)

Branky :  80. Loos, 90+4 Greiner -  30. Hlaváč  Jaromír, 45., 60. Šimon Martin, 77. Precechtěl Tomáš.  Rozhodčí:  Dolejš Jiří. ŽK: 1:2. Diváků:70

FJ SRK Železná Ruda: M. Pultr – L. Kroupa, J. Duda, M. Loos, T. Černý – J. Lehečka, D. Greiner, J. Máca (73. J. Chalupský), V. Nedvěd (46. J. Steinbach) – A. Vörös, K. Markel (ŽK).

Sokol Veřechov: P. Zerzán – J. Švarc, A. Šimko, O. Pojžárek, J. Hlaváč – P. Šíp (ŽK), M. Šimon (63. T. Přecechtěl), R. Šatra, S. Košnar – J. Želízko (ŽK), J. Brabec (83. P. Bublík).

Bolešiny  - Hradešice B   3 : 2 ( 1: 1)

Branky: 4. Hess Petr, 59. a 81. Roháč Jan – 32. Novák David , 89. Soukup Václav(PK); ŽK: 4:3; ČK: 0 : 1( Šimáček Jan) . Diváků: 60. Rozhodčí: Koura Radim.

SK Bolešiny: Z. Sýkora – M. Kolář (ŽK), Z. Jandík, J. Jandík, J. Mazanec (ŽK) – P. Zahálka (ŽK), J. Novák (46. T. Stupka), P. Roháč, R. Juřina (ŽK) – J. Roháč (61. J. Šmolc), P. Hess.

Sokol Hradešice B: M. Šmrha – M. Melka, J. Gabriel, S. Přerost (ŽK), F. Melka – L. Melka (ŽK), D. Novák, J. Šimáček (ČK 60), V. Soukup – M. Mácal (ŽK) (88. V. Čugujev), J. Liška.

Hrádek B -  Hartmanice   2 : 5 ( 1: 3)

Petr Buzín Hartmanice: Věděli jsme, ze Hrádek se na nás dobře připraví a pokud budeme chtít prolomit bezbodovou šňůru na tomto pro nás zakletém hřišti, bude nás to stát spousty sil. Do zapasu vstupoval Hrádek s deseti hráči. Podle zjištěných informací se zbytek hradecké rezervy věnoval jiným, s fotbalem neslučitelným záležitostem. My jsme sice šli do zapasu s plným počtem hráčů, ale bohužel ne s ideální sestavou. Již delší dobu trápí naše hráče zranění. Nastupovali proto dva 2 hráči z dorostu a další tři dorostenci seděli na lavičce a čekali na příležitost.

Náš tým zaspal začátek zapasu a již v první minutě zápasu měli domácí vyloženou šanci, kterou naštěstí pro nás jí neproměnili. Pokud by se tak stalo, zapas by se stoprocentně vyvíjel jinak. V 15. minutě jsme zahrávali rohový kop. Sládek hlavičkoval a domácí obránce Gajdečka zabránil gólu jen za pomocí ruky. Následovala pro něho červená karta a pokutový kop pro náš tým. Petr Sládek penaltu proměnil. Ve 30. minutě Ruda Matoušek krásným pasem uvolnil Sládka, který se štěstím  obstál tváří v tvář brankaři a zvýšil na 2:0. Běžela 40. minuta a snad jediný fotbalový moment Hartmanic. Po ose Koryťák –Drha-  Sladek následovala od posledně jmenovaného krásná přihrávka na nového kanonýra Hartmanic Honzu Dulovce, který zvýšil vedení střelou pod padajícího gólmana domácích. Ve 43. minutě jsme dostali branku do šatny. Naší obraně utekl Jirka Kutil a s přehledem skóroval. V 55. minutě přišel okamžik Daniela Šperla. Vybojoval míč, s přehledem prošel kolem dvou hráčů domácích, rozhlédl se a poslal krásnou kolmou přihrávku po zemi na nabíhajícího se Sládka, který domácího brankáře překonal technickou střelou k bližší tyči. V 61. minutě opět udeřili domácí. Luboš Jánský si zpracoval za šestnáctkou balon a zkušeně technickou střelou levou nohou nedal našemu brankaři sebemenší šanci. V 75. minutě přišel poslední gól zápasu. Ondra Koryťák trefil prudkým centrem z rohového kopu do hlavy Sládka. Míč skončil na zadní tyči branky domácích.

Komentář k zapasu od extrenéra Hartmanic Josefa Slopovského, který se přijel podívat na náš výkon až z Mnichova hovoří za vše: "přijel jsem na fotbal a škoda, že jsem ho neviděl!". Z domácího týmu bychom chtěli pozvednout výkon nestárnoucích kapacit Dani Hoška, Jirky Kutila a Luboše Janského. V našem tymu zahráli vysoce nad očekávaní dva patnáctiletí hráči Pavel Kolář a Tomáš Fiala.

Branky: 43. Kutil Jiří, 61. Jánský Luboš – 15.(PK), 30., 55., 75. Sládek Petr , 40. Dulovec Jan; Rozhodčí: Diviš Robert; ŽK: 1:3; ČK: 1 : 0 (15.min.Gajdečka Miroslav) . Diváků: 40

Svatobor Hrádek B: S. Křižek – M. Gajdečka (ČK 15), M. Pánek, P. Vinický, D. Hošek – P. Lariš, J. Kutil, T. Král, D. Červinka – V. Klement, L. Jánský.

Sokol Hartmanice: J. Koryťák – J. Koryťák, J. Balda (85. F. Zetocha), O. Koryťák, R. Matopušek – D. Šperl, L. Červený (58. T. Fiala), P. Sládek, J. Dulovec – M. Drha, P. Kolář (80. J. Kolář).

Neznašovy - Běšiny    0 : 0 ( 0: 0)

Rozhodčí: Veverka Jan, Javorský, Míšek; ŽK: 4:4; ČK: 1 : 1 (40.min.  Kreibich Karel). Diváků: 40. Rozhodčí: Veverka Jan.

Sokol Neznašovy: T. Pikhart – M. Mundl (ŽK), M. Majdl, J. Štraser, A. Mlejnek – V. Langmajer (29. K. Uldrich), P. Voráček, M. Ceplecha, K. Kreibich (2 ŽK) (ČK 40) – M. Mareš (ŽK), M. Žák.

Sokol Běšiny: L. Malát – M. Brůha (ŽK), Z. Kolář ml., D. Mayer (ŽK), J. Vítovec – R. Holub, M. Vacovský, F. Mayer (ŽK), J. Vališ (ŽK) – M. Vališ, L. Šťastný (62. R. Bulka).

FK Horažďovice B – TJ Sokol Malý Bor   0 : 1 (0 : 0)

Daniel Martínek

Ve vyrovnaném zápase byli po oboustranně nevýrazném výkonu o jeden gól šťastnější hosté..

Branky:  70. Dvořák Václav. Rozhodčí:  Abraham. ŽK: 1:0. Diváků: 50

SK Horažďovice B: M. Gebhart – P. Augustýn, M. Hlaváč, R. Andrle, R. Jánský – P. Jánský (ŽK), J. Nauš, O. Michálek, J. Forman – J. Sova (75. P. Panuška), J. Pařil.

Sokol Malý Bor: J. Kylián – F. Chodl, J. Heřman, V. Dvořák, M. Sládek – L. Šoural, K. Jára, L. Vaněk (88. M. Makovec), F. Vodička – T. Kučera (71. A. Kubáň), L. Trubač.

1. Týnec               11   8   2   1   36 : 14    26  ( 11)

2. Ž.  Ruda A          11   8   1   2   41 : 16    25  (  7)

3. Hartmanice          11   6   4   1   28 : 21    22  (  1)

4. Běšiny              11   5   3   3   18 : 11    18  (  3)

5. Horažďovice B       11   5   2   4   28 : 22    17  ( -1)

6. Hradešice B         11   4   3   4   21 : 20    15  (  3)

7. Veřechov            11   3   6   2   20 : 20    15  (  0)