IV. TŘÍDA - skupina A, B 9. kolo 16. -17.10. 2010

IV. TŘÍDA  - skupina  A

JANSTOVI  Z  DUKLY SE STŘELECKY DAŘILO

V 9.kole A skupiny IV. třídy  nepřekvapila tak vysoká výhra janovické Dukly v souboji rezerv v Bolešinech jako střelecké řádění  hostujícího Josefa Jansty. Ten v sobě nezapřel své vlohy profesionální vojáka, když v tomto zápase střílel pětkrát do černého a byl tak autorem všech branek hostů!

Křenice dvěma góly Pavla Roneše pokořily doma Dlažov  a z cenné výhry se radovali svěřenci Josefa Vaňka ze Strážova , kteří tak velice solidními výkony v druhé polovině soutěže se nenápadně prokousávají  na dosah dvojice favoritů .

---

Bolešiny B - Janovice B  2 : 5 (2 : 2)

Branky: 35.Vraný Dominik , 40.Šmolc Jiří - 13.,19.,48.,65.,73. - Jansta Josef

Rozhodčí : Koura Radim. Diváků: 40. ŽK: 2:3.

Křenice  - Dlažov   2 : 1 (1 : 0)

Branky: 40.,70. Roneš Pavel – 85. Šít Martin; ŽK: 2:2 . Diváků: 20. Rozhodčí: Jarka Josef.

Ježovy  - Strážov B   2 : 5 (2 : 2)

Branky: 33. Tampa Tomáš;  40. Sýkora Tomáš –13., 19. Hosnedl Jiří , 65. , 73. Janda Václav , 9.  Šlegl Marek; Rozhodčí: Steinbach Jiří; ČK: 0 : 1( Kolář Martin) . Diváků: 60

Spůle -  Železná  Ruda B   3 : 2 (2 : 0)

Jan Bauer

Domácí se ujali v 1. poločase dvoubrankového vedení. Z řady dalších šancí mohlo být vedení ještě vyšší. Do druhého poločasu vstoupili hosté aktivněji, domácí byli všude později. Hráči Spůle jim povolili srovnat pasivní hrou na 2-2. Několik minut před závěrečným hvizdem rozhodl zápas pro domácí střídající „žolík“ Petr Štefan.

Branky: Soušek František, Štefan Petr, Finta Ladislav - Říha Karel, Kroupa Luboš; Rozhodčí: Blaheta Josef; ŽK: 1:2  . Diváků: 30

Sestava Spůle: Varga – Bauer J., Pohlreich, Hrnčíř (Petrů), Plánička – Kieweg P., Lažánek (C), Kanta, Finta – Janošťák (Štefan), Soušek (Zavřel)

Měčín B  - Vrhaveč B   1 : 3 (0 : 0)

Branky :60. Votípka Radek – 70. Ryba, 80. Skřivánek, 82. Mundl; Rozhodčí: Dolejš Jiří; ŽK: 1:3 . Diváků: 50

1. Vrhaveč B            8   8   0   0   34 :  6    24  (  9)

2. Strážov B            9   6   1   2   34 : 14    19  (  7)

3. Měčín B              8   5   1   2   23 :  7    16  (  1)

4. Křenice              8   4   2   2   26 : 16    14  (  2)

5. Janovice B           8   4   2   2   20 : 20    14  (  2)

6. Ježovy               9   4   1   4   17 : 24    13  (  1)

7. Dlažov               8   3   0   5   12 : 22     9  ( -6)

8. Bolešiny B           8   2   1   5   10 : 18     7  ( -2)

9. Spůle                8   2   0   6   11 : 15     6  ( -6)

10. Bezděkov B           8   1   2   5    7 : 35     5  ( -4)

11. Ž. Ruda B            8   0   2   6   14 : 31     2  (-10)

---

IV. TŘÍDA  - skupina  B

VELHARTICE BEZ PORÁŽKY  PŘEZIMUJÍ NA ČELE TABULKY

Po sestupu zvládli nejlépe roli spolufavoritů na návrat do III. třídy  Velhartice a Nalžovské Hory. Velhartice byly nejúspěšnější ze všech účastníků této skupiny IV. třídy, což také potvrdily i posledním kole ve Svéradicích. Vítěznou brankou kterou zde vstřelily v poslední minutě podtrhly fakt, že jako jediný tým prošel touto podzimní částí soutěže bez jediné porážky.  Nalžovské Hory doma úspěšně obstály v přímém souboji na čelo tabulky útočící pačejovské rezervě a mají tak pro jaro dobrou pozici zaútočit na první místo a pokusit se o návrat do III. třídy.  Na své lepší časy se rozpomněl třetí sestupují ze III.třídy Sokol Kolinec a  v posledním podzimním kole doma deklasoval Zavlekov, která tak na podzim venku ani o jediný bod nezavadil a jen lepším skóre při rovnosti bodů se Sokolem Soběšice mu nezůstal přes zimu černý Petr soutěže!

---

Kolinec - Zavlekov   5 : 0 (3 : 0)

Petr Vích

Kolinec opět podal kvalitní výkon a zaslouženě porazil Zavlekov.

Branky :  7. Javorský Š., 26. Flosman J., 34. Horák J., 75. Joza L., 77. Dolejší Rom. Rozhodčí: Staněk. ŽK: 1 : 0. Diváků : 40

Nalž. Hory  - Pačejov B   2 : 0 ( 1: 0)

Branky: 12.  Lupoměský Patrik, 67. Jedlička Antonín; Rozhodčí: Vondráček Václav . Diváků : 50. Hráno bez karet.

Svéradice B  - Velhartice 1 : 2 ( 1: 0)

Branky: 29. Chaloupka Martin – 59. Bejvl Josef, 90.  Rendl Kamil; ŽK: 1:2. Diváků : 60

Soběšice – Žihobce  B  1 : 1 (0 : 0)

Branka : 85. Melikart Matouš – 59. Josefík. Rozhodčí: Hovorka. ŽK: 0 : 2. Diváků: 20.

Milčice -  Kašperské  Hory  2 : 2 (1 : 2)

Branky: 31. Kubáň Milan, 48. Brůha Marek – 12. Franěk Pavel, 44. Tomek Petr ml.(PK) ; Rozhodčí: Diviš Robert; ŽK: 3:2; ČK: 1 : 0 (12.min. Jára Zdeněk).  Diváků: 40

1. Velhartice           9   7   2   0   31 : 12    23  (  8)

2. Nalž. Hory           9   6   1   2   30 : 10    19  (  4)

3. Kašp. Hory           9   5   3   1   31 : 18    18  (  3)

4. Pačejov B            9   5   1   3   25 : 15    16  (  4)

5. Milčice              9   5   1   3   18 : 18    16  (  4)

6. Svéradice B          9   3   2   4   15 : 22    11  ( -4)

7. Kolinec              9   2   2   5   13 : 19     8  ( -4)

8. Žihobce B            9   2   2   5   11 : 22     8  ( -4)

9. Zavlekov             9   1   1   7   17 : 32     4  (-11)

10. Soběšice             9   1   1   7   13 : 36     4  ( -8)