KPŽ (starší , mladší) , KSŽ – skupina B 6. kolo 9.- 10.10. 2010

KRAJSKÝ PŘEBOR   ŽÁKŮ

OSLABENÉ STŘÍBRO UMOŽNILO KLATOVSKÝM ŽÁKŮM REKORDNÍ  VÍTĚZSTVÍ

Výsledek  22 : 0 dosažený na takové úrovní jakým je nejvyšší žákovská soutěž v kraji patří mezi výsledky spíše kuriózními. Vysvětlení tohoto výsledku podal trenér  Klatov Petr Ulrych: : „Těžko uvěřitelný výsledek se zrodil jednak díky velice slabé sestavě hostů, za které nastoupili i hráči z přípravky, a jednak díky veliké chuti domácích po gólech. Branek mohlo být daleko více, ale někdy klatovští hráči přeci jen sklouzli k exhibičním parádičkám, které ale většinou nebyli efektivní.“. Klatovy si tímto vítězstvím vylepšily skóre na 49:1 a po polovině podzimní části jsou na čele KP starších žáků.

Statečný odpor kladli doma starší žáci Okuly Nýrsko kteří podlehli druhému celku tabulky těsně 0:1. Náladu v klubu domácích vylepšili mladší žáci Nýrska , když získali se svými vrstevníky z Tachova  tři body a jsou nadále bez bodové ztráty na čele tabulky tété věkové kategorie.

---

STARŠÍ     ŽÁCI

Klatovy –  Stříbro 22 : 0 ( 11 : 0)

Zdeněk Cibulka

Hosté přijeli pouze s oslabenou základní jedenáctkou, ve které nastoupili mladší žáci a dokonce jeden hráč z přípravky. Z tohoto důvodu a lehkého zranění nenastoupil do zápasu kapitán domácích Procházka. Od začátku to byl nerovnocenný zápas, v jehož polovině trenér domácích nechal na lavičce náhradníku opory týmu Janošíka, Smolíka, Cibulku a Pavlíka. I přesto domácí v druhé polovině zápasu nastříleli oslabenému soupeři stejný počet branek jako v prvním poločase.

Branky : Klatovy - 14´ 25´ 37´ 38´ 39´ 48´ Reitmajer, 1´ 5´ 9´ 18´ Smolík, 51´ 52´ 56´ Harmady,                              2´ 20´ Cibulka,10´ 24´ Jarošík,1´ Bilíček, 36´ Lysek, 40´ Čabrada, 65´ Dolanský a 70´Kozák. Rozhodčí: Bošek Petr.  Diváků: 50

Sestava Klatov:Martínek, Macháček(10´Povolný), Reitmajer, Čabrada, Lysek(20´Macháček), Bilíček (20´Pavlík /36´Bilíček), Harmady(10´Kozák), Dolanský(10´Jarošík/36´Dolanský), Kojan(20´Harmady), Cibulka(36´Lysek), Smolík (36´Kojan)

Nýrsko -  Tachov  0 : 1 (0:1)

Petr Janovský

Domácí nastoupili k utkání až s přílišným respektem a výsledkem byl laciný gól ve 12 minutě, kdy se prosadil hostující Klesa. Domácí působili celý poločas zakřiknutě a hostujícího brankáře  vůbec neohrozili. Po přestávce domácí zlepšili svůj výkon a připravili si několik šancí, které mohli skončit gólem. Největší šanci z nepřímého kopu uvnitř pokutového území neproměnil Kuba Bejvl a hosté si již výsledek pohlídali.

Sestava: Penc, Bláha, Bejvl, Kněz, Kucharik, Záň, Fiala, Kotlan, Toman, Pitel, Šveňha . Střídali: Čanecký, Kaas, Kuchař. Rozhodčí: Fanfula

Ostatní výsledky:

Košutka  - SK ZČE 1: 3 ( 1: 2)  , Vejprnice -  SK Smíchov 5: 0 ( 1: 0) , Horš.Týn -  Přeštice 1: 2 ( 0: 1)

1. Klatovy              6   5   1   0   49 :  1    17  (  7)

2. Tachov               6   5   1   0   24 :  4    16  (  7)

3. FK Nepomuk           6   5   0   1   22 :  3    15  (  6)

4. Rokycany             6   5   0   1   12 :  3    15  (  9)

5. Vejprnice            6   3   1   2   19 : 10    10  ( -2)

6. Nýrsko               6   3   0   3   11 :  6     9  ( -3)

7. Přeštice             6   2   2   2    6 : 10     9  ( -1)

8. ZČE Plzeň            6   2   0   4    8 : 24     6  (  0)

9. Košutka              6   0   3   3    5 : 17     3  ( -6)

10. Smíchov Plzeň        6   0   2   4    3 : 20     3  ( -7)

11. Dyn.H.Týn            6   0   1   5    5 : 26     2  (-11)

12. Stříbro              6   0   1   5    4 : 44     2  ( -5)

---

MLADŠÍ  ŽÁCI

Nýrsko -  Tachov  2 : 1 (2:1 )

Josef Juraši

Hosté z Tachova se ujali vedení již v 7 minutě po zahraném přímém kopu a následné teči Skopeného 0:1.Domácí Nýrsko vrátil zpět do zápasu ve 14 minutě dalekonosnou střelou pod břevno Kaas 1:1.V této fázi zápasu se Nýrsko dostávalo do šancí,ale domácí střelci je lajdácky zahodili,až špatná rozehrávka hostujícího brankáře a pohotová dorážka Böhma do odkryté branky hostí dostala domácí tým do vedení 2:1.Druhý poločas se odehrával většinou na polovině hřiště,kdy dobře kombinující hosté ohrožovali branku Nýrska jen ze standardních situací a naopak domácí hráči se pokoušeli skórovat jen z větší vzdálenosti,s čímž neměl druhý Tachovský brankář problémy a tak se do konce zápasu skóre nezměnilo.

Sestava:Nýrska:Kubečka-Bureš,Kaas,Vlček-Svoboda,Čanecký-idlbek,Böhm-střídající:Irlbek,Pavlík,Dražka,Bastl, Brož

Branky : 14.Kaas V.,21.Böhm S.-7 .Skopený M.

Rozhodčí:Fanfule Ladislav  . Diváků:40

Klatovy   -  Stříbro   8 : 0 (3 : 0)

Podrobnosti nehlášeny

Košutka SK ZČE 0: 2 ( 0: 1) , Vejprnice SK Smíchov 9: 1 ( 3: 1) , Horš.Týn Přeštice 3: 2 ( 1: 0)

1. Nýrsko               6   6   0   0   32 :  7    18  (  6)

2. ZČE Plzeň            6   5   1   0   30 :  7    17  ( 10)

3. Vejprnice            6   5   0   1   40 :  9    15  (  3)

4. Rokycany             6   5   0   1   34 : 17    15  (  9)

5. Klatovy              6   4   0   2   18 : 10    12  (  3)

6. Tachov               6   3   1   2   21 : 15    10  (  1)

7. Košutka              6   2   0   4   11 : 20     6  ( -3)

8. Smíchov Plzeň        6   2   0   4   16 : 28     6  ( -3)

9. Dyn.H.Týn            6   2   0   4   14 : 28     6  ( -6)

10. FK Nepomuk           6   1   0   5   16 : 25     3  ( -6)

11. Přeštice             6   0   0   6    5 : 31     0  ( -9)

12. Stříbro              6   0   0   6   13 : 53     0  ( -6)

---

KRAJSKÁ  SOUTĚŽ  ŽÁKŮ -  skupina  „B“

NOVÁČEK Z MĚČÍNA POTRÁPIL SVATOBOR

Nečekaně tím nejtěsnějším výsledkem 0 : 1 skončil zápas krajské soutěže žáků mezi domácím Sokolem Měčín a Svatoborem Hrádek.   Domácí jsou nováčkem soutěže, naproti tomu Hrádek vede tabulku této soutěže . Tento duel mezi posledním a prvním skončil očekávaným bodovým ziskem Svatoboru, který se však na tyto body hodně nadřel. Jednoznačným úspěchem  z pohledu skóre 6 : 0 skončila utkání ve prospěch Sušice B a FK Horažďovice a doma si poradil se svým soupeřem z Kolovče rovněž Klatovská rezerva. Jen Svéradice se zlou pořídily v Holýšově kde inkasovaly vysokou porážkou 10:1.

---

Sušice B – Mrákov  6 : 0 (4 : 0)

FK Horažďovice - FK Stańkov   6 : 0 (1 : 0)

Daniel Martínek

Utkání bylo jednoznačnou záležitostí favorita, mladý tým hostů úspěšně odolával v prvním poločase, po přestávce už ale nestačil.

Sestava FK Horažďovice: Panuška, Motl, Vachuška, Vrzal, Greger, Rejšek, Ondrejička, Vaněček Filip, Macoun, Hlaváč, Martínek, Vaněček David, Boček, Pikeš

Branky :7. a 43. Vachuška, 42. a 64. Vaněček David, 41. Motl, 70. Greger. Rozhodčí: Simbartl Václav. Diváků: 20

TJ Klatovy B - Slavoj Koloveč  5 : 1 (2 : 0)

Bláha Petr

Hosté se k zápasu dostavili pouze s devíti hráči, takže zápas se vyvíjel celkem jednostranně. Skóre otevřel již v 10.minutě Filip Bláha, když obloučkem z 20 metrů umístil míč do sítě.

Branky: 10´Bláha, 20´Harmady, 40´Soupír,49´Marek, 69´Kozák Branky-hoste : vlastní

Rozhodčí : Kříž Jiří. Diváků: 20.

Měčín – Hrádek  0 : 1 (0 : 0)

Holýšov - Svéradice  10 : 1 (4 : 1)

1. Hrádek               6   6   0   0   22 :  2    18  ( 12)

2. Horažďovice          6   5   1   0   28 :  4    17  (  4)

3. Holýšov              6   4   0   2   30 :  8    12  (  3)

4. Klatovy B            6   4   0   2   22 :  7    12  (  0)

5. Koloveč              5   3   0   2   17 : 17     9  (  3)

6. Sušice B             6   2   0   4   13 : 26     6  ( -6)

7. Mrákov               6   2   0   4    8 : 25     6  (  0)