Okresní přebor dorostu 8. kolo 9.- 10.10. 2010

OKRESNÍ PŘEBOR   DOROSTU

TŘI  Z PĚTI ZÁPASŮ SKOČILO  DVOUCIFERNÝM VÝSLEDKEM

Nečekanou brankovou úrodou skončilo šesté kolo přeboru dorostu .V pěti  odehraných zápasech padlo 40 branek , což je průměr osmi branek na zápas a tři duely skončily dvouciferným výsledkem !  Zatím co Chanovice a Kolinec dosáhly těchto vysokých výher doma, dorostenci z Malého Boru si zajeli zastřílet do Plánice.

Mochtín - Hrádek  0 : 2 (0 : 1)

Branky : 40. a 77. Jakub Švelch. Rozhodčí:  Míšek . ŽK: 1:0. ČK: 0:1(82.Švlch Jakub). Diváků: 30

Chanovice – Hradešice   11 : 3 (5 : 0)

Oldřich Šebek

Domácí nastoupili s vědomím odčinit špatný výkon z utkání s Mochtínem. Do soupeře se pustili již od první minuty a po 7 minutách již vedli 2:0. Tyto dvě rychlé branky ovlivnily celý průběh utkání a hosty srazily na kolena. Zejména krajní obránci Hradešic si nevěděli rady s rychlou a důraznou křídelní hrou domácích a tak neustále docházelo k ohrožování branky hostů. Navíc měli domácí k dispozici 5 střídajících hráčů a tak své tempo dokázali udržet až do konce. Ve druhém poločase domácí začali hrát v obraně velmi nerozvážně, otevřeli obranu pro rychlé výpady Hradešic, z čehož těžili velmi dobře sehraní František a  Patrik Melkové.

Branky: 4.,17.,41.,51. Mrázek Martin, 19.,67.,70-.,77. Šulc Jiří, 7. Soukup Petr., 69. Šebek Jan, vlastní – 67., 72. Melka František,72. Melka Patrik. Rozhodčí: Kulík . Hráno bez karezt. Diváků: 30.

Plánice - Malý Bor   0 : 10 (0 : 6)

Branky: 10., 45. - Šipla David, 20. Dub David, 27., 42., 55., 85. Kodýdek Lukáš, 35. Kocum Pavel, 63., 83. Petřík Jiří . Hráno bez karet. Rozhodčí: Dolejš Jiří.  Diváků 20

Kolinec - Žichovice  11 : 0 (5 : 0)

Milan Milfort

Převážná část utkání se hrála v počtu hráčů 8 na 8. I přesto domácí hosty k ničemu nepustili a předháněli se v pálení ložených šancí, kdy jen trojice Schejbal, Milfort, Ráb promarnila 33 vyložených příležitostí.

Branky: 5. Michal Ráb, 39.45. Milan Milfort, 41.45. Josef Kul, 42.58. Jakub Schejbal, 52.76. Antonín Honzík, 81. Martin Kotal, 83. Pavel Vacherlon. Rozhodčí : Tomáš Míšek. Diváků: 40.

Hartmanice – Horažďovice  2 : 1 (2 : 0)

Branky: Kolář Pavel, Mačuda Lukáš – Vonášek Dominik. Rozhodčí: Staněk Luděk. Diváků: 40.

1. Kolinec              6   5   1   0   28 :  7    16  (  4)

2. Hrádek               6   4   2   0   17 :  5    16  (  5)

3. Malý Bor             6   4   1   1   30 :  3    13  (  7)

4. Mochtín              6   4   0   2   17 :  7    12  (  0)

5. Chanovice            6   4   0   2   21 : 12    12  (  3)

6. Horažďovice B        6   2   1   3   21 : 14     8  (  1)

7. Hartmanice           6   2   0   4    7 : 17     6  ( -3)

8. Hradešice            6   1   1   4   12 : 24     4  ( -2)

9. Plánice              6   1   0   5    5 : 28     3  ( -9)

10. Zichovice            6   0   0   6    2 : 43     0  ( -9)