Okresní přebor dorostu 7. kolo 2. – 3.10. 2010

OKRESNÍ PŘEBOR   DOROSTU

V DERBY ZTRATIL KOLINEC PRVNÍ BODY

v pátém podzimním utkání  čekal dva týmy z čela  tabulky na hřišti v Hrádku duel, jehož výsledek mohl zamíchat v pořadí na prvním místě. Domácí Svatobor po sestupu z krajské soutěže je pasován za jednoho  ze spolufavoritů okresního přeboru hostil v derby vedoucí celek tabulky z Kolince. Po té kdy skončil toto soutěžní klání dělbou bodů se o druhém  body který byl v sázce rozhodovalo ve střelbě pokutových kopů. V něm byli úspěšnější  domácí a již podruhé v tomto ročníku si po dělbě bodů přilepšili v tabulce dalším bodem navíc. Také další dva kolektivy z horních pater tabulky Mochtín a Malý Bor doma naplno bodovaly, když zejména pozoruhodné je vysoké dvouciferné vítězství Malého Boru doma nad nováčkem z Hartmanic. Po tomto kole zůstávají  v OP bez bodového zisku pouze Žichovice, když další prohrou doma umožnily dosud neúspěšným hostům z Plánice, aby si do tabulky připsali první podzimní body.

Mochtín – Chanovice   3 : 1 (1 : 1)

Branky : 7. Jan More, 53. Jan Potužník a 83. Milan Matoušek - 18. Ondřej Skuhravý

Rozhodčí:  Vondráček. ŽK: 1:0. Diváků: 20

Horažďovice B - Hradešice   5 : 1 (1 : 1)

V. Dušek

Ve vyrovnaném prvním poločase se hosté ujali vedení po hrubé chybě  v domácí obraně - špatné malé domů, kterou vystihl Hlavín a překonal brankáře Macouna. Domácím se však podařilo brzy vyrovnat, když po faulu na Korytáře proměnil sám postižený pokutový kop. Ve druhém poločase rozhodla 64. minuta a vyloučení klíčového hráče Hradešic Nauše za strčení do domácího kapitána Panušky. Hned vzápětí si hosté dali po centrovaném míči vlastní branku a úplně odešli. Na hřišti již dále existovali jen domácí, kteří skóre dále navýšili, střelecky nabuzený Korytář uzavřel hattrick a premiérovou v branku v dorostu si po centru Motla připsal i náhradní brankář Valach.

Branky: 35.Korytář Karel PK, 65.vlastní, 70.Korytář Karel, 76.Korytář Karel, 78.Valach Tomáš - 26.Hlavín David

Rozhodčí: Diepold Petr, bez ŽK, ČK: 0:1 (64.Nauš Václav)

Sestava Horažďovic: Macoun - Chaloupka, F.Nováček, T.Pařil, Dom.Vonášek - Jiřík, Panuška, Smitka, Kába - Korytář, Motl (Pena, Vasko, Brokeš, Valach)

Žichovice – Plánice   0 : 2 (0 : 0)

Branky:  50: Plánička Lukáš,75. Oplt Vojtěch . ČK: 0:1. Diváků: 25. Rozhodčí: Kulík.

Malý Bor – Hartmanice  10 : 1 (6 : 1 )

Radovan Faltys

Utkání, ve kterém od samého začátku měli domácí jednoznačnou převahu, kterou tentokrát dokázali vyjádřit i brankově. Čestný úspěch hostí zaznamenal v 17 minutě Jan Kolář po zaváhání domácího brankáře.

Sestava domácích: Kylián, Petržilka, Šipla, Šoural, Kocum, Vávra Petřík, Kodýdek, Chroust, Hlaváč, Dub, (Martínek Metlička, Melka, Polena, Kulda).

Branky: 8´Hlaváč Milan, 14´Chroust Michal, 20´a 33´Dub David, 26´Petřík Jiří, 40´Melka Vojtěch, 52´a 84´Metlička František, 61´Šipla David, 90´Kodýdek Lukáš – 17´Kolář Jan

Rozhodčí: Staněk Luděk. ŽK:1 : 1. Diváků: 40

Hrádek Kolinec  2 : 2  (???).na PK 5 : 3

Branky: Švelch Jakub 2 - Schejbal Jakub, Kratochvíl Vít; Rozhodčí: Míšek Tomáš Diváků: 50. Karty : ????

1. Kolinec              5   4   1   0   17 :  7    13  (  4)

2. Hrádek               5   3   2   0   15 :  5    13  (  2)

3. Mochtín              5   4   0   1   17 :  5    12  (  3)

4. Malý Bor             5   3   1   1   20 :  3    10  (  4)

5. Chanovice            5   3   0   2   10 :  9     9  (  3)

6. Horažďovice B        5   2   1   2   20 : 12     8  (  1)

7. Hradešice            5   1   1   3    9 : 13     4  ( -2)

8. Hartmanice           5   1   0   4    5 : 16     3  ( -3)

9. Plánice              5   1   0   4    5 : 18     3  ( -6)

10. Zichovice            5   0   0   5    2 : 32     0  ( -9)