OPŽ( starší) skupina A, B, C, OPMŽ (mladší) 6. kolo 24. – 25.9. 2010

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ – ZÁKLADNÍ ČÁST

PO DERBY  DOŠLO NA  PENALTY

Zajímavé souboje přineslo 6.kolo okresního přeboru žáků. Ve Strážově  sehrál zápas dvou rozdílných poločasů, V tom prvním domácí excelovali, ve druhém pak zase naopak herně propadli. Dramatický průběh mělo derby v Malém Boru kde hrály Hradešice  které skončilo nerozhodně a tak došlo se o druhém bodu rozhodovalo až ve střelbě pokutových kopů a v nich byli úspěšnější domácí. Jednoznačnými výsledky ve prospěch hostů z D.Vsi a Ž.Rudy skončily obě klání ve skupině C.

Skupina  A

.

Strážov - Švihov  2 : 1 (2 : 0)

Petr Presl

Utkání dvou rozdílných poločasů, když v prvním dominovali domácí hráči a vedení 2:0 mohli ještě navýšit.Ve druhé půli se po korigující brance nakonec báli o výsledek a hra se změnila v nakopávanou.

Branky : 15. Madera Radovan, 31. Heidenreich Daniel -  44. Křepel Tomáš

Rozhodčí : Javorský J. Diváků : 30

Sestava  domácích: Kalivoda J., Madera, Kiesenbauer,Novák,Thurnvald P., Janda, Kalivodová K., Heidenreich, Kutný,Soušek, Adamec,Kalivoda T., Schwarz, Thurnvald V., Muchka, Volf

Luby -  Mochtín   0 : 5 (0 : 2)

Branky: Voldán Filip 3, Hadáček Jakub, Pretzelmayer Viliam; Rozhodčí: Hovorka Milan. Diváků: 50

1. Mochtín              4   4   0   0   13 :  2    12  (  9)

2. Strážov              4   3   0   1   10 :  5     9  (  3)

3. Bolešiny             4   2   0   2   10 :  7     6  (  0)

4. Švihov               4   1   0   3    4 :  9     3  ( -3)

5. Luby                 4   0   0   4    2 : 16     0  ( -9)

Skupina  B

Plánice - Myslív  0 : 10 (0 : 5)

Branky: 3 - Borka Daniel, 7,35, 63 - Kučera Martin, 11, 29, 39, 48 - Suda Vojtěch, 45 - Masopust Marek, 56 - Ráček Antonín. Rozhodčí: Dolejš jiří. Diváků: 40

Malý Bor – Hradešice  1 : 1 (1 : 1) na PK 4:2

Radovan Faltys

Vyrovnané a pohledné utkání, ve kterém góly padaly pouze v prvních čtyřech minutách. Ostatní šance zůstaly na obou stranách neproměněny včetně pokutového kopu na straně domácích a tak po 70. min. byl výsledek nerozhodný 1 : 1. Závěrečné pokutové kopy zvládli lépe domácí a tím získali zasloužené 2 body.

Branky : 4. Zavadil Šimon – 2. Vaněček Filip.

Rozhodčí: Bína Roman .ŽK  2 : 1.Diváků: 30

1. Nalž. Hory           4   4   0   0   10 :  1    12  (  6)

2. Hradešice            4   2   1   1   12 :  3     7  (  1)

3. Myslív               4   2   0   2   14 :  3     6  (  3)

4. Malý Bor             4   1   1   2    8 :  6     5  ( -2)

5. Plánice              4   0   0   4    0 : 31     0  ( -9)

Skupina  C

Hartmanice -  Dlouhá Ves  0 : 7 (0 : 6)

Branky: Blažek František 2, Waldman Petr, Hrach Václav, Beránek Pavel, Jaroš David, Rovňanová Martina. Rozhodčí: Abraham. Diváků: 40.

Nezamyslice  -  Ž. Ruda   1 : 9 ( 0 : 6)

Branky: Procházka Josef - Nguyen Hynek 3, Hájek Lukáš 2, Novotný Vojtěch 2, Novotný Ondřej, vlastní; Rozhodčí: Staněk Luděk . Diváků: 20.

1. Dlouhá Ves           4   4   0   0   24 :  2    12  (  9)

2. Ž. Ruda              4   3   0   1   29 :  3     9  (  6)

3. Nezamyslice          4   2   0   2   10 : 12     6  ( -3)

4. Hartmanice           4   1   0   3    2 : 15     3  ( -6)

5. Kašp. Hory           4   0   0   4    0 : 33     0  ( -6)

OP MLADŠÍCH ŽÁKŮ

ANETA ROZHODLA O TOM, ŽE BODY ZŮSTALY V PAČEJOVĚ

Nejvyrovnanější utkání kola se hrálo v Pačejově . O těsné výhře domácích rozhodla kanonýrka domácích Aneta Nautschová v samotném závěru střelou do šibenice. Také v dalších zápasech o sobě dala vědět další děvčata, když v Mochtíně skóroval Lucie Knödlová z Lub a do sítě Žichovic se jedenkrát strefila také Zuzana Sládková z Měčína. Její spoluhráč Josef Benda byl s pěti brankami nejúspěšnějším střelcem tohoto kola.

Mochtín - Luby  0 : 3 (0 : 2)

Branky : Michal Pivoňka 2, Lucie Knödlová 1. Rozhodčí:  K.Šot, 20 diváků

Měčín -  Zichovice 9 : 0 ( 4: 0)

Branky: Benda Josef 5, Votípka Matěj 2, Baumruk Jan, Sládková Zuzana . Rozhodčí:  Mazanec.Diváků: 30.

Bolešiny -  Janovice 2 : 1 ( 1: 0)

Branky: 27. Baštář Vojtěch, 59. Novák David -  58. Novotný Matěj. Rozhodčí: Javorský Josef. Diváků:  30

Pačejov  -  Hrádek 3 : 2 (2 : 1)

Napínavé vyrovnané utkání rozhodla krásná střela Anety Nauschové do šibenice. Hosté stačili v posledních sekundách již jen korigovat skóre.

Branky : 2.Petr Hosnedl, 23.Petr Hosnedl /PK/, 53.Aneta Nauschová – 8.Václav Voler, 60.Zdeněk Jílek

Rozhodčí:  Roman Mácal .Diváků:30

1. Luby                 4   3   0   1   18 :  2     9  (  3)

2. Mochtín              4   3   0   1   15 :  7     9  (  0)

3. Hrádek               4   3   0   1   11 :  8     9  (  3)

4. Měčín                4   2   1   1   14 :  8     7  (  1)

5. Pačejov              4   2   1   1    8 :  7     7  ( -2)

6. Janovice             4   1   0   3   20 :  7     3  (  0)

7. Bolešiny             4   1   0   3    6 : 13     3  ( -3)

8. Zichovice            4   0   0   4    1 : 41     0  ( -3)