IV. TŘÍDA - skupina A, B 6. kolo 24. – 25.9. 2010

IV. TŘÍDA  - skupina  A

SPŮLE SI PŘIJELA PRO PRVNÍ VÍTĚZSTVÍ DO DLAŽOVA

V rámci programu 6. kola  ve IV. třídě skupině A  se odehrály dva zápasy které měly příchuť derby. První v Ježovech kde domácí hostily sousední klub z Křenic vyhráli domácí. Ve druhém hraném v Dlažově byla úspěšnější Spůle, která si na hřiště svého nejbližšího rivala v soutěži přijela pro své první podzimní vítězství.

---

Ježovy -  Křenice 4 : 2 ( 2: 1)

Branky: 27., 32(PK), 56.(PK) Rajtolar Stanislav , 47. Svoboda Jakub – 28. Rejthar Vlastimil, 73. Lösch Jakub; Rozhodčí: Míšek Tomáš; ŽK: 0:1. Diváků:  20

Dlažov -  Spůle  1 : 4 ( 0: 0)

Branky: vlastní - Petr Radovan 2, Kieweg Pavel, Soušek František; Rozhodčí: Habada Vladislav; ŽK: 2:2 . Diváků:  30

Železná Ruda  B  – Bezděkov B   1 : 1 (1 : 0 )

Utkání proběhlo bez zranění na těžkém,mokrém terénu

Branky : 20 . Říha Ondřej  -  64. Ďuriš Daniel .

Rozhodčí: Hovorka. ŽK: 1:3. Diváků:50

Strážov B  - Bolešiny B   5 : 0 ( 2: 0)

Vaněk Josef

Domácí začali náporem kterým se jim podařilo zatlačit soupeře na jeho polovinu hřiště, vytvářeli si šance, ale bez brankového efektu. Až v 19.minutě po rohovém kopu který zahrával Čermák vstřelili  vedoucí branku hlavou Václav Paleček. Ve 23.minutě po pěkné přihrávce od Šlégla  zvýšil na 2:0 krásnou střelou Weber. I před další slibné brankové příležitosti zůstal tento stav až do druhé půle nezměněn , ikdyž i domácí mohli  skórovat, ale jediné jejich vyložené šanci udělal stop výborným zákrokem brankář Nový. Druhá poločas měl stejný průběh jako první. V 62.minutě si Franc vyměnil míč s Plíhalem a po té bezpečně zavěsil 3 : 0. O minutu později po krásné přihrávce od Plíhala za obranu si naběhl Weber a zkušeně zakončil 4:0. Skóre zápasu uzavřel v 88.minutě  Franc, který po střele Plíhala z úhlu vyraženou brankářem vrátil zpět za jeho záda 5 : 0. V úplném závěru  měl další dvě šance ze skórování Lukáš Kiesenbaer, ale stav se již nezměnil.

S velkým přehledem hrála v týmu domácích celá obranná čtveřice, která až na jednu výjimku soupeře do šancí nepustila a přispěla k zasloužené výhře strážovské rezervy.

SK Strážov B: J. Nový – M. Presl, V. Paleček, P. Kollross, O. Koláček – M. Plíhal, M. Šlégl (63. J. Soušek), K. Kalista (55. V. Janda), J. Hosndl (46. J. Franc) – J. Čermák (79. L. Kiesenbauer), P. Weber.

Branky: 23.,63. Weber Petr , 62.,88.  Franc Jiří , 19. Paleček Václav; Rozhodčí: Blaheta Josef; ŽK: 1:0. Diváků: 100.

Janovice B – Vrhaveč B   0 : 3 (0 : 2)

Branky:  8.Švátora Karel, 21.Jandečka Tomáš, 79.Frank Karel. ŽK: 2:1. Diváků: 40. Rozhodčí: Jarko Josef.

Sestava domácích: Karel Kroupa, Josef Kotlan, Radek Franěk, Pavel Jelínek, Milan Kolář st. (Robert Diviš), Pavel Hráský,  Stanislav Kotlan, Zdeněk Švůgr, Matěj Hájek, Josef Jansta, Milan Kolář ml. (Radek Fiala)

1. Vrhaveč B            5   5   0   0   23 :  4    15  (  6)

2. Měčín B              5   4   0   1   13 :  2    12  (  3)

3. Strážov B            6   4   0   2   20 : 10    12  (  3)

4. Křenice              6   3   1   2   22 : 13    10  (  4)

5. Ježovy               6   3   0   3   10 : 15     9  (  0)

6. Bolešiny B           6   2   1   3    8 : 11     7  (  1)

7. Janovice B           5   2   1   2   10 : 14     7  ( -2)

8. Dlažov               5   2   0   3    9 : 13     6  ( -6)

9. Bezděkov B           6   1   1   4    5 : 26     4  ( -2)

10. Spůle                5   1   0   4    6 :  8     3  ( -3)

11. Ž. Ruda B            5   0   2   3    9 : 19     2  ( -7)

---

IV. TŘÍDA  - skupina  B

SOUBOJ O ČELO TABULKY VYHRÁLO ARBO

Do průběžného pořadí IV. třídy skupiny B promluvil výsledek z duelu dvou prvních týmů tabulky ke kterému došlo ve Velharticích. Úspěšnější ze souboje s hosty z Nalžovských Hor vyšlo domácí ARBO a  upevnilo si pozici lídra.  Nicméně jeho náskok na omlazený tým Kašperských Hor činí pouze tři body a na třetí Nalžovské Hory se bodově dotáhly  Milčice . Ty ale měly tomto kole nečekané problémy v domácím klání se Sokolem Soběšice, které ještě v poločase v poločase vedly 2:1, ale hattrick Jaroslava Kubáně pomohl domácím naplnit l domácím roli favorita .

---

TJ  Kašperské Hory - Sokol Kolinec   6 : 2 (3 0 : 1)

Domácí mladíci chtěli odčinit porážku z minulého týdne. Po obdržené brance, již ve třetí minutě zápasu, přistoupili k průběhu hry zodpovědněji. Vůdčí role se ujal mladý stoper Michal Schmid, který s přehledem dirigoval  obranu domácích a likvidoval všechny nájezdy hostujícího týmu. Vyrovnaný první poločas rozhodly dvě povedené akce domácích, ze kterých se jim podařilo skórovat. Po přestávce a úvodním náporu hostujícího celku, který se hnal za vyrovnáním a vstřelil kontaktní gól, byl průběh hry již  v jasné režii mladíků z Kašperských Hor, kteří neustále zaměstnávali obranu hostů. Utkání s přehledem řídil sudí Petržilka Jiří.

Branka : 11.,76. Uxa Lukáš, 29.,45. Voldřich Jiří, 85. Šuba Vladimír, 87.min. Franěk Pavel Branka hosté: 3.min. Javorský Štěpán, 48.min. Horák Pavel. Rozhodčí: Petržilka Jiří. Diváků: 50. ŽK: 1:3.

ARBO Velhartice – Nalžovské Hory  3 : 1  (1:0 )

P.Pavlík

Ve Velharticích bylo k vidění velmi zajímavé utkání. Odehrávalo se za stálého deště a na velmi těžkém terénu, který i při velké opatrnosti hráčů na obou stranách nutil k chybám. Domácí měli z hostů oprávněný respekt, ale již v 5 minutě se dostali do slibné šance a po hezké přihrávce Rendla, otevřel skóre přesnou střelou Antonovics 1 : 0. Domácí měli převahu, ale stále museli být ostražití dozadu, protože hosté vyráželi do nebezpečných brejků. Po jedné útočné akci hostů měli domácí veliké štěstí, když Podlešák nejdříve orazítkoval břevno a z odrazu ještě tyč. Kdyby se hostím podařilo vyrovnat, utkání by se vyvíjelo asi jinak. Do kabin se tedy odcházelo s nejtěsnějším rozdílem pro domácí. Poté co sudí Staněk přivolal hráče zpět na hřiště, se podařilo domácím vstřelit druhou branku. Běžela 46 minuta a zvyšoval Poledník 2:0. Hosté byli evidentně zaskočeni aktivní a obětavou hrou a po chvilce hry inkasovali znovu. V 50 minutě, po skrumáži po rohovém kopu, se nejlépe orientoval Rendl a tvrdou střelou zvýšil na 3:0. Od toho okamžiku si domácí tým výsledek již zodpovědně hlídal. Když už se zdálo, že domácí golman bude slavit „nulu“, dostali se po chybě ve vápně k míči hosté a Štěpánek tvrdou střelou z úhlu snížil na 3:1.

Branky: 5. Antonovics, 46. Poledník, 50. Rendl –  89. Štěpánek J. Rozhodčí: Staněk. ŽK: 3 : 2.Diváků : 60

Pačejov B - Svéradice B   5 : 1 (3 : 1)

Zasloužené vítězství domácích.

Branky : 20.Milan Rohlíček, 41.Václav Hlůžek PK, 44.Václav Klásek, 47.František Štěpán, 78.Václav Klásek – 36.Miroslav Vaněček.  Rozhodčí:  Roman Mácal. ŽK: 0:1. Diváků:50

Milčice  -  Soběšice   5 : 3 (1 : 2)

Branky: 60.,62.,73.  Kubáň Jaroslav , 39., 55.  Strolený Václav  -6. Vaněk Jaromír, 20. Požárek Adam, 75. Štěrba Jiří ; Rozhodčí: Vondráček Václav; ŽK: 1:2. Diváků: 50.

Žihobce B  -  Zavlekov  2 : 0 (1 : 0)

Jan Vošalík

Domácí se zaslouženě dočkali první výhry doma. Dnes hráli pěkný technický fotbal, jen jim trvalo poměrně dlouho, než se jim podařilo prosadit i gólově.

Branky : 44. Šikl René,  77. Josefík Jiří.  Rozhodčí:  Roman Bína. ŽK:1:0 . Diváků:  50

1. Velhartice           6   5   1   0   23 : 10    16  (  4)

2. Kašp. Hory           6   4   1   1   21 : 11    13  (  1)

3. Nalž. Hory           6   4   0   2   20 :  7    12  (  3)

4. Milčice              6   4   0   2   14 : 12    12  (  3)

5. Pačejov B            6   3   1   2   17 : 11    10  (  1)

6. Svéradice B          6   3   1   2   10 : 15    10  (  1)

7. Žihobce B            6   2   1   3    8 : 13     7  ( -2)

8. Zavlekov             6   1   0   5   13 : 20     3  ( -6)

9. Soběšice             6   1   0   5   10 : 25     3  ( -3)

10. Kolinec              6   0   1   5    5 : 17     1  ( -5)