KPŽ (starší , mladší) , KSŽ – skupina B 3. .kolo 18.-19.9. 2010

KRAJSKÝ PŘEBOR   ŽÁKŮ

KLATOVY A NÝRSKO PŘIVEZLY Z VENKU POVINNÉ BODY

V dalším kole  žákovského přeboru kraje zajížděly oba  kolektivy z Pošumaví na hřiště soupeřů kteří uzavírají po třech kolech také zásluhou Nýrska a Klatov tabulku. Hráči Okuly i reprezentanti města Pod Černou věží  splnily role favoritů  a  jejich dosavadní výsledky jsou velmi příjemné a dobře se na ně v tabulce kouká. Klatovy ve starších žácích vedou tabulku , ale teprve v sobotním zápase doma půjde do tuhého, neboť hostí doma exdivizní Tachov , která přijede ozdoben výhrou nad dalším z favoritů FC Rokycany. Nýrsko je na pěkném 4.místě , ale ještě lépe se daří mladším žákům tohoto klubu, který lepším skóre vedou tabulku před ZČE Plzeň a TJ Klatovy.

---

STARŠÍ     ŽÁCI

Horšovský Týn - Nýrsko 0 : 3 (0:1)

Petr Janovský

Hosté v prvním poločase předvedli špatný výkon, přesto si vytvořili tři tutové šance, z nichž pouze trefovali domácího brankáře nebo konstrukci branky. Teprve v poslední minutě se prosadil Kotlan. Zlepšený výkon přinesl v druhém poločase řadu šancí, ale definitivně se hosté uklidnili až po vlastním gólu domácích.

Branky 35' Kotlan, 63' vlastní, 65' Fiala

Sestava: Penc, Žiak, Bejbl, Kněz, Kucharik, Záň, Fiala, Kotlan, Janovský, ŠveŇha, Pitel. Střídali: Kuchař, Čanecký,  Idlbek, Kaas, Bláha

SK Smíchov   - Klatovy 0 : 6 ( 0: 1)

Petr Ulrych

Celý zápas měl jednoznačný průběh a bylo jen otázkou času, jak dlouho se domácí dokáží bránit převaze hostů. Skoro celý první poločas je držel nad vodou výborný gólman, ale i on těsně před přestávkou kapituloval, takže 2.poločas byl již jen o výši skóre. V zápase si zahrála celá klatovská lavička.

Sestava Klatovy :Martínek, Macháček, Reitmajer, Procházka, Lysek, Jarošík, Kozák, Kojan, Bilíček, Cibulka, Smolík, Sváček, Ponocný, Harmady, Čabrada

Branky: Smolík 2, Bilíček 2, Reitmajer, Povolný

Ostatní výsledky

Vejprnice -  Nepomuk 0: 3 ( 0: 2) , SK ZČE  - Stříbro 4: 0 ( 0: 0) , Přeštice-  Košutka 0: 0 ( 0: 0)  PK: 2:0, Tachov - Rokycany 2: 0 ( 1: 0)

1. Klatovy              3   3   0   0   17 :  0     9  (  6)

2. Tachov               3   3   0   0   14 :  2     9  (  3)

3. FK Nepomuk           3   3   0   0    9 :  0     9  (  6)

4. Nýrsko               3   2   0   1    7 :  3     6  (  0)

5. Rokycany             3   2   0   1    5 :  2     6  (  3)

6. Vejprnice            3   1   0   2    4 :  7     3  ( -3)

7. ZČE Plzeň            3   1   0   2    4 : 12     3  (  0)

8. Košutka              3   0   2   1    2 :  5     2  ( -1)

9. Stříbro              3   0   1   2    4 : 10     2  ( -2)

10. Přeštice             3   0   1   2    0 :  6     2  ( -5)

11. Dyn.H.Týn            3   0   1   2    2 : 12     2  ( -5)

12. Smíchov Plzeň        3   0   1   2    2 : 11     1  ( -5)

---

MLADŠÍ  ŽÁCI

Horšovský Týn - Nýrsko 1 : 9 (0: 3)

Josef Juraši

Celý zápas hosté z Nýrska jasně přehrávali domácí tým a navýšení skóre bylo jen otázkou času,po skvělém kombinačním fotbale si  hosté otevřeli střelnici a pro domácí tým je ještě výsledek milosrdný.

Sestava Nýrska:Kubečka-Bureš,Kaas,Brož-Svoboda,Čanecký-Böhm,Vávra-střídající:Idlbek,Bastl,Pavlík,Irlbek

Branky : 34..Vavříčka P.-Hosté:12. Idlbek R, 24. ,50. .Bastl M., 28. Čanecký J., 31min.Böhm S.,40,52min.Vávra D.,56. ,58. .Svoboda V.

Rozhodčí:Duda Václav.Diváků :30

SK Smíchov Klatovy 1 : 2 ( 1: 2)

Podrobnosti nehlášeny

Ostatní výsledky:

Vejprnice  - Nepomuk 8: 1 ( 4: 0) , SK ZČE Stříbro 13: 1 ( 5: 0), Přeštice - Košutka 2: 3 ( 1: 1), Tachov  - Rokycany 1: 5 ( 1: 4

1. Nýrsko               3   3   0   0   18 :  5     9  (  3)

2. Rokycany             3   3   0   0   16 :  6     9  (  6)

3. Klatovy              3   3   0   0    9 :  4     9  (  6)

4. ZČE Plzeň            3   2   1   0   17 :  5     8  (  4)

5. Vejprnice            3   2   0   1   18 :  6     6  (  0)

6. Košutka              3   2   0   1    8 : 11     6  (  3)

7. Tachov               3   1   1   1   14 : 10     4  ( -2)

8. Smíchov Plzeň        3   1   0   2   12 : 13     3  ( -3)

9. Přeštice             3   0   0   3    2 :  9     0  ( -6)

10. Dyn.H.Týn            3   0   0   3    6 : 17     0  ( -6)

11. FK Nepomuk           3   0   0   3    3 : 15     0  ( -3)

12. Stříbro              3   0   0   3    6 : 28     0  ( -3)

---

KRAJSKÁ  SOUTĚŽ  ŽÁKŮ -  skupina  „B“

HRÁDECKÝ SVATOBOR  DOSUD NEZAVÁHAL

Ve skupině B krajské soutěže žáků mají týmy z Pošumaví výraznou převahu, když mezi deseti týmy mají šest zástupců. Z jich po 3.kole je již pouze jediný, který neztratil ani bod a to je Svatobor Hrádek. Klatovská rezerva poprvé zaváhala doma, když nestačila na fyzicky vyspělejší Holýšov. Derby v Horažďovicích se Sušicí skončilo výrazným úspěchem domácích. Na první dva historické body dosáhl nováček z Měčína, když ten první získal za nerozhodný výsledek a druhý při plichtě za úspěšnější střelbu z pokutových kopů. Utkání Svéradic se Slavojem Koloveč bylo odloženo a bude se hrát v Kolovči 28.9.

---

Horažďovice  - Sušice B   9 : 0 ( 6: 0)

Staňkov -  Měčín 2: 2 ( 1: 1)  PK: 4:3

Klatovy B - FK Holýšov  0 : 3 (0 : 1)

Rozhodčí : Hájek. Diváků : 30

Sestava Klatovy :Schweigl-Matějka,Bláha,Čabrada,Lysek-Pitel,Harmady, Bilíček,Povolný-Sváček, Soupír. Střídali:Fiala,Šít,Sojka,Pavlík

Mrákov – Hrádek  0 : 5 (0:3 )

Stanislav Křížek

I bez dvou hráčů základní sestavy se hostům utkání povedlo. Domácí kromě 2“ kdy z trestného kopu nastřelili břevno už žádnou šanci neměli.

Branky : Brůha Martin, Nováček Tomáš, Hanus Daniel, Kovařík Václav, Špička Daniel

Rozhodčí: Pajma Radek.Diváků : 30