IV. TŘÍDA - skupina A, B 4 .kolo 11. – 12.9. . 2010

IV. TŘÍDA  - skupina  A

MĚČÍNSKÉ BÉČKO SI VYLEPŠOVALO SKÓRE

Po dvou kolech vedoucí Vrhaveč B měla v tomto kole volno a na čele tabulky je s jedním zápasem k dobru vystřídala měčínská  rezerva, která nastřílela domácímu SK Ježovy pět branek a vylepšila si skóre. Na nováčka velmi solidním způsobem odehrála úvodní část podzimu rezerva SK Bolešiny. Důkazem toho je zisk třech bodů v Bězděkově. Ve střelecké pohodě je dvojice hráčů Sokola Křenice Pavel Roneš  , který zatížil brankové konto domácího B týmu Ž. Rudy čtyřmi brankami a dvě přidal jeho spoluhráč Lösch.

---

Bezděkov B  - Bolešiny B     0 : 3 (0: 1)

Branky: 9. Vraný Dominik, 78. Koželuh Jan, 84. Pitel Jiří; ŽK: 2:3 . Rozhodčí: Jarka Josef. Diváků: 40

Ježovy  - Měčín B      0 : 5 (0 : 5)

Branky: Votípka Radek 2, Veselý Evžen 2, Kadlec Petr; Rozhodčí: Diepold Petr; ŽK: 1:2; ČK: 1:0 . Diváků: 20

Dlažov -  Janovice B     0 : 3 (0 : 2)

Branky: Hráský Pavel, Kolář Milan, Urban Miroslav; Rozhodčí: Hovorka Milan; ŽK: 1:2 . Diváků: 30

Ž. Ruda B -  Křenice     2 : 7 (2 : 4)

Branky: 35. Diviš Václav,  42. Říha Ondřej (PK)  - 28.,30.,45. a 89.  Roneš Pavel , 12. a 83.  Lösch Jakub , 86. Bednář Jan; Rozhodčí: Haviar Štefan; ŽK: 1:1. Diváků. 50.

Strážov B -  Spůle    2 : 0 (2 : 0)

Josef Vaněk

Zápas začal o místní pouti převahou domácích, ale opět se potvrdilo, že s proměňováním šancí jsou jejich hráči na štíru. Když se k tomu přidala i smůla po střele J.Hosnedla která skončila břevně a stejný osud potkal míč z kopačky  Václava  Jandy po přehození brankáře zůstalo půl hodiny brankové konto soupeře čisté. Domácí se konečně dočkali branky ve 31.minutě , kdy po rohovém kopu rozehraném V.Jandou se míč odrazil od bránícího obránce k volnému Koláčkovi ten se nemýlil 1 : 0.Následně se dostal do velké šance Weber, ale jeho střela z bezprostřední blízkosti trefila pouze brankáře do hlavy a míč putoval za postraní čáru.Ve 44.minutě diváci viděli nejhezčí akci zápasu , kdy z obrany přes zálohu na jeden dotek se dostal míč k Webrovi , který po úniku  po pravé straně  pronikl do pokutového území hostů kde našel zcela volného Koláčka a ten do prázdné branky zvýšil gólem do kabin vedení strážovské rezervy na rozdíl dvou branek. Ve druhém poločase si domácí dokázali vypracovat několik brankových příležitostí k očekávanému zvýšení svého náskoku, ale žádná z nich nebyla dotažena do úspěšného konce.  Soupeř  povzbuzen domácí střeleckou impotencí se v závěru stále častěji osměloval  a také on si vypracoval několik šancí minimálně ke snížení. Jednou pomohlo domácím břevno a ostatní šance Spůle zlikvidoval dobře chytající brankář Luboš Vaněk.

Sestava Strážova : Vaněk L. – Presl Milan, Kalista K., Kolloross P., Kalista R., Janda V., Koláček O.(70.Ondřej  M.), Plíhal M., Hosnedl M.(57.Koloros P.), Weber P., Hosnedl J.(79.Kiesenbauer L.)

Branky: 31. a  44. Koláček Ota ; Rozhodčí: Hájek Zdeněk; ŽK: 0:2. Diváků: 100

Další foto z utkání   ZDE

1.  Měčín B            4   4   0   0   12:  0    12 (  6)

2.  Vrhaveč B          3   3   0   0   17:  4     9 (  3)

3.  Křenice            4   2   1   1   10:  7     7 (  4)

4.  Bolešiny B         4   2   1   1    7:  4     7 (  4)

5.  Strážov B          4   2   0   2   13:  9     6 (  0)

6.  Dlažov             3   2   0   1    8:  6     6 ( -3)

7.  Janovice B         3   2   0   1    7:  8     6 (  3)

8.  Ježovy             4   1   0   3    4: 12     3 ( -3)

9.  Bezděkov B         4   1   0   3    2: 15     3 ( -3)

10.  Spůle              4   0   0   4    2:  7     0 ( -6)

11.  Ž. Ruda B          3   0   0   3    5: 15     0 ( -6)

---

IV. TŘÍDA  - skupina  B

KAŠPERSKÉ HORY VÝRAZNĚ OMLADILY

Pro nový ročník  soutěže vyrukovaly Kašperské Hory s tou nejlepší zbraní a to je mládím. Svůj kolektiv již systematicky omlazovaly na jaře a po zrušení dorostu který se stal okresním přeborníkem došlo k dalšímu zařazení svých klubových nadějí . O tom se přesvědčil i poslední soupeř Sokol Zavlekov si odvezl z Hor pět branek. K první porážce Nalžovských Hor  po sestupu ze III. třídy přispěl  kanonýr Sokola Milčice Jaroslav Kubáň , který získal pro svůj tým dvoubrankový náskok. Přestože se Milčice nakonec musely obávat o výsledek po té, kdy jim byl vyloučen výborný brankář Ziegler a kdy  hosté snížili z penalty, ale nakonec své těsné vítězství uhájily . Po vítězství v Zavlekově si připsaly další tři body , kterými se vrátily ve vyrovnané tabulce do hry o posty nejvyšší.

---

Svéradice B – Kolinec   0 : 0 (0 : 0)

Rozhodčí: Diviš. ŽK: 1 : 3. Diváků: 60.

Velhartice  - Žihobce B 5: 1 ( 2: 0)

P.Pavlík

Domácí ve snaze o to, aby body zůstaly doma doslova vlétli na soupeře a již v páté minutě se po hezké kombinaci trefil Poledník 1:0. To však bylo ze strany domácích nadlouho vše, protože ikdyž si vypracovali spoustu šancí, nedokázali je proměnit. Až v poslední minutě první půle se trefil Antonovics 2:0. Tentýž hráč se prosadil ještě jednou to běžela 61 minuta 3:0. Za moment, přesněji v 64 minutě se ve skrumáži před bránou hostí  nejlépe orientoval Rendl a zvýšil na 4:0. Po chvíli hry se před domácí bránou pískala velmi přísná penalta a hostující Fuks snížil na 4:1. Domácí fanoušci viděli ještě jednu branku, to se trefil opět po hezké akci Faltín a uzavřel účet zápasu 5:1.

Branky: 5. Poledník, 45., 61- Antonovics, 64. Rendl, 86. Faltín – 75. Fuks J. Rozhodčí: Vondráček. ŽK: 2 : 1 .Diváků : 60

Sestava domácích – Vláčil, Faltín, Ruda,Hrdlička, Vaněk, Bejvl J., Rendl, Antonovics, Pilík, Beneš, Poledník. Střídali: Kopačka V., Waldman T., Kalista

Kašperské  Hory  -   Zavlekov 5 : 2 ( 2: 1)

Tomek Petr

Zavlekovští odjeli domů bez bodu, o které je připravili mladí hráči z Kašperských Hor. V prvním poločase byly šance na obou stranách. Po přestávce hosté vyrovnali stav utkání na 2:2, mladíky jako by to nakoplo a už soupeřovi nedali žádnou šanci. S přehledem toto utkání vyhráli.

Branky:  22. Franěk Pavel, 30, 70.  Šuba Vladimír, 70. Kojzar David, 75.(PK) Tomek Petr ml. -  37. Fous Jan, 52. Bilynskyy Volodymyr. Rozhodčí: Staněk Luděk; ŽK: 1:1 . Diváků: 50.

Pačejov B -  Soběšice   4 : 1 (2 : 0)

Branky: Kareš Petr 2, Hosnedl Jan, Kalčík Jakub - Štěrba Jiří; Rozhodčí: Bala Petr; ŽK: 0:1. Diváků:  50

Milčice  -  Nalžovské  Hory   2 : 1 (2 : 0)

Vít Kříž

Za krásného nedělního odpoledne přijel do Milčic celek Nalžovských Hor, který ještě neztratil ani bod. Jenže po hvizdu hlavního rozhodčího byly právě Milčice lepším týmem a již v 5. minutě oslavovaly Milčice první gol v brance soupeře, který dal Jarda "Jaroušek" Kubaň. Tento skvěle hrající hráč na hrotu milčického útoku vyslal  15. minutě dělovku, která se odrazila od břevna a zapadla do brány, jinak skvěle chytajícího nalžovského brankáře. V této chvíli byl stav utkání 2:0. Několikrát zahrozil také domácí Strolený, který nahrával na obě domácí branky.  Hosté v první půli zahrozili jen 2 šancemi, které uvedly do pohotovosti milčického golmana. Do druhé půle nastoupily Nalžovské Hory s tím, že nemohou nic ztratit a zatápěly milčické obraně, tato snaha vyústila k vyloučení domácího golmana a následujícímu pokutovému kopu. Do milčické branky musel nastoupit již ostřílený matador Zd  eněk Kříž. Výhodu pokutového kopu využil v 51. minutě hostující Jedlička a schylovalo se k dramatu. Ovšem v 63. minutě dostal Šmrha z Nalžovských Hor druhou žlutou kartu a na každé straně zůstalo 10 hráčů. Nalžovské Hory se velice snažily vsítit vyrovnávající branku, jenže domácí tým kontroloval hru a nedovolil soupeři ani vystřelit. Naopak několikrát pohrozily Milčice soupeři z několika vyložených gólových šancí. Především zde byla vidět souhra Milana a Jardy Kubaňe, kteří se snažily vstřelit třetí branku domácích. V posledních minutách zápasu se právě tito 2 hráči doslova zakopali v rohovém území soupeře a těžili velice cenné minuty pro domácí tým. Třešničkou na dortu tohoto velice zajímavého utkání byl výkon rozhodčího, pana Hovorky, který měl zápas pevně v rukách a s přehledem dovedl zápas k závěrečnému pískotu.

Branky: 5. a  15. Kubáň Jaroslav – 51. Jedlička Antonín(PK); Rozhodčí: Hovorka Milan; ŽK: 1:4; ČK: 1 : 1 ( 49. Ziegler Karel – 61. Šmrha Lukáš). Diváků: 60

1.  Kašp. Hory         4   3   1   0   15:  6    10 (  1)

2.  Velhartice         4   3   1   0   14:  6    10 (  1)

3.  Nalž. Hory         4   3   0   1   16:  4     9 (  3)

4.  Svéradice B        4   2   1   1    6:  8     7 ( -2)

5.  Pačejov B          4   2   0   2   11:  9     6 (  0)

6.  Milčice            4   2   0   2    7:  8     6 (  0)

7.  Zavlekov           4   1   0   3   10: 12     3 ( -3)

8.  Žihobce B          4   1   0   3    5: 12     3 (  0)

9.  Soběšice           4   1   0   3    5: 17     3 (  0)

10.  Kolinec            4   0   1   3    2:  9     1 ( -2)