OPŽ( starší) skupina A, B, C, OPMŽ (mladší) 4 .kolo 11. – 12.9. . 2010

OP  ŽÁKŮ(základní část) – skupina  A

PO DVOU KOLE SE RÝSUJÍ FAVORITÉ

První část OP žáků hraná ve třech skupinách má na konci podzimu přinést odpověď na to, kdo s týmů, které skončí na prvních dvou místech každé z nich si zajistí postup do jarní finálové části. Ta přinese další odpověď kdo z finalistů si vybojuje právo postupu do krajské soutěže.Již úvodní dvě kola naznačily, kde je třeba hledat potencionální uchazeče na postup.K úplnému pohledu nám zbývá v neděli  odehrát zápasy ve skupině A.

Luby  - Strážov  1 : 5 (1 : 2)

V prvních dvaceti minutách se hostům nedařilo proměňovat brankové příležitosti, které si vypracovali.Na vedoucí branku odpověděli ještě domácí vyrovnáním z pokutového kopu, ale v poločase už opět vedli strážovští 1:2.Ve druhé části pak hosté svou územní převahu vyjádřili dalšími brankami a zaslouženě zvítězili.

Branky: Madera  2, Kalivodová Kateřina, Kutný, Kiesenbauer L.

Rozhodčí: Mazanec. Hráno bez karet. Diváků: 20.

sestava : Kalivoda J., Madera, Kiesenbauer, Novák, Thurnvald P., Heidenreich, Janda, Kalivodová K., Kutný, Soušek, Volf; střídali :  Schwarz, Kalivoda T., Muchka, Thurnvald V.

Mochtín – Bolešiny  4 : 1 (0 : 1)

Stanislav Bejvl

Domácí byli celý zápas lepší,přesto první gól vstřelili hosté.Domácí kanonýr Smolík ukázal svoji univerzálnost, když dokázal nejen chytat, ale i střílet branky.

Sestava Mochtín: Smolík - Kanta, Bejvl, Zajíc, Žiak, Pretzelmayer V, Matejčík, Lorenc, Bočkay, Hadáček, Tománek. Střídali: Pretzelmayer J.,Kapusta,Řeřicha.

Domácí- Smolík Zbyněk  3, Pretzelmayer  J.- Hosté-Pojar Stanislav

Rozhodčí: Šot Karel. Diváků : 30

1.  Strážov            2   2   0   0    8:  3     6 (  6)

2.  Mochtín            1   1   0   0    4:  1     3 (  0)

3.  Švihov             1   1   0   0    2:  1     3 (  0)

4.  Bolešiny           2   0   0   2    3:  7     0 ( -3)

5.  Luby               2   0   0   2    2:  7     0 ( -3)

OP  ŽÁKŮ(zákl. část) – skupina  B

Myslív–Malý Bor     4 : 1( 1:0 )

Branky : Dominik Vavřička 2, Vojtěch Suda, Daniel Borka – David Chmelík

Rozhodčí: Karel  Lažánek   . Bez karet. Diváků : 40

Plánice - Nalžovské Hory   0 : 6 (0 :1)

Adolf Hanousek

Favorité soutěže přijeli do Plánice s jistotou výhry a to se projevilo v prvním poločase, kdy bylo znát mírné podcenění domácích s ohledem k věkové kategorii, a domácí se mohli po hezké kombinační hře na jeden dotyk: Novák Mil. - Jílek P. - Strejc dostat do vedení, ale příjemnému vedené zabránila tyč hostující brány z následného protiútoku se však radovali hosté po vstřelení gólu. Domácí však nesklopili hlavy a trápili hosty ještě 20 minut po přestávce a vytvářeli si slibné příležitosti, kterým k úspěšným zakončení bránila obrana hostů.

Veliký dík a pochvala patří domácímu brankáři Radkovi Kovaříkovi, který svými excelentními zákroky nedopustil aby hosté dali více gólů.

„Za celkový výkon dnešního zápasu musím pochválit ovšem všechny hráčky a hráče a jsem rád, že konečně začínají zužitkovávat své schopnosti, kterým se učí“ uvedl trenér Plánice Adolf Hanousek.

Branky: 10. - Urs- Nováček, - Kovařík, – Říha. 42., 52., 60. Kovářík Václav , 10. Urs Lukáš, 35.Nováček Tomáš, 65.Říha Zdeněk . Rozhodčí: Koura Radim. Hráno bez karet. Diváků 30

1.  Nalž. Hory         2   2   0   0    7:  0     6 (  6)

2.  Myslív             2   1   0   1    4:  2     3 (  0)

3.  Hradešice          1   1   0   0    1:  0     3 (  0)

4.  Malý Bor           2   0   0   2    1:  5     0 ( -3)

5.  Plánice            1   0   0   1    0:  6     0 ( -3)

OP  ŽÁKŮ(zákl. část) – skupina  C

Železná Ruda  – Dlouhá Ves  1 : 2 (0 : 2)

Branky   : Jelínek Jiří -  Beránek Pavel,  Dryje Filip. Rozhodčí: Petrželka František. ŽK: 1:0  . Diváků: 30.

Kašperské Hory - Hartmanice  0 : 2 (0:2)

Petr Tomek

Vyrovnané utkání, ve kterém stálo štěstí na straně hostů, kteří rozhodli ze dvou přímých kopů. .

Branky : 14 Tonner Patrik, 34. Vlasák Daniel

Rozhodčí: Staněk- Diváků: 55.

1.  Dlouhá Ves         2   2   0   0   14:  1     6 (  3)

2.  Hartmanice         2   1   0   1    2:  1     3 (  0)

3.  Nezamyslice        1   1   0   0    1:  0     3 (  3)

4.  Ž. Ruda            1   0   0   1    1:  2     0 ( -3)

5.  Kašp. Hory         2   0   0   2    0: 14     0 ( -3)

OP MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SK Bolešiny - Luby  0 : 2 (0 : 1)

Branky : 24. Mundlová Tereza , 57. Bíško David.Rozhodčí : Steinbach Jiří. Diváků : 30

Měčín   – Janovice   2 : 0 (0 : 0)

Branky : 54. Michal Žižka, 57. Matěj Votípka. Rozhodčí: Haviar. Diváků : 60

Pačejov  - Mochtín  1 : 2  (1 : 1)

Domácím vyšel vstup do zápasu a už v 5.minutě se přes hostujícího obránce prosadila Aneta Nauschová a přízemní umístěnou střelou otevřela skóre zápasu. Pak se hrál rušný a otevřený fotbal s šancemi na obou stranách. Hosté hlavně v útočné fázi působili fotbalověji, domácí se pak překonávali v obětavosti a nasazení. Ve 23.minutě vyrovnával po nedorozumění v domácí obraně na 1 : 1 Tománek. I po změně stran se hrál oboustranně výborný fotbal. Když už se zdálo, že zápas skončí spravedlivou dělbou bodů, trefil se v  56.minutě k tyči Pretzelmayer. Domácí mohli vyrovnat v poslední minutě, kdy se po dlouhém výkopu gólmana Hrachovce  dostal do brejku Petr Hosnedl, ale nastřelil jen padajícího brankáře.

Branky: Nauschová Aneta - Tomek, Pretzelmayer Jaroslav; Rozhodčí: Bala Petr. Diváků : 40

Žichovice – Hrádek   1 : 3 (1 : 1)

Branky: Pavlík Filip – Špička Petr 2, Voler Václav. Rozhodčí: Holeček Miroslav. Diváků: 30

1.  Luby               2   2   0   0   14:  0     6 (  3)

2.  Mochtín            2   2   0   0    9:  3     6 (  3)

3.  Hrádek             2   2   0   0    6:  3     6 (  3)

4.  Měčín              2   1   1   0    4:  2     4 (  1)

5.  Pačejov            2   0   1   1    3:  4     1 ( -5)

6.  Janovice           2   0   0   2    2:  5     0 (  0)

7.  Bolešiny           2   0   0   2    2:  9     0 ( -3)

8.  Zichovice          2   0   0   2    1: 15     0 ( -3)