ČESKÁ DIVIZE ŽÁKŮ – starší , mladší 6 .kolo 11. – 12.9. 2010

ČESKÁ DIVIZE  ŽÁKŮ – skupina   A

LVI ÚSPĚŠNĚ LOVILI V SUŠICI

Sušický fotbalový stadion byl dějištěm dalšího kola české divize žáků. Domácí na něm hostili své vrstevníky ze středních Čech reprezentující Český lev Beroun. Zatím co starší žáci Berouna se přetahují o vedení v tabulce s Táborem(mimochodem dalším soupeř Sušice v následujícím kole venku) , mladší žáci byli dosud v tabulce bez bodu na posledním místě .  Přestože starší žáci prohráli, neprodali svojí kůži lacino a pokud by se k nim štěstěna neobrátila zády, mohli pomýšlet i na bodový zisk. Na ten s hodnotou tří bodů pomýšleli jejich kluboví mladší spoluhráči, ale když neproměnili ani pokutový kop, dovolili soupeři si připsat do tabulky první mistrovský bod.

---

STARŠÍ   ŽÁCI

Sušice - Český lev Beroun 1 : 3 (1:1)

Pavel Hubáček

Starší žáci  Sušice se dostali do vedení hned v první minutě, kdy se po faulu na Davida Peška kopala penalta. Tu s přehledem proměnil Jirka Sedláček. Tento moment hosty trochu rozhodil, neboť to byl úplně první gól, který v této sezóně venku dostali.Domácí dobře bránili a když už se hostům podařilo obranu domácích překonat, stál v brance výborně chytající Filip Havránek. Postupem času se znatelně začala projevovat kvalita na straně hostů, měli stále větší tlak, který vyvrcholil krátce před přestávkou, kdy hostující útočník šel důrazně do souboje s domácím brankářem a míč protlačil do sítě. Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil, hosté přehrávali domácí a bylo jen otázkou času kdy se dostanou do vedení. Velice jim k tomu pomohli domácí hráči, když nedůrazně bránili rohový kop hostů a z malého vápna si nechali dát " hloupý " gól. Domácí hráči vrhli všechny svoje síly do útoku, ale srovnat se jim už nepodařilo. Naopak hosté ke konci utkání přidali třetí gól.

Sestava Sušice:  Havránek Filip, Šoural Tomáš, Skrbek Ondřej, Myslík Pavel, Šašek Martin, Dlouhý František, Sedláček Jiří, Šimek Michal, Svoboda Heřman, Švec Pavel, Brož Daniel, Pešek David, Ondro Marek

1.  FK Tábor           5   5   0   0   25:  3    15 (  9)

2.  Český lev Beroun   5   5   0   0   18:  2    15 (  9)

3.  Sparta Pr. B       5   4   1   0   22:  6    13 (  7)

4.  T. Prachatice      5   4   0   1   24: 10    12 (  6)

5.  FC Písek           5   4   0   1   17:  6    12 (  6)

6.  FK  Příbram B      5   2   1   2   10: 15     7 ( -2)

7.  Č. Budějovice B    5   2   0   3   13:  8     6 ( -3)

8.  Vikt. Plzeň B      5   2   0   3   13: 16     6 (  0)

9.  Sušice             5   2   0   3   10: 15     6 ( -3)

10.  Doubravka          5   2   0   3    6: 17     6 ( -3)

11.  Domažlice B        5   1   0   4    5:  8     3 ( -3)

12.  Jind. Hradec       5   1   0   4    7: 22     3 ( -6)

13.  SK Motorlet        5   0   0   5    1: 21     0 ( -9)

14.  Sedlčany           5   0   0   5    2: 24     0 ( -9)

MLADŠÍ  ŽÁCI

Sušice- Český lev Beroun 0 : 0 (0:0)

Mladší žáci Sušice šli do utkání s cílem vyhrát. Byli lepším týmem, ale vyložené šance si vytvořit nedokázali. Sice se snažili, ale hostující obrana pracovala spolehlivě. Největší šanci jim " vytvořil " rozhodčí, který v poslední minutě odpískal pokutový kop po faulu na Jakuba Pojara. Míč si na značku postavil dobře hrající Lukáš Hájek a bohužel po vzoru Milana Baroše poslal míč do rukou brankáře. Takže nakonec utkání skončilo remízou 0:0.

Sestava domácích: Kožmín Filip, Homolka Lukáš, Pavelec Daniel, Hubáček Patrik, Jána František, Vichr Tomáš, Bernátek David, Pojar Jakub, Nový Jakub, Miškovič Filip, Dohnal Martin, Brabec Jakub, Kutil Jiří, Hájek Lukáš, Klas Daniel

1.  FC Písek           5   5   0   0   25:  3    15 (  9)

2.  Sedlčany           5   4   0   1   13: 12    12 (  3)

3.  Sparta Pr. B       5   3   2   0   22:  7    11 (  5)

4.  Č.Budějovice B     5   3   2   0   22:  9    11 (  2)

5.  Jindř.Hradec       5   3   0   2   16: 10     9 (  0)

6.  FK Tábor           5   2   2   1    9:  8     8 (  2)

7.  FK  Příbram B      5   2   2   1   14: 15     8 ( -1)

8.  SK Motorlet        5   2   1   2    9:  9     7 ( -2)

9.  Sušice             5   1   1   3   14: 15     4 ( -5)

10.  Domažlice B        5   1   1   3    6: 16     4 ( -2)