Foto z průběhu 3.(4.hraného) kola OP mužů

TJ Bezděkov - Sokol Mochtín "B" 1 : 2 (0 : 1)

Branky: 88. (PK) Ouda Pavel ml. -  21. Voráč Jan, 62. Sysel Petr.

Rozhodčí: Haviár. Diváků: 50 ; ŽK: 2:3, ČK: 0:1 (89. Švátora)

Sestava TJ Bezděkov: V. Nadymáček - P. Ouda ml. - J. Ouda, Z. Šperer, P. Panuš (72. P. Nadymáček)- O. Teska (88. M. Hlaváček), P. Dums, V. Valečka, T. Souček (65. J. Šlegl) - J. Ponocný, A. Zhvakin

Další foto z utkání  ZDE

Janovice -  Luby B 0: 4 ( 0: 3)

Petr Abel

Domácí tým nastoupil k utkání oslaben o několik hráčů základní sestavy,především na postu brankáře a na jejich výkonu to bylo znát.Hosté hráli velice zodpovědně v zadních řadách,kombinačně a s rychlým přechodem do útoku a to domácímu týmu  dělalo problémy.V útoku se hosté opírali o zkušeného hráče Beštu, který svým hattrickem v 8.,33. a75.munitě zařídil jednoznačné vítězství hostujícího týmu.Čtvrtou branku hostí přidal po pěkném uvolnění od Bešty v 39.minutě Smolík L.Domácí tým se nezmohl ani na korigování výsledku,když v 41.minutě neproměnil penaltu V.Slivoň.Hosté si tak zaslouženě odváží tři body za vítězství v Janovicích.

Branky:8.,33.,75. Bešta Jiří , 39. Smolík Vladislav . ŽK: 2 : 1. Rozhodčí: Lažánek Karel.. Diváků: 120