OPŽ( starší) skupina A, B, C, OPMŽ (mladší) 3. kolo 4.- 5.9. 2010

TUCET BRANEK V DLOUHÉ VSI VYJÍMKOU

Podzimní základní část přeboru žáků bude sehrána dvoukolově ve třech skupinách . Po skončení první dva týmy z každé skupiny postoupí do jarní finálové části přeboru o 1.-6. místo. Zbývající žákovské týmy budou na jaře bojovat v okresní soutěži. První kolo přineslo překvapivě velmi těsné výsledky , které skončily rozdílem jedné branky. Výjimkou je pouze duel v Dlouhé Vsi ve kterém nově složený soupeř z Kašperských Hor dostal tucet branek.  Novinkou přeboru je, že v případě nerozhodného výsledku se o zisku druhém bodu rozhodnou kopy  ze   značky  pokutového kopu.

OP  ŽÁKŮ(základní část) – skupina  A

FC Švihov – Start VD Luby  2 : 1 (2 :1)

Branky: 6. Kadlec Jan,8. Šimán Jiří – 19. Mareš Tomáš. Rozhodčí: Diepold Petr. Diváků : 40

Bolešiny -  Strážov 2: 3 ( 2: 1)

Branky: 11. a  27. Pojar Stanislav  - 35. a 67. Kutný Petr 2, 54. Kalivodová Kateřina; Rozhodčí: Mazanec Marek; ŽK: 1:1. Diváků: 30.

1.  Strážov            1   1   0   0    3:  2     3 (  3)

2.  Švihov             1   1   0   0    2:  1     3 (  0)

3.  Mochtín            0   0   0   0    0:  0     0 (  0)

4.  Bolešiny           1   0   0   1    2:  3     0 ( -3)

5.  Luby               1   0   0   1    1:  2     0 (  0)

OP  ŽÁKŮ(zákl. část) – skupina  B

Hradešice  - Myslív 1: 0 ( 0: 0)

Branky:  Buchta Michael . Rozhodčí: Petržilka Jiří. Diváků: 50

Malý Bor -  Nalžovské  Hory 0: 1 ( 0: 0)

Faltys

Utkání velmi dobré úrovně. Jediný gól utkání vstřelil v 64 minutě hostující Tomáš Nováček a zajistil tak pro své družstvo tři body. Přes prohru podalo celé družstvo domácích stoprocentní výkon, kterému vévodil v brance famózní Karel Přibyl.

Sestava domácích: Přibyl, Soukupová, Chalupný, Martínek, Polena, Šabková, Chmelík, Zavadil, Petřík, Petranová, Faltysová. Střídali - Matějček, Sládek, Stratorski.

Branky: 67. Nováček Tomáš; Rozhodčí: Bureš Michal; ŽK: 0:1. Diváků: 30

1.  Hradešice          1   1   0   0    1:  0     3 (  0)

2.  Nalž. Hory         1   1   0   0    1:  0     3 (  3)

3.  Plánice            0   0   0   0    0:  0     0 (  0)

4.  Myslív             1   0   0   1    0:  1     0 (  0)

5.  Malý Bor           1   0   0   1    0:  1     0 ( -3)

OP  ŽÁKŮ(zákl. část) – skupina  C

Dlouhá Ves - Kašperské Hory 12 : 0 ( 5:0 )

Branky:8.,40.,41. Hrach , 32.,44.,65.Dryje, 27.,28. Valdman, 21.Jaroš, 30.Rovňanová, 37.   Beránek , 67. Blažek. Diváků: 20. Rozhodčí: Abraham.

Hartmanice – Nezamyslice  0 : 1 (0 : 0)

Branky: 62. Plichler Jan; ŽK:0 : 1. Diváků: 30. Rozhodčí: Petrželka František

1.  Dlouhá Ves         1   1   0   0   12:  0     3 (  0)

2.  Nezamyslice        1   1   0   0    1:  0     3 (  3)

3.  Ž. Ruda            0   0   0   0    0:  0     0 (  0)

4.  Hartmanice         1   0   0   1    0:  1     0 ( -3)

5.  Kašp. Hory         1   0   0   1    0: 12     0 (  0)

OP MLADŠÍCH ŽÁKŮ

MLADŠÍ ŽÁCI V NOVÉM

Překvapivě velký zájem mezi kluby bylo v nově utvořeném okresním přeboru mladších žáků do které se přihlásilo osm družstev. Tato kategorie která  byla budována pouze ve velkých klubech se novou organizací stávají dostupnější i venkovským klubům. Hrací plocha je  polovina hřiště  s počtem 7 hráčů a brankářem , maximální počet hráčů v utkání 16 a střídání se provádí hokejovým způsobem.

Mochtín - Bolešiny  7 : 2 (5 : 0).

K.Šot

Utkání dobré úrovně, za stále převahy domácího mužstva.

Branky: Pretzelmayer Jaroslav 2, Pretzelmayer Viliam 2, Tománek Vladimír, Šafránek Jan, Matejčík Michal - po 1, za hosty Javorský Tomáš z p.kopu a Novák David - 1. Rozhodčí Šot Karel, 30 diváků.

Pačejov - Měčín 2 : 2 (0 : 2)

Úvod zápasu patřil hostům, kteří lépe kombinovali a dostávali se i k zakončení. Postupně převzali otěže utkání domácí, ale v době jejich největšího tlaku utekl Michal Žižka a svůj brejk bezpečně proměnil. Když týž hráč v 19.minutě zvyšoval na 2:0 pro hosty, vypadalo to s domácími nedobře. Rázná domluva v kabině od trenéra Zdeňka Kříže však přinesla ovoce. Hned v 31.minutě se z trestného kopu trefil Petr Hosnedl a pačejovské naděje vrátil do hry. Jejich nápor korunoval ve 43.minutě svým druhým gólem Petr Hosnedl, který zužitkoval skvělou přihrávku Anety Nauschové. Ve zbytečně nervózním závěru si více šancí vytvořil Měčín, ale utkání nakonec skončilo dělbou bodů.

Branky: Hosnedl Petr 2 - Žižka Michal 2 . Rozhodčí: Mácal, 50 diváků

Sestava domácích:Hrachovec - Beran - Kříž - Panušková - Přibyl - Hosnedl - Valeš - Nauschová .Střídali: Křevký, Jílková, M.Chalušová, T.Chalušová, Bábik, Michálek.

Hrádek –  Janovice  3 : 2  (2 : 0)

Stanislav Křížek

Bojovné utkání, kdy zvítězilo šťastnější mužstvo domácím v závěru docházeli síly, ale hosté už nestačili vyrovnat utkání.

Branky :  Špička Petr 2, Hubáček Daniel -  Baštula Dominik, Kašpárková Sára

Rozhodčí: Pastyřík Vladimír. Diváků : 30

Luby -  Zichovice   12 : 0 ( 5 : 0)

Branky: 8.,18.,27.,41.,57. Skýpala Jakub , 39., 42. Hosnedl Adam ,  33., 55. Pivoňka Michal , 21. vlastní , 30. Petlan F.,  45.  Mašek Michal.  Rozhodčí: Mazanec Marek . Diváků: 30.

1.  Luby               1   1   0   0   12:  0     3 (  0)

2.  Mochtín            1   1   0   0    7:  2     3 (  0)

3.  Hrádek             1   1   0   0    3:  2     3 (  0)

4.  Pačejov            1   0   1   0    2:  2     1 ( -2)

5.  Měčín              1   0   1   0    2:  2     1 (  1)

6.  Janovice           1   0   0   1    2:  3     0 (  0)

7.  Bolešiny           1   0   0   1    2:  7     0 (  0)

8.  Zichovice          1   0   0   1    0: 12     0 (  0)