Okresní přebor dorostu 3. kolo 4. – 5.9. 2010

OKRESNÍ PŘEBOR   DOROSTU

NOVÁČEK PŘIVEZL BODY Z PLÁNICE

Okresní přebor dorostu  odstartoval oproti minulému s několika změnami. Mezi novými účastníky jsou tři nováčkové - Hartmanice, Horažďovice B(tým složený z hráčů Svéradic a Horažďovic)  a Chanovice a  novým účastníkem je po sestupu z krajské soutěže rovněž Svatobor Hrádek .Z nováčků se dařilo nejlépe Chanosu Chanovice který vyhrál v Plánici. Nevyšší výhrou   se prezentoval Malý Bor z Žichovicích  ke které přispěl autor první hattricku v soutěži Jiří Petřík.

Mochtín – Hradešice  5 : 0  ( 3 : 0)

Branky : 14. Jan More, 20. Petr Vítovec, 24. Roland Diviš, 49. Jiří Flodr a 88. Milan Matoušek. Rozhodčí: Tomáš Míšek. Diváků :10.

Kolinec – Hartmanice  3 : 1 (2 : 0)

Milan Milfort

Domácí soupeře přehrávali, zejména v prvním poločase, kdy neproměnili další šance a mimo jiné i pokutový kop. V druhém poločase se hra vyrovnala a zejména v tvrdosti měli hosté převahu, což vypovídá stav ŽK a zranění domácích. I přesto domácí zaslouženě zvítězili.

Branky : 7.,88. Jakub Schejbal, 20. Milan Milfort - 57. Jan Míšek

Rozhodčí : Vondráček. Diváků: 40. ŽK: 0:3.

Zichovice  - Malý Bor  0 : 8 (0 : 4)

Branky: 14.,24.,70. Petřík Jiří , 7.  Kodýdek L., 25. Melka Vojtěch, 50. Hlaváč Milan, 57. Soumar Luboš, 68. Šipla David, Rozhodčí: Dykalov Jurij; ŽK: 0:2; ČK:  1 : 0 (Šimice Radek).Diváků: 30.

Hrádek  - Horažďovice B   5 : 1 (4 : 1)

Branky: Oliva Jakub 2, Pena Marek 2, Švelch Jakub - Korytář Karel; Rozhodčí: Bala Petr; ŽK: 2:0. Diváků: 30.

Plánice  - Chanovice   1 : 2 (1 : 1)

Nahlášeno po termínu a  bez podrobností  !!!!!!

1.  Malý Bor           1   1   0   0    8:  0     3 (  3)

2.  Mochtín            1   1   0   0    5:  0     3 (  0)

3.  Hrádek             1   1   0   0    5:  1     3 (  0)

4.  Kolinec            1   1   0   0    3:  1     3 (  0)

5.  Chanovice          1   1   0   0    2:  1     3 (  3)

6.  Plánice            1   0   0   1    1:  2     0 ( -3)

7.  Hartmanice         1   0   0   1    1:  3     0 (  0)

8.  Horažďovice B      1   0   0   1    1:  5     0 (  0)